توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کار / یکپارچه MA / MBA (USA) در مدیریت عمومی شروع ایده آل برای حرفه شما است. شرکت کنندگان برنامه همواره به عنوان دستیار مدیریت در شرکت ها کار می کنند و به طور همزمان دو سال برنامه SIBE آنلاین را در SIBE با همکاری Post University (USA) تکمیل می کنند. با پردازش پروژه های واقعی به عنوان یک بخش یکپارچه از مطالعه، شما توانایی های خود را توسعه می دهید و در عین حال مزایای قابل اندازه گیری را برای شرکای تجاری ایجاد می کنید. MA / MBA (ایالات متحده آمریکا) برای دانشگاهیان تمام رشته ها است.

 • مدت مطالعه: 24 ماه.
 • درجه: مدرک کارشناسی ارشد مدیریت (MA) و مدرک کارشناسی ارشد (MBA)، 120 امتیاز بر اساس ECTS.
 • زبان انگلیسی
 • مکان های سمینار: مکان مستقل از طریق دانشگاه آنلاین، محل در شرکت، انعطاف پذیری زمانی.
 • تاریخ شروع: چند بار در سال.
 • مطالعه خارجی خارجی اختیاری، قابل رزرو.
 • تست برنامه کارشناسی ارشد در آزمون محاکمه ما بدون تعهد

مدرک فوق لیسانس معتبر FIBAA است و به همین ترتیب 3٪ از دارنده حق بیمه مهر و موم در میان دوره های کارشناسی ارشد برنامه های معتبر FIBAA متعلق به. بنابراین FIBAA گواهینامه برجسته در این برنامه آموزشی را تأیید می کند. FIBAA مدرک معتبر را برای دوره های آموزشی که قبلا در بازار تنظیم شده اند و نه تنها ملاقات می کنند، بلکه از اکثریت الزامات کیفی نیز تجاوز می کند. MA در مدیریت عمومی، که توسط SIBE اعطا می شود، حق بیمه توسط FIBAA مورد تایید قرار می گیرد و دانش آموز را برای تحصیل در رشته دکترا آماده می کند. MBA اعطا شده توسط دانشگاه پست ACBSP معتبر است.

محتوا

این برنامه شامل 17 دوره به علاوه پایان نامه کارشناسی ارشد است. قبل از شروع هر دوره، دانش آموزان شفافیت کامل در مورد محتوای مربوطه، وظایف، معاینات و معیارهای مورد نیاز را دریافت می کنند. به این ترتیب، آنها دقیقا می دانند که چه انتظاراتی دارند و چه کاری می توانند انجام دهند و چگونه می توانند به اهداف مربوط به دوره خود دست یابند.

شریک ما

114946_POST_LOGO_BALDRIDGE_horizontal-300x171.png

دانشگاه پس از آن در سال 1890 تأسیس شد. از آن به بعد، دانش آموزان خود را در دستیابی به دانش، شایستگی و تجربه تجربه کرده است تا بتوانند در زمینه انتخابی خود موفق باشند. در دانشگاه وبتوری، کانکتیکات، ایالات متحده آمریکا، دانشگاه پست برای برنامه های آموزشی با کیفیت و حرفه ای، و گروه های سمینار کوچک شناخته شده است. این توسط دولت کانکتیکات به رسمیت شناخته شده و توسط انجمن نیویورک دانشکده ها و کالج ها (NEASC) تأیید شده است. مدرسه کسب و کار مالکوم بلدرگر مدرسه کسب و کار دانشگاه پست است. این توسط شورای اعتباربخشی مدارس و برنامه های تجاری (ACBSP) تأیید شده است. مدرسان مدرسه کسب و کار مالکوم بولدرج، کارشناسان کسب و کار در سطح بالا هستند که سالها تجربه آموزشی دارند. برای دریافت جوایز و تشریفات دانشگاه پست اینجا را کلیک کنید. دانشگاه پست دانشجویان بین المللی دانشجویان دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد را هم به عنوان برنامه های دانشگاهی و هم به صورت آنلاین ارائه می دهد.

پروژه

شما با مشارکت خود در انجام برنامه ریزی و اجرای پروژه نوآوری همکاری می کنید. برای مثال، پروژه های نمونه ای در زمینه های توسعه تجارت بین الملل، دیجیتالی کردن یا پیش بینی شرکت ها و غیره هستند. سمینارهای آنلاین در دانشگاه پست، تخصص حرفه ای مدیریت عمومی را برای حل مشکل فراهم می کنند. آنها صلاحیت عملی را برای آماده سازی و اجرای تجزیه و تحلیل و برنامه های تجاری برای بازار هدف، دقیقا همانطور که برای شرکت شما نیاز دارند، ارائه می دهند. SIBE با پشتیبانی شخصی خود از یک سخنران پروژه در طول دو سال، با همکاری سمینارهای پروژه خود را ارائه می دهد. این سخنران پروژه کمک می کند تا به طور موفقیت آمیز از دانش آموزان از سمینارها به تمرین و محیط شرکت از طریق مربیگری استفاده کنید. سخنران پروژه همچنین از دانش آموزان در توسعه، تعریف، قرار دادن و اجرای پروژه درون شرکت پشتیبانی می کند.

 • تمرکز پروژه - دیجیتال سازی
  MA / MBA در مدیریت عمومی، بومیان دیجیتال را با اولین مدرک تحصیلی در هر رشته ای ارائه می دهد که فرصتی برای کار بر روی یک یا چند پروژه تحقیقاتی نوآورانه در یک شرکت است. کار پروژه در SIBE MA / MBA در مدیریت عمومی، که شامل مناطق متقاطع مختلف مانند فناوری اطلاعات، اقتصاد و رهبری است، ادغام شده است. دانش آموزان در گروه های بین المللی مشغول به کار هستند و بر روی پروژه های تجزیه و تحلیل داده های واقعی در طول مدت مطالعه مطالعه می کنند.
 • تمرکز پروژه - توسعه تجارت بین الملل
  همانطور که نتایج مطالعات بلند مدت "عوامل موفقیت شرکت های آلمانی در خارج از کشور" نشان می دهد، مشخص می شود که علاوه بر کیفیت محصول، انتخاب مناسب شریک و تماس های خوب، به ویژه برای کسب و کار موفق در خارج از کشور ضروری است. علاوه بر این، دانش خوب بازار و کارکنان واجد شرایط برای نیمی از شرکت های مورد بررسی بسیار مهم است.

مدرسه بین المللی کسب و کار و کارآفرینی ( SIBE ) مديران جوان را با تجربه کاری در کشور هدف، که دوره مديريت در رشته SIBE در SIBE و به عنوان دستيار مديريت در يک شرکت آلمانی کار می کند، استخدام می کند. بسته به پروژه شرکت، دانش آموزان در کشور خود، در آلمان یا در مکان های مخلوط کار می کنند.

امتحانات

البته، شما همچنین باید دانش جدید و ارائه سوابق عملکرد در MA / MBA (ایالات متحده آمریکا) در مدیریت عمومی. با این حال، از آنجایی که شایستگی های واقعی در یک کار مهمتر از گذراندن تست های دانش است، ما کل برنامه را به سمت توسعه صحیح خود متمرکز کرده ایم. به همین دلیل شما نمیتوانید امتحانات خود را در آزمون MA / MBA (USA) در مدیریت عمومی امتحان کنید. در عوض، شما راه حل مشکلات و وظایف را در قالب ارائه، مقاله انتقال (TP)، گزارش مستند سازی انتقال (TDR) و مقالات مدیریت پروژه (MPP) که شما برای پروژه نوآوری و پایان نامه کارشناسی ارشد خود استفاده می کنید، توسعه خواهید داد.

پذیرش

شما:

 • شور و شوق برای برنامه
 • فارغ التحصیل رشته (درجه یک از دانشگاه دولتی تایید شده دانشگاه علوم کاربردی، BA / "سیستم درجه دوگانه" یا درجه قابل مقایسه از یکی دیگر از موسسه آلمانی / خارجی آموزش عالی).
 • حداقل 180 امتیاز بر اساس ECTS یا قابل مقایسه بین المللی.
 • فرماندهی عالی انگلیسی
 • یک پروسه انتخاب چند مرحلهای در SIBE ، بخشی از دانشگاه SIBE ، موفق به اتمام شد.
 • KODE®- ارزیابی

لطفا به ما بگویید:

 • رزومه انگلیسی (حداکثر 2-3 صفحه).
 • نامه نامه به زبان انگلیسی (حداکثر 1 صفحه).
 • گواهینامه دانشگاه و برگه امتحان دوره اول.
 • گواهینامه عمومی برای ورود به تحصیلات عالی.
 • مراجع کارفرمایان، نامه های مرجع (در صورت موجود بودن).

هزینه ها

هزینه های شما به عنوان دستیار مدیریت:

 • هزینه تحصیل 340 یورو در ماه

هزینه های شرکت:

 • هزینه برنامه: € 1،070 / ماه (به علاوه مالیات بر ارزش افزوده قانونی)
 • دستمزد دستیار مدیریت: آزادانه قابل مذاکره (با این حال، حداقل € 1،500 در هر ماه برای اشتغال در آلمان *)

* اطلاعات فوق براساس این فرض است که یک معافیت مطابق با ماده 22 MiLoG در مورد قراردادهای کارآموزی در چارچوب یک برنامه تحصیلی دوگانه SIBE اجرا است؛ با این حال، این موضوع به هر قضایی متفاوت است که ممکن است در آینده بوجود آید. تا SIBE GmbH هیچ گونه مسئولیتی را در بر ندارد.

برنامه چشم انداز

برنامه چشم انداز پناهجویان با اولویت های علمی در هر رشته ای را ارائه می دهد که فرصتی برای کسب مدرک کارشناسی و تجربه کاری با یک شرکت آلمانی طی یک دوره 24 ماهه می باشد. شرکت کنندگان در برنامه چشم انداز در تمام شرکت ها (به طور معمول به عنوان کارآموزان) کار می کنند که به پیشینه آنها بستگی دارد. برنامه کارشناسی ارشد SIBE آنها را در رفع اهداف شغلی شخصی خود و توسعه توانایی های خود برای سود و موفقیت شرکت شریک پشتیبانی می کند. گزارش ها: LBBW Immobilien Kommunalentwicklung GmbH، Ctc Cartech Company

برنامه آموزش در:
انگلیسی
آخرین به روز رسانی May 9, 2019
این دوره آنلاین
Start Date
زمان ثبت نام باز است
Duration
24 
تمام وقت
Price
4,080 EUR
هزینه های شما به عنوان دستیار مدیریت: هزینه تحصیل 340 € / ماه. هزینه های شرکت: هزینه برنامه: € 1،070 / ماه (به علاوه مالیات بر ارزش افزوده قانونی) حقوق معاون مدیریت: آزادانه قابل مذاکره (با این حال، حداقل 1500 تومان به ازای هر ماه برای کار
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا

زمان ثبت نام باز است

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date

SIBE Project Based Specialization Explained

SIBE Graduation 2018