کارشناسی ارشد مدیریت و مدیریت ورزشی (آنلاین)

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

نام استاد کارشناسی ارشد آنلاین در مدیریت و مدیریت ورزش
شروع دوره آوریل 2020
مدت زمان 12 ماه
زبان کلاس ها به زبان اسپانیایی تدریس می شوند. با این حال ، برخی از مواد و کلاس های اصلی به زبان انگلیسی است.

ارائه استاد

ساختار تجارت ورزشی پیچیده است. این استاد آنلاین ، ابزار و مهارت را به دانش آموز ارائه می دهد تا او این ساختار را بشناسد و بتواند مسیری را که می خواهد برای آینده حرفه ای خود در این بخش دنبال کند ، دنبال کند.

در دوره کارشناسی ارشد و به لطف توصیه یکی از اساتیدم ، کار خود را در آژانس به نمایندگی از ورزشکاران شروع کردم.
علفزار
دانش آموز پیامک

تجارت ورزشی درآمد خود را بر اساس چندین محور که دستخوش تحولات اساسی شده اند ، پایه گذاری می کند:

 • سنتی ترین عملیات محل ورزش (استادیوم ، عرصه ورزش) انتقال از مدل های معامله ای مبتنی بر چهره به چهره ، به مدل های حاکم در فروش کانال های دیجیتال است. همچنین لازم است امکانات دیگری که این صنعت را تشکیل می دهند مانند سالن های ورزشی ، استخرها ، مسیرهای دو و میدانی (متعلق به بخش خصوصی یا عمومی) در نظر گرفته شود و به مدلهای مدیریتی نیز نیاز باشد که درآمد آنها را تضمین کند.
 • سازماندهی و مدیریت رویدادها قبل از جامعه ای که بطور فزاینده در مسابقات ورزشی شرکت می کند و در جایی که رونق در عادات سالم زندگی وجود دارد ، نقش تعیین کننده ای دارد. وقایع مربوط به مشارکت یا فروش بلیط ، تکثیر یا تکرار تکراری است و باید بدانید که چگونه باید آنها را برای بازاریابی و مدیریت مناسب تعیین کنید. با مراجعه به ورزشکاران مناطق مختلف جهان ، بسیاری از این رویدادها تأثیر اقتصادی در منطقه ایجاد می کنند. گردشگری ورزشی نیز دوران طلایی را تجربه می کند.
 • درآمد حاصل از سوء استفاده از حقوق سمعی و بصری به دلیل افزایش رقابت ، جهانی شدن و افزایش در ویندوز و کانالهای پخش ممکن ، به صورت تصاعدی افزایش یافته است. حقوق سمعی و بصری در بسیاری از موارد تبدیل به منبع اصلی درآمد برای باشگاه ها و فدراسیون ها شده است ، با این که جنبه مضاعف تسکین در امور مالی شرکت ها اما در عین حال وابستگی بالایی نیز دارد. اما با خصوصیات کوچکتر چه اتفاقی می افتد؟ ایجاد جوامع هوادار از طریق رسانه های اجتماعی جدید و قادر به کسب درآمد از آنها مشکل بزرگی است.
 • از طرف دیگر ، مدیریت برند ورزشی و قراردادهای انجمن برندها و توافق نامه های حمایت مالی نیز تحت تأثیر تغییرات فناوری و تحولات اجتماعی ناشی از آن بوده است. نیازهای حامیان مالی در سالهای اخیر به طرز چشمگیری تحول یافته است. بنابراین تعریف استراتژی حمایت مالی که دارایی های موجود را به حداکثر برساند ضروری است.

کارشناسی ارشد آنلاین در مدیریت و مدیریت ورزش ، دانشجویان را برای دسترسی کامل به صنعت ورزش ، نگه داشتن مناصب مسئولیت در اشخاص ورزشی ، آژانس های بازاریابی ورزشی ، حمایت از مارک ها ، امکانات یا سازمان دهندگان رویداد ، آموزش می دهد.

با تشکر از کسانی که توسط کمیته بین المللی المپیک به عنوان بهترین تا کنون به رسمیت شناخته شد، بارسلونا خود را به عنوان یکی از شهرستانها با سنت در بازیهای المپیک تابستانی 1992 قرار داده است. بارسلونا خانه بارسلونا، باشگاه فوتبال با طرفداران بیشتری در سراسر جهان، میزبانی وب بسیاری از موتور رویدادهای بین المللی و قایقرانی است، و صندلی از Euroleague بسکتبال، MotoGP و شرکت هایی مانند Mediapro نقش کلیدی است تولید و ورزش سمعی و بصری حقوق.

برای گرفتن استاد آنلاین در مدیریت ورزشی در پیام کوتاه بارسلونا ، فرصتی بی نظیر برای زندگی در آن تجربه و داشتن بهترین حرفه ای در صنعت ارائه می دهد.

"دوره کارشناسی ارشد پیام کوتاه برای افرادی است که علاقه مند به ورزش هستند و مشخص است که آینده حرفه ای آنها از طریق آن می گذرد."
Francesc Cruces
مدیر علمی کارشناسی ارشد مدیریت و مدیریت ورزشی

اهداف

اهداف اصلی این برنامه عبارتند از:

 • ستون های صنعت ورزش را بشناسید ، از مسیرهای ورودی هر ستون یک دید روشن بگیرید و استراتژی های مدیریتی را درک کنید.
 • دانش آموزان را برای تصمیم گیری های استراتژیک و مدیریتی در صنعت ورزش ، با فراهم کردن زمینه و تجربیات لازم ، آموزش دهید.
 • ویژگی های تجارت ورزشی را بشناسید و تفاوت های بین کشورها و مناطق مختلف را درک کنید.
 • ارائه تجربه عملی در حل موارد واقعی صنعت با همکاری شرکت ها و موسسات این بخش.
 • مهارت ها و توانایی های دانش آموز را برای مدیریت پروژه ها در مناطق مختلف تجارت ورزشی توسعه دهید.
 • فهم چارچوب قانونی و اخلاقی حاکم بر جهان ورزشی و پیامدهای آن برای کسب و کار.

مشخصات توصیه شده

این دوره کارشناسی ارشد با هدف فارغ التحصیلان دانشگاهی از اروپا و کشورهای اسپانیایی زبان که مشخصات زیر را دارند:

 • فارغ التحصیلان یا فارغ التحصیلان رشته های: علوم اقتصادی مدیریت و مدیریت تجارت ، علوم ورزشی ، بازاریابی ، ارتباطات ، مدیریت بازرگانی
 • داوطلبانی که دارای مدرک دانشگاهی نیستند می توانند کاندیداتوری خود را با اثبات حداقل تجربه حرفه ای 3 سال در بخش ورزش ، در سمتهای مسئولیت ارائه دهند. در این حالت ، بخش پذیرش صلاحیت نامزد و پذیرش وی را تأیید می کند.

برنامه تحصیلی

موضوعات اجباری ECTS
چشم انداز استراتژیک در بخش ورزش
بازاریابی ورزشی و حمایت مالی
مدیریت اقتصادی ، مالی و مالی
قانون در زمینه ورزش
سازماندهی و مدیریت رویدادهای ورزشی
امکانات و مدیریت شغلی در محل ورزش
نوآوری و تحول در صنعت ورزشی
استراتژی دیجیتال و CRM
کارآفرینی و رهبری در سازمان های ورزشی
گردشگری ورزشی
سیاست های عمومی در حوزه ورزش
نمایندگی از ورزشکاران حرفه ای
پروژه نهایی کارشناسی ارشد
4
5
4
4
4
4
4
5
4
4
4
4
10
کل 60
1. دید استراتژیک در بخش ورزش

اصول تجارت ورزشی در اسپانیا ، آمریکای لاتین و اروپا چیست؟ زمینه اقتصادی - اجتماعی تجارت ورزشی چیست؟ چگونه خطوط استراتژیک یک سازمان ورزشی را تصمیم بگیریم؟ این دوره با هدف تعمیق بستر فعالیتهای ورزشی در سراسر جهان و همچنین تجزیه و تحلیل تفاوتهای موجود در بازارها و ورزشهای مختلف است.

حاکمیت بین المللی ورزش

بدانید سازمان هایی که حکومت و تنظیم این ورزش در سطح ملی و بین المللی و همچنین صلاحیت و سلسله مراتب آن، یک بخش ضروری در مدیریت کسب و کار ورزش است.

اروپا و آمریکای لاتین در مقابل ایالات متحده

بزرگترین تفاوت بین کسب و کار ورزش در اروپا و در ایالات متحده چیست؟ ما چه می توانیم به عنوان یک مرجع برای هر یک از جهان را؟

2. بازاریابی ورزشی و حمایت مالی

موضوع اصلی برای درک هر نوع خاصیت ورزشی. از یک طرف ، مارک ملک مورد بررسی قرار می گیرد ، یکی از برجسته ترین دارایی های هر سازمان است. این برند ستونی است که کل برنامه حمایت مالی بر روی آن ساخته شده است.

انتخاب بهترین استراتژی موقعیت یابی برای سازمان بسیار مهم خواهد بود. پس از آن ، موضوع در مورد استراتژی های فعلی حمایت مالی که از زوایای مختلف دیده می شود ، بحث خواهد کرد:

از طرف حامی بلکه از منظر حامی. این امر در یک محیط دیجیتال متمرکز خواهد شد و مفاهیمی مانند بازاریابی کمین مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد. موضوع با مفاهیم کلیدی مانند فروش ، اندازه گیری ، مجوزها و کالاهای تجاری تکمیل خواهد شد.

3. مدیریت اقتصادی ، مالی و مالی

این موضوع دانش آموز را با ساختار مالی و معیارهای کنترل و مدیریت ویژگی های ورزشی آشنا می کند

آشنایی با ساختار مالی سازمان ورزشی و اصول حسابداری برای کسانی اداره همچنین لازم است برای تکمیل چشم انداز استراتژیک است که به نظر می رسد برای برنامه است.

4- قانون در حوزه ورزش

این موضوع دانش آموز را در زمینه حقوقی و نظارتی اشخاص ورزشی معرفی می کند.

همانطور که هر بخش اقتصادی، کسب و کار از رشته ورزشی توسط چارچوب های قانونی مختلف هر کشور، و نیز توسط مقررات خود اشخاص فراملی آنها که مسئولیت داوری اعطا اداره می شود. و اگر اخلاق در تمام فعالیت های انسان در صنعت ورزش ضروری است و حتی بیشتر از آن تبدیل به یک مرجع اجتماعی که قطاری از توجه بسیاری از جامعه.

5- سازماندهی و مدیریت رویدادهای ورزشی

از برگزاری یک رویداد بزرگ بین المللی تا مدیریت یک رویداد برای یک گروه کوچک: بازار مسابقات ورزشی پررونق است و این موضوع به ما امکان می دهد تا با همه جوانب لازم برای سازماندهی و بازاریابی یک رویداد ورزشی ورزشی تقریب داشته باشیم. از شهرهای میزبان گرفته تا فروش بلیط یا ثبت نام از طریق مسائل عملیاتی ، امنیتی و ارتباطی.

این موضوع شامل موارد مورد بررسی در مورد موفقیت در هر دو رویداد بزرگ با صدها هزار بلیط است که برای چند ورزشکار آماتور به رویدادهای تجربی فروخته می شود.

6. امکانات و مدیریت شغلی در محل ورزش

این موضوع دانش آموز را به منظور آشنایی با سیاستهای تجاری برای ایجاد مشاغل در اماکن ورزشی معرفی می کند. از یک سالن بدنسازی ، باشگاه تنیس گرفته تا یک ورزشگاه یا میادین.

امکانات

چگونه می توانیم در یک سالن ورزشی قیمت ها را تعیین کنیم؟ چه تخفیف یا سیاست پرداخت را اعمال می کنیم؟ فروش موازی؟ ما می دانیم که چگونه می توان بهترین استراتژی ها را برای به حداکثر رساندن عملکرد نصب ایجاد کرد.

فروش بلیط در ورزشگاه ها و ورزشگاه ها

قیمت گذاری پویا، پیش فروش استراتژی، مدیریت صندلی مشترکین خالی، افزایش متوسط ​​هزینه در هر معامله، تنها برخی از چالش هایی که کسب و کار سنتی از فروش بلیط مواجه است. در این بخش از دوره، دانش آموزان از داستان های موفقیت که در حال انجام استادیوم پیشرفته ترین و عرصه های یاد بگیرند.

خدمات مهمان نوازی و VIP

درآمدهای حاصل از خدمات هتل (غذایی

موزه و بازدید از امکانات

ورزشی احساسات است، و پیروان تیمها و ورزشکاران می خواهند به تجربه نیز قبل و بعد از بازی ها. عرصه ورزش یک منبع کسب و کار نیز در طول روز از هیچ حزب شود. کلید به سرمایه گذاری بر روی تجربه از طرفداران به مرکز چیست؟

7. نوآوری و تحول در صنعت ورزش

ما در یک لحظه از تغییرات شتاب هستیم که همه بخش های اقتصاد و بدیهی است صنعت ورزش را تحت تأثیر قرار می دهد. درک روند تحول برای رهبران آینده و برای کسانی که می خواهند در مناطقی تخصص داشته باشند که به زودی در کانون صنعت قرار دارند تخصص دارند. این موضوع حرکات اصلی تحول بخش صنعت را مرور خواهد کرد: مکان های هوشمند ، فناوری زنجیره بلوک ، داده های بزرگ و تجربیات شخصی شده برای طرفداران ، OTT ها ، واقعیت افزوده ، واقعیت مجازی و مدل های جدید کسب و کار ...

این موضوع داستان های موفقیتی را مرور می کند که نشان دهنده این لحظه از تغییر است که هم در مسابقات ورزشی اعمال می شود ، هم در اماکن و حتی برای ورزشکاران خاص.

8- استراتژی دیجیتال و CRM

موضوع اصلی با تمرکز بر تجارت ورزشی که در آن استراتژی دیجیتال اشخاص ورزشی پوشش داده می شود ، بازاریابی دیجیتال به عنوان ابزاری عرضی برای فعال سازی و رشد فروش و فرصت هایی که کانال های دیجیتال برای ایجاد محصولات خود باز می کنند توسط موجودات

استراتژی دیجیتال

سازمان های ورزشی تبدیل شده اند سرگرمی بخش و شرکت های ارتباطات. و از آن نقش، مدیریت مخاطبان دیجیتال بسیار بزرگتر از رسانه ها. کلید به مدیریت کسب و کار دیجیتال و چه استراتژی را برای به حداکثر رساندن ارزش نام تجاری و درآمد چیست؟

بازاریابی دیجیتال

جستجو، تصمیم گیری و خرید تقریبا در تمام محصولات و عبور از خدمات اینترنت و از بخش ورزش قاعده مستثنی است. بنابراین لازم است برای درک ابزار بازاریابی دیجیتال ما فراهم می کند.

CRM

چه جنبه باید در ایجاد و عملیات پس از آن از CRM در نظر گرفته؟ ما چگونه سعی و تمایز مشتریان و طرفداران. چگونه برای کسب درآمد از طرفداران که مشتریان نیست.

9- کارآفرینی و رهبری در سازمان های ورزشی

صنعت ورزشی احتمالاً یکی از جهانی ترین بخش ها از دیدگاه نیروی کار است. بنابراین ، این جهانی سازی نیاز به متخصصان با ظرفیت کار در تیم های چند فرهنگی و چند رشته ای را شامل می شود.

این دوره به دنبال شناسایی سیاست ها و مدیریت استراتژیک لازم برای موقعیت های مسئولیت در ورزش مهارت های صنعت و راهنمایی دانشجویان در فرصت های مختلف حرفه ای و ایجاد پروژه های کارآفرینی در صنعت ورزش است. دانش آموزان همچنین به مفاهیم کارآفرینی، مراحل آن، روش ها و مدل های تامین مالی پروژه حفر کردن.

10. گردشگری ورزشی

یک واقعیت پررونق که به طور فزاینده ای حجم بیشتری را به صنعت ورزش می دهد و شغل بیشتری ایجاد می کند. دانستن اینکه چگونه یک سرزمین می تواند به لطف گردشگری بتواند حجم بیشتری از درآمد کسب کند ، یکی از اصول اساسی این موضوع است. میلیون ها نفر یا با توجه به شرایط جغرافیایی خود ، با احداث امکانات یا با سازماندهی رویدادها ، مقصد را در طول سال تصمیم می گیرند. بنابراین ، ما باید سیاست های عمومی را در رابطه با گردشگری ورزشی ، نقشی که توسط اپراتورهای تور و مروج خصوصی ایفا می کند که این بازار پر رونق گردشگری ورزشی را تشکیل می دهند ، درک کنیم.

11- سیاست های عمومی در حوزه ورزش

سیاست های عمومی که ورزش اجتماعی را به روشی فراگیر و مساوی ارتقا می دهد چیست؟ مدیریت عمومی برای ارتقاء ورزش مردمی با هدف بهداشت عمومی چه باید کرد؟ سیاست های عمومی چه ظرفیتی برای تقویت ورزش با هدف ایجاد ورزشکارانی در سطح جهانی دارد؟

این مقاله به بررسی نقش و مسئولیت ادارات دولتی در ارتقاء ورزش از جنبه های اجتماعی و همچنین رقابتی آنها می پردازد.

12. نمایندگی از ورزشکاران حرفه ای

این موضوع برای هدایت حرفه ای یک ورزشکار حرفه ای ، ایده های لازم را در اختیار دانشجویان قرار می دهد. در دستور کار جنبه های مختلف اما ضروری به عنوان برند شخصی ورزشکار ، شبکه های ارتباطی و اجتماعی ، حمایت مالی از فروش و توافق های تجاری ، جنبه های حقوقی و مالی قرار خواهد گرفت ... در دسترس بودن حقوق شخصی و چگونگی همزیستی این ورزشکار در ورزش تیمی یا با ذینفعان را درک کنید. دارندگان اطراف شما یک پایه اساسی در این موضوع است. در زمانی که برندسازی و تمایز شخصی بسیار ضروری است ، ما مطالعات موردی را مشاهده خواهیم کرد که در آن برخی از ورزشکاران تخصص های اصلی یا ورزش های اقلیت موفقیت تجاری کسب کرده اند که میلیون ها طرفدار و گروه قابل توجهی از مارک های حامی مالی را به خود جلب کرده اند.

13. پروژه نهایی کارشناسی ارشد

پروژه آنلاین نهایی کارشناسی ارشد شامل تمام یادگیری هایی است که دانش آموز در سراسر استاد آنلاین در موضوعات مختلف خود به دست آورده است. برای تحقق آن ، شما در یک گروه کار می کنید ، زیرا هدف تا حد ممکن است که کار به واقعیت حرفه نزدیک شود.

TFM شامل اجرای یک برنامه تجاری در یک نهاد ورزشی ، حمایت از نام تجاری ، نصب یا ورزشکار با خلاصه اهداف و نیازها خواهد بود و از کجا جستجو خواهد شد که دانش آموز نشان دهد که وی قادر به استفاده از تمام دانش و مهارت های توسعه یافته در موارد مختلف است. مهم است که بتوانیم تحقق یک پروژه را از ابتدا تا انتها فرض کنیم.

فعالیت های اضافی

 • کلاس های مستر در اماکن برجسته:
  • نوکمپ
  • مدار د کاتالونیا
 • مربیگری
 • پیام کوتاه ، اطلاع قبلی از مشخصات و اهداف دانشجو توسط گروه دانشگاهی ، یک مربی را به هر دانش آموز اختصاص می دهد. مربی به شما در تصمیم گیری های کلیدی در رابطه با پیگیری دوره کمک می کند و همچنین در جهت گیری حرفه ای شما ، همه از طریق سه جلسه مربیگری فردی انجام می شود.

فرصت های شغلی

گروه ها، تجاری و بازاریابی دیجیتال:

 • کلوپ های حرفه ای فوتبال ، کلوپ های سایر ورزش ها ، سازمان های ورزشی ملی یا بین المللی
 • آژانس های بازاریابی ورزشی
 • مارک های اسپانسر
 • مروج رویداد
 • مدیران تسهیلات ورزشی
 • مدیران گردشگری ورزشی

معلمان

مایکل تاپیرو
موسس مدرسه مدیریت ورزشی

مایکل کار خود را به عنوان یک بازیکن راگبی در ورزشگاه فارسی آغاز شد. سال بعد، او تصمیم گرفت به انجام و ایجاد باشگاه راگبی پاریس نیلی گرفتار. سال بعد او به آژانس طلا دلا رقیق ورزش، که در رابطه بین ورزش و مدیریت کسب و کار تخصصی بود، تاسیس شد. در همین حال، مایکل بازاریابی برای بیش از 15 سال تا تدریس در سال 2010، تصمیم به شروع مدرسه خود را ایجاد مدرسه ورزش مدیریت (SMS)، یک مدرسه کسب و کار و متخصص در مدیریت ورزشی، که در حال حاضر موسس و معلم .

Francesc Cruces
مدیر علمی کارشناسی ارشد مدیریت ورزشی

Francesc Cruces فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات و کارشناسی ارشد ارتباطات دیجیتال و فناوریهای جدید است.

وی بیش از 10 سال در آژانس بین المللی بازاریابی اکتاگون مشغول توسعه استراتژی های ارتباطی و توزیع محتوا در مسابقات ورزشی بود و در مارک های حامی مانند Coca-Cola ، Vodafone ، Movistar ، Ballantine's و بسیاری دیگر کار می کرد. او همچنین برای تعداد زیادی از رویدادها در یک بازار شنوایی و تصویری در حال تغییر ، حقوق تلویزیون را مدیریت کرد.

وی به مدت 5 سال در بخش توسعه تجارت مشغول به کار در بارسلونا بود که به باشگاه اجازه می داد در دوره ای که جهانی سازی کلوپ های بزرگ فوتبال تحقق پیدا کرد ، منابع جدید اقتصادی را بدست آورد. در این دوره ، FC بارسلونا به دومین باشگاه با بیشترین بودجه در سطح بین المللی تبدیل شد.

Francesc در حال حاضر معاون بازاریابی در دفتر Octagon برای بازار اسپانیا است. وظیفه آن هماهنگی تیم آژانس هایی است که استراتژی های حمایت مالی را برای مارک ها و خاصیت هایی در زمینه ورزش و موسیقی و سرگرمی در سطح ملی و بین المللی ایجاد ، پیاده سازی و اندازه گیری می کند.

این آژانس در حال حاضر حساب های دیگری مانند Movistar ، Budweiser ، Endesa ، Rakuten یا Firestone را مدیریت می کند.

کمربند آجرام
استاد دانشکده مدیریت ورزشی

حرفه ای در دنیای بازاریابی و حمایت مالی ، به ویژه ورزش ، با بیش از 12 سال تجربه در چند ملیتی مختلف مانند بانکو سابادل ، زوریخ سگوروس یا فوتبول کلوپ بارسلونا. موسس بازاریابی ورزشی CA CA ، شرکتی اختصاص یافته به فعال سازی و واسطه گری موافقت نامه های حمایت مالی. وی در حال حاضر مشغول توسعه بخش مشاوره در موسسه یوهان کرایف است. وی حامی و استاد بازاریابی ورزشی در کارشناسی ارشد اصلی و تحصیلات تکمیلی اسپانیا است

ونسا بصره
معلم مدرسه مدیریت ورزشی

پرشور در مورد دنیای ورزش ، که فعالیت ورزشی خود را به عنوان یک تنیسور و مربی حرفه ای آغاز کرد.

وی دارای مدرک مدیریت و مدیریت تجارت (UVIC) ، کارشناسی ارشد بازاریابی و تجارت دیجیتال (ESADE) است.

وی کار حرفه‌ای خود را به دنیای بازاریابی و ورزش هدایت کرده است. وی بیش از 11 سال در FC بارسلونا مشغول به کار بود و موقعیتهای مختلفی را در زمینه بازاریابی ، ارتباطات و بازرگانی از جمله رئیس بازاریابی و رئیس بازاریابی ورزشی ایجاد کرد. وی در حال حاضر رئیس برند Sevilla FC است

ونسا تجربه گسترده ای در زمینه بازاریابی ، برندسازی ، دیجیتال و ارتباطات دارد.

خاویر ویلاسکا
استاد دانشکده مدیریت ورزشی

وکیل متخصص IP

Núria Soler
معلم مدرسه مدیریت ورزشی

بنیانگذار و مدیر مشاوره اختصاص داده شده به رشد و توسعه پتانسیل افراد و تیم ها: Alter Ego Sports

مربی در رهبری و مهارت های اجتماعی ، متخصص در عملکرد بالا.

مربی و مربی افراد و تیم ها در زمینه های تجاری و ورزشی.

پزشک در NLP (برنامه نویسی روانشناسی). تاجر و مدیر با بیش از 18 سال تجربه ، عضو هیئت مدیره باشگاه بازاریابی بارسلونا از سال 2010 و عضو "هیئت مشاوره ورزشی کاتالونیا" از Generalitat de Catalunya به عنوان دبیرکل از سال 2011.

خاویر پورکالا
استاد دانشکده مدیریت ورزشی

لیسانس علوم ارتباطات (2007) و تبلیغات و روابط عمومی (2008). مدیر و مشاور ارتباطات برای مارک های مهم ، با تجربه گسترده در دنیای ورزش.

وی فعالیت حرفه ای خود را به عنوان روزنامه نگار ورزشی در رسانه هایی مانند La Razón ، Radio Marca ، Rac1 و Cadena SER آغاز کرد. در سال 2009 وی مدیر ارتباطات اوکتاگون اسپانیا ، آژانس بازاریابی و ارتباطات ورزشی شد. وی در آنجا ارتباطات مربوط به رویدادهای ورزشی برجسته بین المللی (والنسیا 500 500 تور جهانی ATP ، تجربه تنیس WTA Andalucía ، تور دوچرخه سواری Quebrantahuesos ، دوچرخه مسابقه Andalucía و ماراتن دو مالاگا) را در آنجا هدایت کرده است. وی همچنین برنامه های محتوا و استراتژی ارتباطی ، مربوط به ورزش و سرگرمی ، را برای برندهایی مانند Endesa ، Telefónica ، Rakuten ، Adeslas ، Polar ، Compeed یا Firestone و همچنین سایر موارد توسعه و هماهنگ كرده است. وی در حال حاضر به عنوان مدیر ارتباطات مشغول به کار است و تیم و تولید بصری و تصویری اوکتاگون در اسپانیا را هماهنگ می کند. دارای دید 100٪ دیجیتالی است و با فن آوری های جدید سازگار است.

سرجی ویتا
معلم مدرسه مدیریت ورزشی

سرگی با داشتن مدرک مدیریت و مدیریت بازرگانی از ESADE ، بیشتر حرفه خود را در صنعت فوتبال توسعه داده و برای آژانسها ، تولید کنندگان ، باشگاه ها و انجمن ها کار می کند و چشم انداز جهانی از این تجارت کسب کرده است.

وی رابطه خود را با ورزش با ارائه مشاوره مالی به باشگاه ها و سایر شرکت های بخش اوقات فراغت از واحد اروپایی KPMG Football در انگلستان آغاز کرد. با بازگشت به بارسلونا ، وی چندین پروژه را به عهده گرفت و با آژانس بازاریابی رسانه ای Mediaiasports Mediaias ، که بعداً برای رهبری بخش فوتبال ادغام می شود ، همکاری می کند و به باشگاه ها ، مسابقات و مارک های مرتبط با دنیای فوتبال مشاوره می دهد. در طی چند سال ، سرجی به کمیته فوتبال گروه Mediapro می پیوندد و عملیات LFP World Challenge ، یک پروژه توسعه بین المللی استراتژیک لالیگا را هدایت می کند. در سال 2016 ، وی به درخواست ملک جدید ، گروه چینی DDMC ، مدیر کل گرانادا CF را به عهده گرفت ، که از این انتقال خلبانی کرده و پایه های لازم را برای یک مدیریت حرفه ای ، دیجیتال و پایدار باشگاه ایجاد می کند. از ابتدای امسال ، سرجی مدیرعامل آژانس ورزشی Onside Sports Iberia ، زیرمجموعه گروه ورزشی Lagàrdere است

سرو راپ
استاد دانشکده مدیریت ورزشی

رائول سیپرس مهندس فنی صنعتی از دانشگاه پلی تکنیک کاتالونیا است. کارشناسی ارشد مدیریت و بازاریابی ورزشی از La Salle-JCI. موسس شریک و مدیر عامل شرکت Creativialab ، آژانس بازاریابی BTL اختصاص داده شده به ورزش و بازاریابی حرفه ای اجتماعی. شریک و CMO Startup iWOPI. شریک راه اندازی EASY TRAVEL راه اندازی برنده جایزه فناوری سفر Airbnb. عضو سابق هیئت مدیره - حوزه بازاریابی - اتحاد و گسترش باشگاه Joventut Badalona (Club Liga ACB). او مدیر بازاریابی عمومی باشگاه فوتبال -RCD Espanyol بود. در حال توسعه پروژه ورزشگاه جدید RCD.

وی مدیر بازاریابی باشگاه رئال کلوپ دو بارسلونا بود. وی مدیر بازاریابی باشگاه Joventut Badalona از لیگ بسکتبال Endesa بود. او تدریس می کند و در استاد کارشناسی ارشد مدیریت بازاریابی در دانشکده تجارت EAE ، کارشناسی ارشد بازاریابی ورزشی در UAB- مؤسسه یوهان کرویف ، Tecnocampus Mataró UPF ، روزنامه نگاری ورزشی تحصیلات تکمیلی در Blanquerna - دانشگاه Ramon Lull و ESADE تدریس کرده است.

زمینه های تخصصی وی عبارتند از برند سازی ، حمایت مالی ، بازاریابی ورزشی ، برنامه های استراتژیک ، برنامه های بازاریابی ، مفهوم سازی خلاق ، برندسازی ، برنامه های جدید فعال سازی فناوری-BTL.

جوردی کالساس
استاد دانشکده مدیریت ورزشی

جوردی تجربه گسترده ای در صنعت ورزش دارد. در بیش از 25 سال تجربه خود در موقعیت های مختلفی در صنعت کار کرده است. وی کار خود را برای آدیداس آغاز کرد و سپس مدیر بازاریابی و بازاریابی آژانس بین المللی اکتاگون در اسپانیا بود. پس از آن ، وی مدیر بازاریابی و بازاریابی شرکت Circuit de Barcelona-Catalunya بود و بعداً مدیر بازاریابی روزنامه Sport و مدیر بازاریابی و حمایت مالی لیگ بسکتبال ACB شد. وی در حال حاضر مشاور است و از نمایندگی خود JCSportsBarcelona برای مارک ها و خواص مختلف کار می کند.

پابلو گارسیا مانیتز
استاد دانشکده مدیریت ورزشی

بنیانگذار و مدیر عامل شرکت bewolfish ، آژانس اختصاص یافته به ارتقاء حرفه ای ورزشکاران حرفه ای از طریق بهینه سازی عملکرد آنها ، ایجاد نام تجاری شخصی و کسب درآمد از حرفه خود. Bewolfish ورزشکاران برجسته ای را در رشته های مختلف از جمله موتور سواری Moto GP Maverick Viñales ، Quim Fontané قهرمان جهان آزاد کایاک یا نوردیا کاستن بین المللی اسنوبورد Freeride دارد. پیش از این وی مدیر بازرگانی شرکت Onebox TDS بود و در مسابقات جام جهانی شنا سال 2013 BCN مشغول به کار بود.وی همچنین محقق با انتشاراتی در کنفرانس های بین المللی و استاد در مدارس تجاری مانند دانشکده دانشگاه رئال مادرید از دانشگاه اروپا است.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Sports Management School es una escuela internacional especializada en Gestión del Deporte, ubicada en París, Lausanne y Barcelona, centrada exclusivamente en la gestión deportiva. Esto nos confiere u ... اطلاعات بیشتر

Sports Management School es una escuela internacional especializada en Gestión del Deporte, ubicada en París, Lausanne y Barcelona, centrada exclusivamente en la gestión deportiva. Esto nos confiere una vasta experiencia en todos los ámbitos vinculados con este mundo y, en particular, el comercio y la distribución, el marketing, la comunicación, la organización de eventos deportivos, etc. Nuestro objetivo es formar a jóvenes profesionales y directivos del deporte. Desde nuestra creación en 2010, Sports Management School cuenta ya con 300 alumnos de Grado y Posgrado y con más de 100 titulados, con un índice de integración del 90% en empresas del sector tras la obtención del diploma. اطلاعات محدود