$close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ ببینید 2‏ دانشنامه را دانشنامه ها مدیریت حمل و نقل دریایی آنلاین

یک برنامه دیپلم به طور کلی دانش آموزان را برای ورود به حوزه های کاری خود انتخاب می کند و آنها را با دانش تخصصی مورد نیاز برای موفق شدن آماده می کند. معمولا این دوره از دوره های مختلف متمرکز بر یک موضوع خاص است، این نوع برنام… اطلاعات بیشتر

یک برنامه دیپلم به طور کلی دانش آموزان را برای ورود به حوزه های کاری خود انتخاب می کند و آنها را با دانش تخصصی مورد نیاز برای موفق شدن آماده می کند. معمولا این دوره از دوره های مختلف متمرکز بر یک موضوع خاص است، این نوع برنامه به طور معمول به دانش آموزان اجازه می دهد تا سریعا کار خود را انتخاب کنند.

دیپلم در مدیریت حمل و نقل چیست؟ با ارائه دانش آموزان به درک جامع از صنعت حمل و نقل، این نوع برنامه به طور کلی آنها را برای حرفه ای در این زمینه آماده می کند. کسانی که در این برنامه معمولا از اصول پایه کسب و کار مانند نظریه استراتژی و مدیریت، علاوه بر مسیرهای تجاری، سیاست های تجارت جهانی و مسائل مربوط به صنعت، یاد می گیرند. دانش آموزان اغلب همچنین تاریخچه حمل و نقل تجاری را مطالعه می کنند.

دانش آموزانی که در مدرک تحصیلی در یک مدرک ثبت نام می کنند، اغلب فرصت توسعه ارتباطات، تفکر تحلیلی و مهارت های حل مسئله را دارند. مهارت های تفکر ارتباطی و تحلیلی می تواند به آنها برای ایجاد شبکه های تجاری و ایجاد استراتژی های موثر کمک کند، در حالیکه مهارت های حل مسئله معمولا برای زندگی شخصی و حرفه ای مفید است.

از آنجا که هزینه های تحصیل در بین مدارس متفاوت است، قیمت یک دیپلم بسته به محل برنامه و هزینه های تحصیلات دانشگاه متفاوت است. تماس مستقیم با موسسه معمولا بهترین راه برای تعیین قیمت دقیق برنامه است.

پیشینه مدیریت حمل و نقل معمولا افراد را برای چندین حرفه تجاری بین المللی واجد شرایط می داند. در حالی که بعضی ها از دانش خود برای تبدیل شدن به مدیران کلی کسب و کار استفاده می کنند، بعضی دیگر ترجیح می دهند که به عنوان مدیران زنجیره تامین کار کنند. موقعیت ها به عنوان مدیران انبار و مدیران عملیات دیگر گزینه های حرفه ای محبوب هستند، یا دانش آموزان می توانند تصمیم به دنبال کار به عنوان مدیران سیستم های اطلاعاتی.

دانش آموزان معمولا هنگام ثبتنام در یک برنامه دیپلم می توانند کلاسها را بصورت شخصی یا آنلاین انتخاب کنند. تکمیل یک برنامه آنلاین، یک گزینه محبوب برای افرادی است که تلاش دارند تا با زندگی شخصی خود تعادل خود را با دیگران در میان بگذارند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
$format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
  • پرطرفدار آخرین سمت
  • پرطرفدار
  • آخرین
  • سمت
ShippingCollege
UK آنلاین, بریتانیا

دوره های آنلاین دیپلم و گواهینامه که حمل و نقل و فروش را برای تهیه یک مدیر فروش در این صنعت تخصصی پوشش می دهد. این دیپلم همچنین برای نمایندگان فروش که می خواهند به صنعت حمل و ... +

دوره های آنلاین دیپلم و گواهینامه که حمل و نقل و فروش را برای تهیه یک مدیر فروش در این صنعت تخصصی پوشش می دهد. این دیپلم همچنین برای نمایندگان فروش که می خواهند به صنعت حمل و نقل بپیوندند مناسب است. در اولین دوشنبه هر ماه ، ماهانه دانشجویان جدید جذب می کنیم. -
Diploma گواهی
تمام وقت
پاره وقت
2 - 6 ماهها
انگلیسی
10 ژانویه 2022
03 ژانویه 2022
آنلاین
 
ShippingCollege
UK آنلاین, بریتانیا

این دوره، مبانی حمل و نقل جهانی دریایی را با تمرکز ویژه ای بر محتوا و حمل و نقل خطوط هوایی پوشش می دهد. USD140 ... +

این دوره، مبانی حمل و نقل جهانی دریایی را با تمرکز ویژه ای بر محتوا و حمل و نقل خطوط هوایی پوشش می دهد. USD140 -
Diploma گواهی
تمام وقت
پاره وقت
4 - 14 روز
انگلیسی
آنلاین