$close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ ‏ {onlinestudies-mba-1-year-emba:singular} آنلاین مقایسه کنید

مدرک MBA یا مدرک کارشناسی ارشد سطح تحصیلات تکمیلی است. این تمرکز بر جنبه های خاص کسب و کار است تا دانش آموزان سطح بالاتری از آموزش را فراتر از مدرک لیسانس بدست آورند. EMBA 1 ساله در MBA چیست؟ EMBA مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگان… اطلاعات بیشتر

مدرک MBA یا مدرک کارشناسی ارشد سطح تحصیلات تکمیلی است. این تمرکز بر جنبه های خاص کسب و کار است تا دانش آموزان سطح بالاتری از آموزش را فراتر از مدرک لیسانس بدست آورند.

EMBA 1 ساله در MBA چیست؟ EMBA مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی است که در یک سال کامل است. این طراحی شده است برای دانش آموزانی که می خواهند در موقعیت های اجرایی در حوزه انتخابی خود کار کنند. این مدرک عمومی ممکن است تخصص هایی مانند مالی یا عملیات ارائه دهد. این برنامه عمیق تر از یک برنامه کارشناسی در کسب و کار است با آموزش مهارت های پیشرفته مورد نیاز برای اجرای عملیات تجاری و هدایت دیگران. دوره های آموزشی در یک برنامه ممکن است شامل مدیریت استراتژیک، فرهنگ سازمانی، مدیریت منابع انسانی، برنامه ریزی مالی و تجاری باشد.

در برنامه EMBA، دانش آموزان باید از مهارت های مدیریتی پیشرفته مانند رهبری و مدیریت پروژه بهره مند شوند. علاوه بر این، برنامه ها ممکن است دانش آموزان را قادر به پیشبرد مهارت های خود در حل مسائل و مشاوره کسب و کار کنند.

هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد EMBA بستگی به عوامل بسیاری دارد از جمله اینکه دانشجویان در مدرسه شرکت می کنند و مدت زمان لازم برای کسب مدرک. بهترین اطلاعات در مورد هزینه ها از اداره کمک مالی هر مدرسه است.

دانش آموزانی که یک مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار را کامل می کنند، معمولا آمادگی دارند که در موقعیت های بالا در شرکت های مختلف شرکت کنند. آنها ممکن است تصمیم بگیرند که برای شرکت های خصوصی یا دولتی، غیرانتفاعی یا در سازمان های دولتی کار کنند. دانش آموزان همچنین می توانند مهارت های لازم برای کمک به آنها در شرکت های بین المللی کسب کنند. دانش آموزان شاغل ممکن پس از فارغ التحصیلی شامل مدیر عامل، مدیر ارشد، مدیر مالی یا مدیر عملیات می شوند.

EMBA 1 ساله در برنامه MBA ممکن است در کالج های محلی که خصوصی یا عمومی هستند گرفته شود. این برنامه همچنین می تواند به صورت آنلاین گرفته شود. این درها را برای بسیاری از دانش آموزان باز می کند که ممکن است در رسیدن به مکان فیزیکی برای رفتن به دوره ها مشکل داشته باشند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات محدود
$format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
توصیه‌شده آخرین سمت
Ducere Global Business School
Royal Docks, بریتانیا +1 بیشتر

سفر یادگیری که هدف تجاری را با استراتژی ، امور مالی و جنبه های مرتبط با مردم می بافد ، مجموعه ای اصلی از دانش ، توانایی ها ، مهارت ها و ابزارهای حرفه ای را توسعه می دهد. این ب ... +

سفر یادگیری که هدف تجاری را با استراتژی ، امور مالی و جنبه های مرتبط با مردم می بافد ، مجموعه ای اصلی از دانش ، توانایی ها ، مهارت ها و ابزارهای حرفه ای را توسعه می دهد. این برنامه به شما امکان می دهد اصول کلاسیک تجارت و ارتباط آنها با شرایط امروز را درک کنید. این شما را قادر می سازد تا راه حلهایی برای چالشها و فرصتهای بوجود آمده در یک فضای تجاری کاملا جهانی ، دیجیتالی و متنوع پیدا کنید. -
EMBA یک ساله
تمام وقت
انگلیسی
آنلاین