Filter
Diploma
سرعت: همه

‏ ببینید ‏ دانشنامه را دانشنامه ها هنر های نمایشی آنلاین

یک دیپلم به عنوان یک کلید به دارنده آن عمل می کند، یکی از آن ها درب هایی را برای استخدام در یک حرفه مورد نظر باز می کند. دستاورد دیپلم می تواند به اندازه یک سال یا حداکثر تا سه سال، بسته به دوره های تحصیلی و سرعت فردی، رخ دهد.

دیپلم در هنرهای نمایشی چیست؟ این گواهینامه نشان می دهد که یک دانش آموز یک برنامه را در هنرهای نمایشی به پایان رسانده است و دارای دانش کار و توانایی کاربرد یک منطقه خاص از مطالعه است. این می تواند شامل تئاتر، موسیقی، رقص، یا، به طور خاص، رقص یا داستان تئاتری پیشرفته باشد. برخی از برنامه ها برنامه های منحصر به فرد بیشتری را ارائه می دهند مانند آوازخوانی روانشناسی و صنعت موسیقی.

زمینه های تحصیل و عمل هنرهای نمایشی می تواند دارنده دیپلم با مزایای بسیاری باشد. اعتماد به نفس و حضور مرحله ای برای هر سازنده مفید هستند، در حالی که ارتباطات بهتر و مهارت های شنیداری فعال می توانند در همه زمینه های کاری استفاده شوند.

تمام دوره های تحصیلی با توجه به نحوه انتخاب این دوره (به عنوان مثال آنلاین) متفاوت است، چه در دوره نیمه وقت یا در تمام وقت، و چه دوره ای را در نظر بگیرید. هر درس منحصر به فرد است؛ مدارس مختلف مواد مختلفی را ارائه می دهند و نیازهای دوره خاص متنوع هستند.

درست همانطور که دوره های تحصیل در هنرهای نمایشی گسترده هستند، مسیرهای حرفه ای بالقوه نیز وجود دارد. شما می توانید برای هر رسانه ای پخش کنید: فیلم و تلویزیون، رادیو، یا صحنه. شما می توانید هنرهای نمایشی را تدریس کنید یا یک فیلمساز یا کارگردان باشید. دانش آموزان روانشناسی آواز می توانند یک موسیقیدان، درمانگر موسیقی یا روانشناس موسیقی باشند. آموزش و پرورش در صنعت موسیقی می تواند به سمت حرفه ای تبدیل شدن به یک تولید کننده، مهندس صدا، یا آهنگساز شود.

بسیاری از مدارس تحصیلات عالی دیپلم، اغلب به صورت آنلاین، درها را برای آموزش بین المللی باز می کنند. با گزینه های بسیاری، شما احتمالا برنامه ای را که لازم دارید برای رسیدن به دیپلم خود به شیوه زندگی خود برسانید، پیدا خواهید کرد. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:

1نتایج درهنر های نمایشی

John Academy

آیا به دنبال تغییر مهارت های آواز خویش هستید و روانشناسی را پشت سر گذاشته اید؟ آیا شما در یادگیری بیشتر در مورد روانشناسی آواز الهام گرفته اید؟ یا دوست دارید که از طریق ی ... [+]

‏ دوره های تحصیلی را هنر های نمایشی آنلاین. این دوره برای چه کسانی است؟حرفه ایانی که دارای تجربه در روانشناسی یا آواز خواندن هستند.افرادی که علاقمند به یادگیری روانشناسی آواز هستند.شرایط وروداین دوره برای همه زبان آموزان، از همه زمینه های تحصیلی در دسترس است. با این حال، اگر چه آموزش و تجربه در موسیقی و روانشناسی یک مزیت استدرک خوبی از زبان انگلیسی، حسابداری و ICT برای حضور در این دوره ضروری است.ارزیابی:در پایان دوره، شما باید تست آنلاین چند گزینه ای را بنویسید. آزمون شما به صورت خودکار و بلافاصله ارزیابی خواهد شد تا بلافاصله بدانید که آیا شما موفق بوده اید.قبل از نشستن برای امتحان نهایی شما، شما فرصت تست مهارت های خود را با امتحان خنده دار داشته باشید.صدور گواهینامه:پس از اینکه موفق به گذراندن آزمون شدید، می توانید یک گواهینامه معتبر موفقیت را بدست آورید. با این وجود شما می توانید یک گواهی تکمیل دوره نیز پس از تکمیل دوره بدون نشستن برای آزمون کسب کنید. گواهینامه ها را می توان به صورت چاپی با هزینه 39 پوند یا در قالب PDF با هزینه 24 پوند دریافت کرد.چرا ما را انتخاب کنمقرون به صرفه، جذابفیلم های آموزشی / مواد از کارشناسان برجسته صنعت؛در یک پلت فرم یادگیری آسان و کاربر پسند مطالعه کنیدسیستم های آزمون موثر برای ارزیابی و نتایج فوریانگلستاندسترسی به محتوای درس در موبایل، رایانه لوحی یا دسکتاپ از هر کجا در هر زمان؛مزایای درخواست کارت تخفیف اضافی NUS؛24/7 پشتیبانی دانشجویی از طریق ایمیل.مسیر شغلی:... [-]