دوره ای در مقدمه قانون هلندی: مراحل اول در جهان قانون

FutureLearn

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دوره ای در مقدمه قانون هلندی: مراحل اول در جهان قانون

FutureLearn

این قانون تقریبا تمام جنبه های جامعه را تنظیم می کند. گاهی اوقات این بسیار قابل مشاهده است: شما در دادگاه در مورد علیه یک جنایتکار بزرگ و یا در مجلس نمایندگان در یک بحث داغ در مورد یک لایحه جدید روبرو می شوند. این قانون همچنین مقررات کوچکتر - اما مهم - چیزهایی مانند اجاره خانه جدید شما و یا قرارداد کاری شما را تنظیم می کند.

علاوه بر این، قانون برای بخش بزرگی بخش قابل ملاحظه ای است. به عنوان مثال، اگر شما برای فروشگاه های روزانه در ثبت نقدی پرداخت می کنید، ممکن است بلافاصله متوجه شوید که توافق نامه های همکاری متقابل همیشه بین شما و سوپرمارکت برقرار شده است. این امر حقوق و تعهدات بسیاری را نسبت به ارائه پیام ها و پرداختن به آنها منجر می شود.

دقیقا به این دلیل که قانون تاثیر زیادی در زندگی روزمره دارد، بعضی از دانش حقوقی همیشه مفید است.

  • آیا شما به قانون احترام می گذارید، به عنوان مثال، زیرا شما به طور منظم در کار یا محیط خصوصی خود با این کار می کنید؟
  • آیا به دنبال مطالعه درست هستید یا میخواهید افق خود را در مطالعه خود گسترش دهید؟

سپس این دوره مقدماتی برای شما جالب است!

آنچه در طول این دوره انجام خواهید داد

از طریق فیلم ها، مقالات، سوالات تمرین و بحث و گفتگو، شما اولین گام های خود را در جهان قانون برای پنج هفته آینده می گذرانید.

هفته اول پایه ای است که در آن بقیه هفته ها را می سازیم. درست است؟ کجا می توانید آن را پیدا کنید؟ چگونه می توانید آن را پیدا کنید؟ شما خودتان به دنبال، خواندن و استفاده از قوانین و قضاوت های دادگاه برای اثبات استدلال های خود در یک مورد حقوقی. این مهارت ها نه تنها در طول این دوره مفید است، بلکه به طور مستقیم در زندگی روزمره!

هفته دوم در مورد بخش بسیار قابل توجهی از قانون است: دولت حق است. چه کسی قوانین را می سازد؟ چگونه مجلس نمایندگان با دولت ارتباط دارد؟ شما در جریان قانون اساسی کشف می کنید و در مورد تاثیر حقوق اساسی یاد می گیرید. آیا یک حق اساسی مهم تر از دیگری است؟ آیا آزادی بیان به معنای این است که می توانید چیزی بگویید؟ و آیا افرادی هستند که می توانند بیش از دیگران بگویند؟

در هفته سوم شما بیشتر درباره آسیب و مسئولیت اطلاعات کسب می کنید. چرا نمی توانید یک درب انبار را در یک کافه باز کنید؟ و چرا شما گاهی اوقات مجبور به جبران آسیب شخصی در زمانی که تقصیر شما نیست؟ - و همچنین مهم است که این کار انجام نشود؟

در هفته چهارم شما یاد می گیرید وقتی و چگونه می توانید از دولت قدرتمند دفاع کنید. دقیقا "دولت" کشور ما به نظر می رسد؟ و اگر شما نمیتوانید یک پروژه حزب از شهردار را نگه دارید چه کاری می توانید انجام دهید؟ یا اگر مجوز ساختمان برای یک خوابگاه جدید دریافت نکنید؟

هفته پنجم در مورد بخشی از قانون است که شما احتمالا بلافاصله در مورد کلمه "قانون" فکر می کنید: قانون کیفری. سوالات مطرح می شوند: هنگامی که مرتکب جرم جنایی می شوید؟ آیا می توانید از کارکنان به علت «خطای رسمی» اجتناب کنید؟ هنگامی که و به چه میزان به شما اجازه داده می شود از خود یا دیگری علیه یک حمله دفاع کنید؟

شما می توانید پس از این دوره انجام دهید

بعد از دوره شما می توانید:

  • برای توضیح آنچه که "حق" بر اساس توابع، منابع و طبقه بندی قانون است؛
  • تمایز بین حوزه های مختلف؛
  • برخی مفاهیم حقوقی اساسی را شناسایی و توصیف می کنند؛
  • برای بررسی و بررسی قوانین و قضاوت های قضات در سطح ابتدایی؛
  • حل مشکلات اساسی قانونی و ایجاد راه حل بر اساس مقالات حقوقی و احکام دادگاه.

ثبت نام کنید و بپیوندید

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • هلندی
FutureLearn

آخرین به روز رسانی June 14, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
نوامبر 2019
Duration
مدت زمان
پاره وقت
Price
قیمت
رایگان
Locations
بریتانیا - UK Online
تاریخ شروع : نوامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
نوامبر 2019
بریتانیا - UK Online
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات