توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درس روش شناسی درک روش

این MOOC در مورد شناسایی روش تحقیق و تحقیق است. این اصول انجام تحقیقات را به طور اولیه، اما نه به طور انحصاری، در سطح تحصیلات تکمیلی قرار می دهد. این تجربه دانش آموز را در مرکز تلاش های ما قرار می دهد، با جذب فراگیران به گروه های مختلف از بحث ها و تمرینات قوی و چالش برانگیز، مناسب بودن SOAS ، وضعیت دانشگاه لندن به عنوان یک دانشگاه تحقیقاتی و میراث تحقیقاتی غنی.

این دوره به کسانی که نیاز به درک رویکرد ها و مهارت های تحقیقاتی دارند و مهمتر از همه توانایی آنها در تحصیلات و زندگی حرفه ای شما است، تجدید نظر می کند. به ویژه، این دوره به کسانی که شما را مجبور به انجام تحقیقات به عنوان بخشی از مطالعات تحصیلات تکمیلی خود می کنند، کمک خواهد کرد، اما شاید به کلاس های تحقیقاتی دسترسی ندارند، یا برای کسانی که احساس می کنند مایل به حمایت بیشتر برای بهبود خود هستند. هیچ دانش و تجربه قبلی در مورد تحقیقات نیازی به این درس نیست و به همین ترتیب البته برای همه است.

این MOOC بر مبنای ثروت از مقالات موجود موجود برای حمایت از آموزش پژوهشی در SOAS ، دانشگاه لندن و به ویژه از مرکز مطالعات بین المللی و دیپلماسی (CISD) تهیه شده است. در سال 2015، دوره ای برای جایزه ی معتبر دانشگاه گاردین برای رویکرد نوآورانه خود به یادگیری آنلاین معرفی شد.

شرکت در تکمیل این دوره آنلاین، اعتبار علمی برای برنامه های دانشگاه لندن را نمی پذیرد.

چه زمانی دسترسی به سخنرانی ها و تکالیف را دارم؟

هنگامی که برای گواهی ثبت نام کردید، به تمام ویدیوها، آزمونها و برنامهنویسی (در صورت لزوم) دسترسی خواهید داشت. تخصیص بررسی همکار می تواند تنها پس از شروع جلسه شما ارسال و بررسی شود. اگر بخواهید بدون خرید خریداری کنید، ممکن است قادر به دسترسی به تکالیف خاصی نباشید.

اگر دوره اضافی برای تکمیل دوره نیاز دارید، چه؟

یک مشکل نیست - برنامه های دوره ای انعطاف پذیر هستند و هزینه پرداخت هزینه دوره 180 روز از دسترسی کامل دوره ها و واجد شرایط بودن گواهینامه می باشد. دوره های خودمراقبتی مهلت پیشنهاد را پیشنهاد می کنند، اما شما تا زمانی که گواهینامه خود را در مدت 180 روز دریافت نکردید، به خاطر مهلت های گم شده جریمه نخواهید شد. دوره های مبتنی بر جلسات ممکن است نیازمند تطابق با مهلت برای ماندن در مسیر باشد؛ اما اگر پشت سر بگذارید، می توانید به یک جلسه بعد بروید، و هر کاری که انجام داده اید، به شما منتقل می شود.

اگر بخواهم برای این دوره پرداخت کنم چه خواهد شد؟

اگر برای این دوره هزینه می کنید، به تمامی ویژگی ها و محتویات مورد نیاز برای کسب یک گواهینامه درس دسترسی خواهید داشت. اگر دوره را با موفقیت انجام دهید، گواهی الکترونیکی شما به صفحه Accomplishments شما افزوده خواهد شد - از آنجا میتوانید گواهی خود را چاپ کنید یا آن را به پروفایل LinkedIn خود اضافه کنید. توجه داشته باشید که گواهی دوره، اعتبار علمی رسمی از موسسه شریک ارائه دوره را نشان نمی دهد.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 26 برنامه دیگر ارائه شده توسط SOAS University of London »

آخرین به روز رسانی June 18, 2018
این دوره آنلاین
Start Date
اوت 2019
اکتبر 2019
Duration
پاره وقت
Price
Free
شما می توانید از یک دوره آزاد آنلاین گسترده (MOOC) در SOAS University of London .
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
آوریل 2020
End Date
می 31, 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
اوت 2019
آخرین مهلت تقاضا

اوت 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date

اکتبر 2019

آوریل 2020

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
می 31, 2019