Flex EMBA International (i-Flex)

عمومی

12 مکان موجود
جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

119685_button.png

جزئیات کلیدی

  • تاریخ شروع: نوامبر 2019
  • فرمت: آموزش از راه دور
  • مدت زمان: 20 ماه
  • هزینه دوره: € 32.000
  • زبان تدریس: انگلیسی
  • موقعیت مکانی: Digital Learning 2 هفته بین المللی هفته های حضوری و بین المللی (در میان آنها سیلیکون ولی ، چین ، مکزیک یا Bootcamp Management در MIP ).
  • شرایط لازم: حداقل 3 سال تجربه کار در شرایط بین المللی ایده آل است.


International Flex EMBA (i-Flex) یک برنامه MBA اجرایی 20 ماهه است که با هدف مدیرانی که می خواهند مطالعه بین المللی را با تعهدات کاری تلفیق کنند ، با استفاده از یکی از پیشرفته ترین سیستم عامل های یادگیری دیجیتال در جهان ، که با فناوری مایکروسافت تهیه شده است. این برنامه با رتبه بندی QS Distance / Online MBA 2019 در رتبه 7 جهان و در بین 4 کشور برتر اروپا قرار دارد .

نامزدها می توانند زمان، مکان و نحوه حضور در درس، استفاده از پلت فرم دیجیتال را در بین نوآورترین در جهان انتخاب کنند. دانشجویان آزادی کامل دارند تا تصمیم بگیرند که چه زمانی برای دسترسی به مواد و می توانند مطالعات خود را با خانواده و کار خود بسنجند.

شرکت کنندگان دانش و مهارت های مشابهی را برای آنها در یک MBA اجرایی سنتی به دست می آورند و به همان دیپلم اعطا می شوند و مستقیما از یکی از مدارس کسب و کار برتر اروپا دریافت می کنند. آنها همچنین فرصتی برای ورود به جامعه منحصر به فرد فارغ التحصیلان برای شبکه های سطح بالا خواهند داشت.

با تمرکز بر روی موضوعات هوش مصنوعی و تحول دیجیتال ، i-Flex دانش آموزان را در زمینه مهارت های سخت و همچنین نرم ، به منظور آماده سازی یک مدیر خوب و گرد ، آماده برای مدیریت تغییر و پیچیدگی ، دانش آموزان را آموزش می دهد.


برنامه های کاربردی اکنون باز است ، برای جزئیات بیشتر به آدرس www.som.polimi.it/iflex مراجعه کنید.
برای اطلاعات بیشتر و کمک به برنامه ، لطفاً به imbapt @ MIP .polimi.it بنویسید

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Founded in 1979 as a Consortium between the Politecnico di Milano and many Italian institutions and several leading public and private industrial groups, today MIP is a non-for-profit consortium limit ... اطلاعات بیشتر

Founded in 1979 as a Consortium between the Politecnico di Milano and many Italian institutions and several leading public and private industrial groups, today MIP is a non-for-profit consortium limited company. اطلاعات محدود
میلان , نانت , ریمز , ادینبورگ , مادرید , گوانگژو , بارسلونا , بروکسل , گلاسکو , پکن , مونیخ , تولوز-لو-Château + 11 بیشتر کمتر