Bsc (hons) در علوم طبیعی (علوم زمین)

The Open University

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Bsc (hons) در علوم طبیعی (علوم زمین)

The Open University

علم زمین مطالعه این است که چگونه سیاره ما تکامل یافته است و نیروهایی که شکل و زمین خود را در آن زندگی می کنند. اکثر آنچه که ما در زندگی روزمرهمان از جمله آب، فن آوری، پلاستیک، مواد ساختمان و حمل و نقل استفاده می کنیم، متکی به دانش یک دانشمند زمین است.

اگر می خواهید یاد بگیرید که چرا آتشفشان ها رخ می دهند، چه فسیل هایی در مورد محیط های گذشته نشان می دهد، چگونه اقیانوس ها آب و هوا را تنظیم می کنند و چرا تغییرات سطح دریا تغییر می کند، این مسیر تخصصی که در علوم طبیعی ما وجود دارد (Q64) برای شما مناسب است. به علاوه به دست آوردن درک علوم زمین، شما مهارت های تحلیلی و حل مسئله را که توسط کارفرمایان ارزشمند است، توسعه خواهید داد.

از ویژگی های کلیدی این دوره

 • به شما می آموزد که چگونه اطلاعات و مشاهدات مربوط به فرآیندهای زمین و محیط را از طریق مطالعه جذاب سنگ ها، فسیل ها، مواد معدنی و شکل های زمین
 • مهارت های خود را در جمع آوری داده ها، تجزیه و تحلیل، تفکر انتقادی و حل مشکل توسعه می دهد؛ همه آنها توسط کارفرمایان بسیار ارزشمند هستند
 • به شما فرصت می دهد تا پروژه های مستقل علوم زمین را به انجام رسانید، فرصتی برای بحث در مورد مسائل علمی زمین و گزینه هایی برای حضور در دوره های آموزشی و استفاده از پایگاه های آنلاین حرفه ای آنلاین

جزئیات دوره

این درجه دارای سه مرحله است که هر کدام 120 اعتبار دارند.

 • شما مرحله 1 را با یک ماژول علمی مقدماتی 60 اعتبار شروع خواهید کرد، سپس با یک مدرک علمی مقدماتی 60 اعتبار دیگر ادامه دهید.
 • در مراحل 2-3 شما روی منطقه تخصصی علوم زمین تمرکز خواهید کرد. در مرحله 2 شما یک مدرک 60 اعتبار و 60 اعتبار دیگر از یک محدوده ی علمی را مطالعه خواهید کرد. در مرحله 3، ماژول 60 اعتبار را مطالعه خواهید کرد، یک ماژول 30 اعتبار دیگر را انتخاب کنید و درجه خود را با یک ماژول پروژه 30 اعتبار تکمیل کنید.

شرایط ورود

هیچ الزام ورودی رسمی برای این مدارک وجود ندارد؛ با این حال، برای به دست آوردن بهترین از آن شما نیاز به برخی از دانش از مفاهیم علوم و مهارت های ریاضی، و توانایی خواندن و نوشتن به یک استاندارد خوب از زبان انگلیسی.

مهارت ها برای توسعه حرفه ای

تا زمانی که به مدرک تحصیلی خود برسید، شما یک فارغ التحصیل انطباق پذیر با طیف وسیعی از مهارت های قابل انتقال است که در بازار کار بسیار ارزشمند است - مانند مهارت های تحلیلی، عددی و ارتباطی، کار تیمی، حل مسائل و مهارت در استفاده از رایانه. شما همچنین می توانید درک خوبی از جاهای قدرت و منافع خود داشته باشید و برای قدم بعدی شما آماده باشید - چه مطالعاتی بیشتر و چه استخدام.

کارفرمایان همچنین به دنبال شواهدی از تجربه در محل کار برای پشتیبانی از مهارت های دریافت شده از طریق درجه. برای موفقیت، فارغ التحصیلان باید انعطاف پذیر و ماهر باشند، با توانایی کار در یک محیط چند رشته ای.

ارتباط حرفه ای

فارغ التحصیلان علوم به خوبی می توانند وارد شغل های علمی و غیر علمی شوند. رویکرد منطقی و منطقی مورد نیاز برای مطالعه علمی مربوط به طیف وسیعی از اشتغال در بخش های مالی، تجاری و دولتی است، بنابراین فارغ التحصیلان علوم - به ویژه کسانی که ارتباطات خوب و مهارت های فردی دارند - تقاضا دارند.

کارفرمایان شامل دولت مرکزی و محلی، NHS، صنایع آب، شرکت های مواد غذایی و نوشیدنی، رسانه ها و ارتباطات، صنعت باغبانی، شرکت های نفتی چند ملیتی، صنایع دارویی، موسسات حفاظت و دانشگاه ها هستند - در نقش هایی مانند:

 • تحقیق و تحقیق
 • طراحی محصول و توسعه
 • تجزیه و تحلیل و تشخیص
 • مدیریت اطلاعات علمی
 • ارتباط علمی
 • فروش علمی
 • اکتشاف و استخراج منابع طبیعی
 • بهداشت حرفه ای و مرتبط با مراقبت های بهداشتی
 • مدیریت زباله، بازیافت و پایداری
 • مدیریت زیست محیطی، حفاظت و حفاظت از محیط زیست
 • تدریس (علم موضوع کمبود در سطح دبیرستان است، بنابراین ممکن است انگیزه برای آموزش به عنوان یک معلم فیزیک، شیمی یا ریاضی وجود داشته باشد).

محدوده رشد پیش بینی شده عبارتند از: محیط زیست، انرژی و پایداری؛ بیوتکنولوژی و مهندسی زیست پزشکی؛ مراقبت های بهداشتی؛ ارتباطات مخابراتی؛ داروها؛ بیوانفورماتیک؛ و انتقال تکنولوژی (انتقال تخصص علمی به محصولات تجاری).

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
The Open University

آخرین به روز رسانی January 1, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
زمان ثبت نام باز است
Duration
مدت زمان
3 - 16 
پاره وقت
تمام وقت
Locations
بریتانیا - Milton Keynes, England
تاریخ شروع : زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
زمان ثبت نام باز است
بریتانیا - Milton Keynes, England
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات