Data Science on Microsoft Azure: دوره برنامه نویسی Big Data ، Python و R

عمومی

2 مکان موجود
جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png

نقش علم داده را در Microsoft Azure درک کرده و اصول برنامه نویسی Python و R را کشف کنید.

مهارتهایی را که برای افزایش اشتغال در علوم داده نیاز دارید ، ایجاد کنید

علم داده برای استخراج دانش و بینش برای حل مشکلات معنادار کسب و کار مهم است.

این برنامه جامع گواهینامه حرفه ای از CloudSwyft - یکی از سریعترین رشد فناوری های یادگیری فناوری و آزمایشگاه ها در آسیا - مهارت های علوم داده را برای کار در زمینه علوم داده به شما ارائه می دهد. یک حوزه تخصصی ارزشمند در دنیای کار امروز.

اصول علم داده را در Microsoft Azure کاوش کنید

با استفاده از روشهای تحقیق علوم داده و تجزیه و تحلیل آماری در مبانی زبان برنامه نویسی Python و R ، شما در مورد توزیع داده ها در Microsoft Azure ، از میزان اختلاف بین مقادیر تا چگونگی تأثیر ویژگی های فردی داده های برون یابی بر یکدیگر ، یاد خواهید گرفت .

جمع آوری ، تجزیه و تحلیل و تبدیل داده ها برای هوش تجاری (BI) و درک داده های بزرگ و تجسم داده ها

با استفاده از یک سری سخنرانی های جذاب و فعالیت های آزمایشگاهی آنلاین ، طیف گسترده ای از داده ها را از چندین منبع کشف و تجزیه و تحلیل خواهید کرد ، و نحوه استفاده از اصول قصه گویی را برای کارهای تحلیلی خود کشف خواهید کرد.

همچنین با رویکردهای عملی در مورد داده ها و مشکلات تجزیه و تحلیل - مانند داده های بزرگ و هوش مصنوعی (AI) - درگیر خواهید شد و با معادلات ، توابع ، تمایز ، بهینه سازی وب ، نمودارها و موارد دیگر آشنا خواهید شد.

اصول زبان برنامه نویسی Python و R را مطالعه کرده و نقش آنها را در علم داده درک کنید

Python و R هر دو زبان برنامه نویسی هستند که توسط دانشمندان داده در سراسر جهان استفاده می شود. شما هر دو مبانی اصلی آنها را از جمله نحو ، متغیرها و انواع آن را کاوش خواهید کرد و با استفاده از R برای علم داده تجسم خود را ایجاد خواهید کرد.

شما جریان کنترل را در پایتون نشان خواهید داد و Pandas DataFrame را خواهید شناخت. ابزاری که برای دستکاری داده ها استفاده می شود. همچنین با استفاده از زبان برنامه نویسی Transact-SQL انواع داده ها و عملکردهای مختلف را کشف خواهید کرد.

این گواهینامه حرفه ای از چه مشاغل علوم داده پشتیبانی می کند؟

این مبانی دوره علوم داده و اصول یادگیری ماشین به افزایش مهارت یا افزایش نیرو و بهبود قابلیت اشتغال شما در آینده کمک خواهد کرد. با توجه به تقاضای زیاد مشاغل علوم داده و هوش مصنوعی ، رشد سه درصدی مشاغل نوظهور در سه سال گذشته ، این مهارت های کلیدی برای یادگیری برای آینده کار است.

شما مهارت های برنامه نویسی و فناوری را برای اشتغال در مجموعه ای از نقش های صنعت و مسیرهای شغلی ، از جمله دانشمندان داده ، مهندسان یادگیری ماشین ، توسعه دهندگان هوش تجاری ، محققان علوم داده و معماران زیرساخت ایجاد خواهید کرد.

چرا CloudSwyft بهترین سازمان برای ارائه این دوره جامع است؟

CloudSwyft Global Systems ، Inc ، پیشروترین ارائه دهنده پلتفرم یادگیری فناوری در آسیا است و بخش های آموزش عالی و شرکت های بزرگ را برآورده می کند.

آنها FutureLearn توسعه مهارتهای آماده در آینده در طیف وسیعی از مناطق جغرافیایی بوده اند و این دوره عملی با مشارکت مایکروسافت - بزرگترین شرکت نرم افزاری سازمانی در جهان - و FutureLearn تمام مهارتهای لازم را به شما ارائه می دهد بیشتر حرفه خود را در علم داده است

همچنین کوپن های مبتنی بر نقش مایکروسافت برای آزمونهای Microsoft Microsoft Azure Fundamentals و Microsoft Azure data دانشمند دریافت خواهید کرد.

چه زمانی دوست دارید شروع کنید؟

هدف ما این است که ریز اعتبارات خود را هر چند ماه یک بار اجرا کنیم. به تاریخی که مناسب شماست یا ثبت نام کنید تا از یک مشاور ثبت نام در مورد برنامه ها و به روز رسانی های آینده بشنوید ، عضو شوید.

  • 11 ژانویه 2021

چه چیزی دریافت خواهید کرد؟

گواهی دیجیتال از Cloudswyft

یک گواهی دیجیتال برای تکمیل کل ریز اعتبارنامه.

گواهینامه های دیجیتال برای تکمیل هر دوره جداگانه در مورد اعتبار خرد.

نشان های دیجیتال آزمایشگاهی عملی برای هر ماژول که می تواند به اشتراک گذاشته شود و به کانال های رسانه های اجتماعی و LinkedIn اضافه شود.

فیش های آزمون مبتنی بر نقش مایکروسافت برای آزمون Microsoft Azure AI Fundamentals (AI-900) و Azure Data Scientist Associate Test (DP-100)

تمام نشان ها و گواهینامه های دیجیتال تأیید شده به صورت زنجیره ای و منحصر به فرد برای هر یادگیرنده است.

آیا واجد شرایط این ریز خرد بودن هستید؟

این دوره برای دانشجویان مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد است که به دنبال شروع کار در بخش های تجزیه و تحلیل ، علوم دیجیتال و یادگیری ماشین هستند. برای پیوستن به این دوره گواهینامه های حرفه ای ، باید دانش پایه ای در مورد ریاضیات ، آمار ، برنامه نویسی (پایتون یک مزیت خواهد بود) و تجزیه و تحلیل موضوع داشته باشید.

همچنین باید در کار با داده های اکسل ، پایگاه داده یا پرونده های متنی تجربه داشته باشید و همچنین تمایل به یادگیری از طریق روش های عملی را داشته باشید.

آیا این حق ریز اعتبار برای شما مناسب است؟

این دوره گواهینامه حرفه ای برای دانشجویان و متخصصان کار طراحی شده است که هدف آنها شروع حرفه خود در صنایع تجزیه و تحلیل ، علوم داده و مهارت های یادگیری ماشین است. این به طور خاص برای کسانی که به دنبال تبدیل شدن به متخصصان فناوری اطلاعات ، دانشمندان داده ، مهندسان و تحلیلگران ، معلمان آمار و پزشکان و به طور کلی ، کسانی که علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد علم داده هستند مناسب است.

یادگیری متمرکز بر شغل توسط

CloudSwyft Global Systems، Inc.

CloudSwyft برای ارائه مهارت های پیشرفته آموزش دیجیتال در محیط کار مدرن ، با برترین شرکت های فناوری جهانی همکاری کرده است.

این ریز اعتبار با مشارکت مایکروسافت است

ریز اعتبار چیست؟

ریز اعتبارات به گونه ای طراحی شده اند که بتوانند شما را برای کار در صنایع با سرعت در حال رشد ، بدون تعهد زمان و هزینه به طور کامل ، تحقق بخشند. اعتبار خرد شما می تواند به عنوان یک اعتبار مستقل به تنهایی باشد و برخی نیز اعتبار علمی را برای استفاده در یک درجه ارائه می دهند.

با مربیان خبره بصورت آنلاین بیاموزید

دوره های آنلاین کامل توسط متخصصان بیش از 12 تا 16 هفته با گروه اختصاصی از حرفه ای برگزار می شود.

+

ارزیابی های کامل مبتنی بر پروژه

درک خود را با ارزیابی ها و تمرین های معلم آنلاین تست کنید.

+

اعتبار حرفه ای کسب کنید

یادگیری خود را به پایان برسانید و ارزیابی های خود را منتقل کنید تا یک اعتبار معتبر کسب کنید.

=

در حرفه خود پیشرفت کنید

از ریز اعتبار خود به عنوان گواه مهارت های تخصصی خود استفاده کنید و در صنعت خود پیشرفت بیشتری کنید.

آخرین به روز رسانی اکتبر 2020

درباره این دانشگاه

Learn 100% online with world-class universities and industry experts. Develop your career, learn a new skill, or pursue your hobbies with flexible online courses.

Learn 100% online with world-class universities and industry experts. Develop your career, learn a new skill, or pursue your hobbies with flexible online courses. اطلاعات محدود
لندن , ابردین , اوکلند , بالتیمور , بارسلونا , حمام , حمام کردن , برگن , بیل / بیین , بیرمنگام , Bracknell , شهر بریزبن , کمبریج , کیپ تاون , Clayton , کراولی , شارلوتزویل , Delhi , دوبلین , داندی , دورام , ادینبورگ , انشده , اکستر , Fiesole , ژنو , رویال Borough از گرینویچ , گرنوبل , گرونینگن , زالزالک , هسینچو , اورشلیم , کانتربری , هنگ کنگ , Lancaster , لیدز , لستر , لوون , مادرید , ماکاتی , منچستر , ملبورن , آن آربور , میلتون کینز , مونترو , مردوخ , Norman Gardens , نورویچ , آکسفورد , Padua , پاریس , Darling Heights , خواندن , Rehovot , سئول , شفیلد , لاغر , ساوتهمپتون , گلاسکو , گیلدفورد , سیدنی , تایپه , توکیو , تروندهایم , اوپسالا , وارویک , وست لافایت , یورک , شیکاگو , نیوکاسل , کاونتری + 70 بیشتر کمتر
از وب سایت مدرسه دیدن کنید