درس روش شناسی درک روش

SOAS University of London

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درس روش شناسی درک روش

SOAS University of London

درس روش شناسی درک روش

این MOOC در مورد شناسایی روش تحقیق و تحقیق است. این اصول انجام تحقیقات را به طور اولیه، اما نه به طور انحصاری، در سطح تحصیلات تکمیلی قرار می دهد. این تجربه دانش آموز را در مرکز تلاش های ما قرار می دهد، با جذب فراگیران به گروه های مختلف از بحث ها و تمرینات قوی و چالش برانگیز، مناسب بودن SOAS ، وضعیت دانشگاه لندن به عنوان یک دانشگاه تحقیقاتی و میراث تحقیقاتی غنی.

این دوره به کسانی که نیاز به درک رویکرد ها و مهارت های تحقیقاتی دارند و مهمتر از همه توانایی آنها در تحصیلات و زندگی حرفه ای شما است، تجدید نظر می کند. به ویژه، این دوره به کسانی که شما را مجبور به انجام تحقیقات به عنوان بخشی از مطالعات تحصیلات تکمیلی خود می کنند، کمک خواهد کرد، اما شاید به کلاس های تحقیقاتی دسترسی ندارند، یا برای کسانی که احساس می کنند مایل به حمایت بیشتر برای بهبود خود هستند. هیچ دانش و تجربه قبلی در مورد تحقیقات نیازی به این درس نیست و به همین ترتیب البته برای همه است.

این MOOC بر مبنای ثروت از مقالات موجود موجود برای حمایت از آموزش پژوهشی در SOAS ، دانشگاه لندن و به ویژه از مرکز مطالعات بین المللی و دیپلماسی (CISD) تهیه شده است. در سال 2015، دوره ای برای جایزه ی معتبر دانشگاه گاردین برای رویکرد نوآورانه خود به یادگیری آنلاین معرفی شد.

شرکت در تکمیل این دوره آنلاین، اعتبار علمی برای برنامه های دانشگاه لندن را نمی پذیرد.

چه زمانی دسترسی به سخنرانی ها و تکالیف را دارم؟

هنگامی که برای گواهی ثبت نام کردید، به تمام ویدیوها، آزمونها و برنامهنویسی (در صورت لزوم) دسترسی خواهید داشت. تخصیص بررسی همکار می تواند تنها پس از شروع جلسه شما ارسال و بررسی شود. اگر بخواهید بدون خرید خریداری کنید، ممکن است قادر به دسترسی به تکالیف خاصی نباشید.

اگر دوره اضافی برای تکمیل دوره نیاز دارید، چه؟

یک مشکل نیست - برنامه های دوره ای انعطاف پذیر هستند و هزینه پرداخت هزینه دوره 180 روز از دسترسی کامل دوره ها و واجد شرایط بودن گواهینامه می باشد. دوره های خودمراقبتی مهلت پیشنهاد را پیشنهاد می کنند، اما شما تا زمانی که گواهینامه خود را در مدت 180 روز دریافت نکردید، به خاطر مهلت های گم شده جریمه نخواهید شد. دوره های مبتنی بر جلسات ممکن است نیازمند تطابق با مهلت برای ماندن در مسیر باشد؛ اما اگر پشت سر بگذارید، می توانید به یک جلسه بعد بروید، و هر کاری که انجام داده اید، به شما منتقل می شود.

اگر بخواهم برای این دوره پرداخت کنم چه خواهد شد؟

اگر برای این دوره هزینه می کنید، به تمامی ویژگی ها و محتویات مورد نیاز برای کسب یک گواهینامه درس دسترسی خواهید داشت. اگر دوره را با موفقیت انجام دهید، گواهی الکترونیکی شما به صفحه Accomplishments شما افزوده خواهد شد - از آنجا میتوانید گواهی خود را چاپ کنید یا آن را به پروفایل LinkedIn خود اضافه کنید. توجه داشته باشید که گواهی دوره، اعتبار علمی رسمی از موسسه شریک ارائه دوره را نشان نمی دهد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی June 18, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
آپریل 2019
اکتبر 2019
Duration
مدت زمان
پاره وقت
Price
قیمت
رایگان
شما می توانید از یک دوره آزاد آنلاین گسترده (MOOC) در SOAS University of London .
Information
Deadline
مارس 31, 2019
Locations
بریتانیا - London, England
تاریخ شروع : آپریل 2019
آخرین مهلت تقاضا مارس 31, 2019
تاریخ پایان می 31, 2019
تاریخ شروع : اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
آپریل 2019
بریتانیا - London, England
آخرین مهلت تقاضا مارس 31, 2019
تاریخ پایان می 31, 2019
اکتبر 2019
بریتانیا - London, England
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات