$close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ بیابید ‏ برنامه دانشنامه را مطالعات دوره ای مدیریت تدارکات آنلاین

حرفه ایانی که علاقه مند به پیشرفت حرفه هایشان هستند، به دنبال برنامه های دیپلم در زمینه های خود هستند. این دوره های تحصیلی معمولا یک تا دو سال طول می کشد و به طور کلی برای متقاعد ساختن کارکنان حرفه ای طراحی شده است. دیپلم د… اطلاعات بیشتر

حرفه ایانی که علاقه مند به پیشرفت حرفه هایشان هستند، به دنبال برنامه های دیپلم در زمینه های خود هستند. این دوره های تحصیلی معمولا یک تا دو سال طول می کشد و به طور کلی برای متقاعد ساختن کارکنان حرفه ای طراحی شده است.

دیپلم در مدیریت تدارکات چیست؟ مدیریت تدارکات شامل تنظیم و بودجه بندی برای خرید برای سازمان ها می باشد. یک برنامه دیپلم در این زمینه به طور معمول شامل استراتژی های تهیه و عرضه، بودجه بندی، خرید تقویم ها و چرخه ها، تدارکات، ارزیابی تامین کنندگان و تحقق اهداف است. دانش آموزان می توانند به صورت کلی یک مزیت را در نظر بگیرند و ببینند که چگونه در صنایع مختلف و در سازمان های بزرگتر یا کوچکتر کاربرد دارد. کارهای اضافی ممکن است در موقعیت های خاص قرار بگیرد، مثلا چه کاری باید انجام دهیم اگر یک تامین کننده مهم دیگر در دسترس نباشد یا کمبود موارد خاص رخ دهد.

یکی از مهم ترین مهارت هایی که دانش آموزان می توانند در این برنامه ها یاد بگیرند، مذاکره است، که به آنها کمک می کند تا بیشتر از هر قرارداد عرضه کننده یا عرضه کننده استفاده کنند. مهارت های سازماندهی و برنامه ریزی نیز ممکن است مورد توجه قرار گیرد زیرا دانش آموزان برای حفظ دسترسی سازگار با منابع و خدمات حیاتی می آموزند. دانش آموزان همچنین می توانند برای تهیه بودجه و پیش بینی های آینده برنامه ریزی کنند.

مدیریت تدارکات شامل برخی از اجزای خاصی است که مخصوص صنایع خاص هستند، بنابراین مهم است که برنامه ای را انتخاب کنید که متناسب با نیازهای شما باشد. هنگامی که برنامه های مورد علاقه خود را پیدا می کنید، به طور مستقیم با مدارس ارتباط برقرار کنید تا اطالعات در مورد طول دوره، برنامه درسی و هزینه های آنها برقرار شود.

مدیریت تدارکات نقش مهمی در شرکت ها در بسیاری از زمینه ها ایفا می کند. دانش آموزانی که این اعتبار را تکمیل می کنند، برای شغل هایی به عنوان مدیران خرید در صنعت، تجارت، بهداشت، خرده فروشی و مسافرت آماده می شوند. بسته به تجربه در زمینه، آنها ممکن است به عنوان مدیران خرید، مدیران عملیات و یا مدیران مالی درون صنایع مشابه وارد شوند. بعضی از مردم همچنین تصمیم می گیرند که مشاوره شوند و با سازمان های مختلف کار کنند تا به آنها کمک کند تا راهکارهای خرید و تهیه آنها را بهبود بخشد.

دیپلم مديريت تدارکاتی که به صورت شخصی یا آنلاین به دست می آید، می تواند کار شما را افزایش دهد. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
$format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
  • پرطرفدار آخرین سمت
  • پرطرفدار
  • آخرین
  • سمت
Informa IIR Ltd
لندن, بریتانیا

تکمیل این برنامه دقیق به شما در بازار کار رقابتی قدرت می بخشد. این برنامه به مجموعه ای از دیپلم های تحصیلات تکمیلی آموزش از راه دور تاسیس و موفقیت آمیز ارائه می شود که توسط کا ... +

تکمیل این برنامه دقیق به شما در بازار کار رقابتی قدرت می بخشد. این برنامه به مجموعه ای از دیپلم های تحصیلات تکمیلی آموزش از راه دور تاسیس و موفقیت آمیز ارائه می شود که توسط کالج کینگ لندن ارائه می شود از جمله: قانون رقابت اتحادیه اروپا. قانون اتحادیه اروپا و قانون حق چاپ انگلیس ، اتحادیه اروپا و ایالات متحده. -
دانشنامه کارشناسی ارشد
تمام وقت
8 ماهها
انگلیسی
آنلاین