درباره ویکی

مرجع کارشناسی ارشد در اطلاعات ساختمان بر اساس حوزه ابزار پیشرو BIM در بازار برای مدیریت اطلاعات و اسناد در طول دوره زندگی یک پروژه است. علاوه بر این، مهارت های مدل سازی، هماهنگی، قابلیت همکاری، پیاده سازی و مدیریت روش BIM در پروژه های بزرگ، متوسط و کوچک به دست آمده است.

امنیت، سرعت، معیار و سودآوری پروژه ها.

تخصص در BIM آنلاین است و متمرکز بر سخنرانان پرتغالی واقع در تمام نقاط جهان است، بنابراین تبادل تجربیات و شبکه سازی بین معلمان و حرفه ای ها در سطح ملی و بین المللی فراهم می شود. علاوه بر این، روش یادگیری الکترونیکی، دانش آموزان را قادر می سازد که دوره را با انعطاف پذیری بیشتر و تنظیم آموزش به زندگی فردی و حرفه ای خود را.

پیش بینی شغلی

اثربخشی روش شناسایی BIM، همراه با رقابت بخش AECO، تقاضا برای حرفه ای ها را با مهارت های فنی و توانایی کار در روش چند رشته ای و مشارکتی افزایش می دهد. بنابراین، نمایه مدیر BIM مورد نیاز و ارزش در صنعت است.

توسعه دانش آموز در طول کارشناسی ارشد در حال افزایش و تدریجی است، که امکان دسترسی به پروفایل متخصص BIM، هماهنگ کننده BIM، BIM Expert و مدیر BIM را فراهم می کند. پس از اتمام، دانش آموزان در حرفه های خود به ارتفاعات جدیدی می رسند.

  • 78٪ دانش آموزان شاغل در بخش AECO
  • 23 درصد افزایش حقوق و دستمزد
  • 36٪ فرصت های حرفه ای تر
  • 96٪ دانش آموزان توصیه می کنند

محتوای علمی

BLOCK 1: متخصص BIM

بلوک 2: کارشناس BIM

بلوک 3: مدیریت BIM

بلوک 4: اجرای BIM

بلوک 5: برنامه های خاص

مورد موفقیت

لئوناردو آکوارون معمار و شهروند است. مدیر BIM فارغ التحصیل از نسخه اول مدیر بین المللی استاد BIM Zigurat است. او شروع به کار خود را با پروژه های معماری مرکز خرید طولانی مدت و امروز او مدیر BIM در AECOM است.

این فقط یکی از داستان های موفق در میان دانش آموزان زیگورات است. بسیاری از دانش آموزان ما در شرکت AECO در شرکت های بین المللی به رسمیت شناخته می شوند.

روش یادگیری منحصر به فرد ما

از زمان آغاز فعالیت خود، Zigurat آموزش و تخصص / تخصص هایی را ارائه می دهد که دانش علمی را به نیازهای حرفه ای پیوند می دهد. به همین دلیل است که با سازمان های متخصص و معتبر صنعت و حرفه ای با نفوذ و با احترام به منظور ارائه یک تجربه همهجانبه در صنعت AECO.

  • پروژه های واقعی که جهان را تغییر می دهند
  • راهنمایی برای عمل یا "یادگیری با انجام"
  • استفاده و تأثیر تکنولوژی در مهندسی عمران و معماری
  • کار همکاری در میان همسالان
برنامه آموزش در:
  • پرتغالی

مشاهده 5 برنامه دیگر ارائه شده توسط Zigurat Global Institute of Technology »

آخرین به روز رسانی ژوئیه 7, 2019
این دوره آنلاین
Duration
پاره وقت