CRISPR: دوره کوتاه آنلاین بصورت ویرایش برنامه های کاربردی

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png

دوره کوتاه آنلاین Harvard VPAL CRISPR: برنامه های ویرایش ژن ، مرور کلی از فناوری ویرایش ژن CRISPR و کاربرد بالقوه آن در صنایع مختلف را ارائه می دهد. در این دوره ، شما می توانید درک کنید که CRISPR چگونه شیوه های فعلی مهندسی ژنتیک را تقویت می کند. بیاموزید که پتانسیل هایی را که این بیوتکنولوژی بی نظیر قدرتمند برای تبدیل کشاورزی ، انرژی تجدید پذیر و مراقبت های بهداشتی دارد ، تجزیه و تحلیل کنید.

در طی این دوره:

  • تأثیر تمامیت DNA بر خصوصیات ارگانیسم را مرور کنید.
  • روشهای مهمی را که می توان CRISPR را در صنایع مختلف به کار برد و نحوه ارزیابی فرصت های سرمایه گذاری در این بازار را درک کنید.
  • از طریق بررسی موارد موردی در دنیای واقعی ، امکان درمان اختلالات ژنتیکی ارثی ، معالجه بیماریهای عفونی مانند HIV و پیشبرد مبارزه با سرطان را بررسی کنید.
  • یاد بگیرید که دستورالعملهای اخلاقی را برای استفاده از CRISPR به کار گیرید.

اطلاعات بیشتر

ساختار دوره

این دوره کوتاه مدت هشت هفته آنلاین به شما امکان می دهد تا ضمن گسترش دانش خود در مورد CRISPR ، یک گواهی برتر از VPAL هاروارد کسب کنید. برنامه خود را با اختصاص 7 تا 10 ساعت به مطالعات خود در هر هفته مدیریت کنید و با سرعت خود بیاموزید. هر ماژول به صورت هفتگی منتشر می شود و یک روش انعطاف پذیر اما ساختار یافته برای یادگیری را نشان می دهد.

این دوره آنلاین رسانه های غنی و تعاملی مانند فیلم ها ، اینفوگرافیک ها و فعالیت های آموزش الکترونیکی را در خود جای داده است. همچنین شامل مؤلفه های سنتی didactic ، مانند مطالعات موردی و یادداشت های ماژول کتبی است. همانطور که مشخصه رویکرد مورد مورد است ، شما از طریق انجمن های گفتگو درگیر یادگیری مشارکتی خواهید بود. شما با ارسال پشتیبانی 24/7 دانشجویی از GetSmarter برای سفر یادگیری خود ، با ارسال مطالب دانشجویی خود احساس اطمینان خواهید کرد.

بروشور دوره را بارگیری کنید

چه کسی می تواند سود ببرد؟

متخصصانی که به دنبال معرفی اصول اساسی ویرایش ژن و عملکرد CRISPR به عنوان ابزاری برای ویرایش ژن هستند از این دوره بهره مند می شوند. به طور مشابه ، علاقه مندان به پتانسیل مختل کننده تکنولوژی CRISPR / Cas9 در صنایع مختلف مانند مراقبت های بهداشتی ، کشاورزی ، مواد غذایی و سوخت های زیستی در این دوره ارزش پیدا می کنند. متخصصان دیگر که از این مزیت بهره مند می شوند ، شامل سرمایه داران سرمایه گذار هستند که می خواهند دانش لازم را برای تصمیم گیری سرمایه گذاری آگاهانه بر اساس این فناوری مخرب کسب کنند ، وکالت ثبت اختراع که به دنبال دانش فراگیر در صنعت متمرکز در آینده هستند و سیاستگذاران که می خواهند درک بیشتری از این امر ایجاد کنند. ملاحظات اخلاقی در مورد استفاده از فناوری CRISPR.

نحوه ثبت نام

هیچ هزینه ثبت نام یا پیش نیاز دانشگاهی برای این دوره آنلاین وجود ندارد. فارغ از موقعیت مکانی ، تحصیلات دانشگاهی یا تجربه کار برای متخصصان کار در دسترس است. با این حال ، برای تکمیل یک دوره ، به یک حساب ایمیل فعلی و دسترسی به رایانه و اینترنت و همچنین PDF Reader نیاز دارید. شاید لازم باشد که ارائه Microsoft PowerPoint را مشاهده کنید و اسناد را در Microsoft Word یا Excel بخوانید و ایجاد کنید.

ثبت نام کن!

سوالات متداول

این دوره کوتاه آنلاین بصورت کاملاً آنلاین و با همکاری رهبران آموزش دیجیتالی ، GetSmarter ، یک برند 2U ، Inc. ارائه شده است. Technology Technology در مدل واسطه ای افراد GetSmarter با سخت افزار آکادمیک ملاقات می کند ، این امر باعث می شود که فراگیران مادام العمر در سراسر جهان مهارت های مربوط به صنعت را بدست آورند. که توسط معتبرترین موسسات دانشگاهی جهان تأیید شده اند. این الگوی تعاملی و حمایتی تعاملی برای متخصصان مشغول طراحی شده است. برای اطلاع از تاریخ های دوره آینده ، قیمت دوره و کسب اطلاعات بیشتر ، دوره کوتاه آنلاین برنامه های ویرایش ژن را در وب سایت GetSmarter مشاهده کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، بروشور دوره را بارگیری کنید.

پیش نیازها چیست؟

هیچ پیش نیاز دانشگاهی برای این دوره وجود ندارد.

آیا کارفرمای من می تواند در پرداخت کمک کند؟

با بهبود مهارت ها و دانش صنعت خود ، در موفقیت سازمان خود سهیم هستید. برای تأمین هزینه دوره ، پیشنهادی را به کارفرمای خود ارائه دهید. در اینجا راهنمایی وجود دارد که به شما نشان می دهد که چگونه می توانید از کارفرمای خود کمک مالی بخواهید.

اگر سؤال دیگری دارید ، لطفاً با ما تماس بگیرید:

1 617 682 7555
harvardvpal@getsmarter.com

آخرین به روز رسانی اوت 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Harvard University's Office of the Vice Provost for Advances in Learning (VPAL), in association with HarvardX, has established a high-quality environment for education to keep Harvard at the forefront ... اطلاعات بیشتر

Harvard University's Office of the Vice Provost for Advances in Learning (VPAL), in association with HarvardX, has established a high-quality environment for education to keep Harvard at the forefront of learning innovation. Harvard VPAL is the strategic online learning initiative, which connects the prestigious Harvard Schools to students across the globe. اطلاعات محدود
از وب سایت مدرسه دیدن کنید