C برنامه نویسی و ساختار داده ها

Edureka

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

C برنامه نویسی و ساختار داده ها

Edureka

این دوره آنلاین مبتنی بر گشت و گذار برای هر کسی که مایل به یادگیری اصول رایانه ها و جنبه های برنامه نویسی C می باشد، طراحی شده و برای برنامه نویسی جهانی آماده می شود.

این دوره از اصول اولیه کامپیوتر شروع می شود و جنبه های مختلف برنامه نویسی C را پوشش می دهد. این همچنین یک درک عمیق از موضوعات پیشرفته در C مانند اشاره گرها، پشته ها، لیست های مرتبط و File I / O را فراهم می کند. هر واحد دارای یک تخصیص برنامه نویسی و مسابقه ای است تا دوباره درک خود را از موضوع به کار گیرد. در پایان این دوره شما قادر خواهید بود تا بسیاری از برنامه های کاربردی زندگی واقعی مانند "برنامه درخواست خود فیلم خود" و "بازی پیچ و خم" را بنویسید.

اهداف دوره

پس از اتمام دوره مهارت های تحلیلی در Edureka، شما باید قادر به درک باشید:

  1. انواع داده ها و اپراتورها
  2. مقدماتی، کامپایلرها و لینکرها
  3. متغیرها و رأی دهندگان
  4. انواع حلقه های مختلف از قبیل Loop while، Loop، Loop while loop
  5. توابع مختلف در C، آرایه ها و رشته ها در C
  6. ساختارها و اشاره گرها در سی

چه کسی باید برای این دوره است؟

همه این دانشجویان و متخصصانی که علاقمند به یادگیری C هستند و می خواهند وارد برنامه های برنامه نویسی جهان شوند، باید برای این دوره به کار گرفته شوند.

پیش نیازهایی

هیچ پیش شرطی برای این دوره وجود ندارد، مگر این که هر کس که بخواهد یاد بگیرد، باید یک ترکیب تحلیلی از استدلال ذهنی و منطقی داشته باشد.

چرا C برنامه نویسی و ساختار داده ها را یاد بگیرند؟

اکثر شرکت ها دانش خود را از C و Data Structures در روند استخدام خود آزمایش می کنند. این که آیا شما برای حرفه ای در صنعت فناوری اطلاعات هدف قرار می گیرید یا مایل به تبدیل شدن به یک توسعه دهنده نرم افزاری جاسازی شده است، مهم است که بتوانید C و Data Structures را مدیریت کنید.

این که آیا می خواهید برنامه های iPhone یا iPad خودتان را توسعه دهید، برنامه های وب منحصر به فرد ایجاد کنید یا بازی ها را ایجاد کنید، C برنامه نویسی جایی برای شروع است. بسیاری از مفاهیم زبان های سطح بالا امروز از زبان برنامه نویسی C قرض گرفته شده و از این رو یادگیری C به شما کمک می کند به راحتی هر زبان دیگری را درک کنید.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
زمان ثبت نام باز است
Duration
مدت زمان
پاره وقت
Price
قیمت
119 USD
Locations
هندوستان - India Online
تاریخ شروع : زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
زمان ثبت نام باز است
هندوستان - India Online
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات