دوره ای در سیاست انرژی و آب و هوا جهانی

SOAS University of London

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دوره ای در سیاست انرژی و آب و هوا جهانی

SOAS University of London

دوره ای در سیاست انرژی و آب و هوا جهانی

دوره های جهانی انرژی و آب و هوا ارائه می دهد مقدمه ای برای درک نظری و عملی از چگونگی طراحی، شکل، حمایت و اجرای سیاست های انرژی و تغییرات اقلیمی. با توجه به اینکه بازارهای انرژی واقعا جهانی می شوند، سیاست های انرژی داخلی با توجه به مسائل گسترده تر حکومت بین المللی بیشتر می شود. همزمان، نیاز فوری به کاهش و سازگاری با تغییرات آب و هوایی و انتقال به یک آیندهای کم کربن، اضافه کردن یک لایه پیچیده تر است.

این دوره به طور گسترده در افرادی که علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد مسائل مرتبط با سیاست انرژی و سیاست آب و هوا در سطح جهانی است. این یک سطح از علاقه است اما دانش قبلی لازم نیست. با این حال، این دوره همچنین کافی است تا تحقیقات جدید و دیدگاههای جدید بحرانی را برای افرادی که دارای تخصص و یا آشنایی آکادمیک با موضوع هستند، ارائه دهد.

هدف اصلی این دوره ارائه این مقدمه گسترده در یک فرم مستقل اما عمیق، همراه با مهارت های عملی مهم لازم برای درک و بحث در مورد سیاست انرژی و آب و هوا و زمینه سازی برای مشارکت بیشتر در آینده - یا از طریق تحصیلات علمی، در بخش عمومی، خصوصی یا غیر انتفاعی.

چه زمانی دسترسی به سخنرانی ها و تکالیف را دارم؟

هنگامی که برای گواهی ثبت نام کردید، به تمام ویدیوها، آزمونها و برنامهنویسی (در صورت لزوم) دسترسی خواهید داشت. تخصیص بررسی همکار می تواند تنها پس از شروع جلسه شما ارسال و بررسی شود. اگر بخواهید بدون خرید خریداری کنید، ممکن است قادر به دسترسی به تکالیف خاصی نباشید.

اگر دوره اضافی برای تکمیل دوره نیاز دارید، چه؟

یک مشکل نیست - برنامه های دوره ای انعطاف پذیر هستند و هزینه پرداخت هزینه دوره 180 روز از دسترسی کامل دوره ها و واجد شرایط بودن گواهینامه می باشد. دوره های خودمراقبتی مهلت پیشنهاد را پیشنهاد می کنند، اما شما تا زمانی که گواهینامه خود را در مدت 180 روز دریافت نکردید، به خاطر مهلت های گم شده جریمه نخواهید شد. دوره های مبتنی بر جلسات ممکن است نیازمند تطابق با مهلت برای ماندن در مسیر باشد؛ اما اگر پشت سر بگذارید، می توانید به یک جلسه بعد بروید، و هر کاری که انجام داده اید، به شما منتقل می شود.

اگر بخواهم برای این دوره پرداخت کنم چه خواهد شد؟

اگر برای این دوره هزینه می کنید، به تمامی ویژگی ها و محتویات مورد نیاز برای کسب یک گواهینامه درس دسترسی خواهید داشت. اگر دوره را با موفقیت انجام دهید، گواهی الکترونیکی شما به صفحه Accomplishments شما افزوده خواهد شد - از آنجا؛ شما می توانید گواهی خود را چاپ کنید یا آن را به پروفایل LinkedIn خود اضافه کنید. توجه داشته باشید که گواهی دوره، اعتبار علمی رسمی از موسسه شریک ارائه دوره را نشان نمی دهد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی June 18, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
فوریه 2019
اکتبر 2019
Duration
مدت زمان
پاره وقت
Price
قیمت
رایگان
شما می توانید از یک دوره آزاد آنلاین گسترده (MOOC) در SOAS University of London .
Information
Deadline
ژانویه 31, 2019
Locations
بریتانیا - London, England
تاریخ شروع : فوریه 2019
آخرین مهلت تقاضا ژانویه 31, 2019
تاریخ پایان ژوئن 30, 2019
تاریخ شروع : اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان فوریه 17, 2019
Dates
فوریه 2019
بریتانیا - London, England
آخرین مهلت تقاضا ژانویه 31, 2019
تاریخ پایان ژوئن 30, 2019
اکتبر 2019
بریتانیا - London, England
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان فوریه 17, 2019