دوره دیپلماسی جهانی: سازمان ملل در جهان

SOAS University of London

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دوره دیپلماسی جهانی: سازمان ملل در جهان

SOAS University of London

دیپلماسی جهانی: سازمان ملل در جهان

این دوره یک برنامه ریزی دقیق و گسترده برای سیستم سازمان ملل متحد ارائه می دهد. تشکیل یک مقدمه در مورد خانواده های پیچیده سازمان ملل و تاریخ آن و مجموعه ای از عکس ها از توابع کلیدی سازمان ملل متحد که برای کشف موضوعات مهم سازمان ملل متحد و کمک به زبان آموزان، تجزیه و تحلیل و ارتباطات و مهارت های مبتنی بر سیاست را توسعه می دهند.

این دوره به طور گسترده ای در افرادی است که علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد سیستم سازمان ملل متحد هستند، با توجه به سطح مورد علاقه، اما هیچ دانش قبلی لازم نیست، در حالی که ارائه تحقیقات کافی تا تاریخ و چشم انداز های جدید بحرانی است که نیز برای مردم علاقه مند است با تخصص بیشتر یا آشنایی علمی با موضوع نیز هست.

هدف اصلی این دوره ارائه این مقدمه گسترده در یک فرم مستقل اما عمیق، همراه با مهارت های عملی مهم لازم برای درک و بحث در مورد امور سازمان ملل، و به طور بالقوه زمینه سازی برای مشارکت بیشتر در آینده - یا در جامعه مدنی، یا در مطالعه بیشتر.

چه زمانی دسترسی به سخنرانی ها و تکالیف را دارم؟

هنگامی که برای گواهی ثبت نام کردید، به تمام ویدیوها، آزمونها و برنامهنویسی (در صورت لزوم) دسترسی خواهید داشت. تخصیص بررسی همکار می تواند تنها پس از شروع جلسه شما ارسال و بررسی شود. اگر بخواهید بدون خرید خریداری کنید، ممکن است قادر به دسترسی به تکالیف خاصی نباشید.

اگر دوره اضافی برای تکمیل دوره نیاز دارید، چه؟

یک مشکل نیست - برنامه های دوره ای انعطاف پذیر هستند و هزینه پرداخت هزینه دوره 180 روز از دسترسی کامل دوره ها و واجد شرایط بودن گواهینامه می باشد. دوره های خودمراقبتی مهلت پیشنهاد را پیشنهاد می کنند، اما شما تا زمانی که گواهینامه خود را در مدت 180 روز دریافت نکردید، به خاطر مهلت های گم شده جریمه نخواهید شد. دوره های مبتنی بر جلسات ممکن است نیازمند تطابق با مهلت برای ماندن در مسیر باشد؛ اما اگر پشت سر بگذارید، می توانید به یک جلسه بعد بروید، و هر کاری که انجام داده اید، به شما منتقل می شود.

اگر بخواهم برای این دوره پرداخت کنم چه خواهد شد؟

اگر برای این دوره هزینه می کنید، به تمامی ویژگی ها و محتویات مورد نیاز برای کسب یک گواهینامه درس دسترسی خواهید داشت. اگر دوره را با موفقیت انجام دهید، گواهی الکترونیکی شما به صفحه Accomplishments شما افزوده خواهد شد - از آنجا میتوانید گواهی خود را چاپ کنید یا آن را به پروفایل LinkedIn خود اضافه کنید. توجه داشته باشید که گواهی دوره، اعتبار علمی رسمی از موسسه شریک ارائه دوره را نشان نمی دهد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی June 18, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
آپریل 2019
اکتبر 2019
Duration
مدت زمان
پاره وقت
Price
قیمت
رایگان
شما می توانید از یک دوره آزاد آنلاین گسترده (MOOC) در SOAS University of London .
Information
Deadline
مارس 31, 2019
Locations
بریتانیا - London, England
تاریخ شروع : آپریل 2019
آخرین مهلت تقاضا مارس 31, 2019
تاریخ پایان آگوست 31, 2019
تاریخ شروع : اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان فوریه 7, 2019
Dates
آپریل 2019
بریتانیا - London, England
آخرین مهلت تقاضا مارس 31, 2019
تاریخ پایان آگوست 31, 2019
اکتبر 2019
بریتانیا - London, England
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان فوریه 7, 2019