کارشناس ارشد روانشناسی پزشکی قانونی

عمومی

شرح برنامه

بررسی اجمالی

کارشناسی ارشد روانشناسی پزشکی قانونی یک برنامه آنلاین با 36 اعتبار است که بینش را در تقاطع روانشناسی و مسائل حقوقی به دانشجویان می دهد. دانش آموزان درک می کنند که روانشناسان پزشکی قانونی چه می کنند و یاد می گیرند که چگونه می توانند این آموزش را در انواع زمینه های حرفه ای به کار گیرند.

این برنامه درجه بندی ، آموزش های حرفه ای لازم برای عملکرد در سطح مطلوب در انواع تنظیمات پزشکی قانونی را در اختیار دانشجویان قرار می دهد ، جایی که روانشناسی از جمله دادگاه ها ، اجرای قانون ، دادرسی کیفری ، دفاتر امنیت ملی ، زندان ها ، آژانس های خدمات اجتماعی ، آژانس های رفاه کودکان استفاده می شود. و مراکز درمانی

بسیاری از دانشجویان برنامه ما دارای تخصص در رشته های حقوقی ، بهداشت روان یا سایر خدمات درمانی هستند و می خواهند در حوزه پزشکی قانونی فعالیت کنند. برخی دیگر علاقه مند به پیشبرد مشاغل خود و به دست آوردن مقام های ارشد بیشتر هستند. برخی از دانشجویان ما از این مدرک استفاده می کنند تا هنگام درخواست برنامه دکتری از آنها برای رقابت بیشتر استفاده کنند.

قالب آنلاین و برنامه درسی غیر بالینی این برنامه را به گزینه ای عالی برای متخصصان شاغل نیازمند ادغام تحصیلات تکمیلی با مسئولیت های شغلی تبدیل کرده است. این برنامه همچنین افرادی را که در مناطق روستایی یا مرزی در داخل و خارج از ایالات متحده زندگی می کنند ، افرادی را که دسترسی محدود یا بدون دسترسی به این نوع از برنامه های سطح تحصیلات تکمیلی دارند ، و افرادی که دارای برنامه های تغییر شیوه های غیر سنتی مانند برنامه هایی در اجرای قانون هستند ، هدف قرار می دهد. اصلاحات ، امنیت ملی و ارتش.

وبینارها

برنامه کارشناسی ارشد روانشناسی در دوره پزشکی به صورت دوره ای میزبان وبینارهای رایگان است که توسط دانشکده برنامه در زمینه های مربوط به این برنامه انجام می شود. در وبینارها یک مرور کلی از برنامه و اطلاعات مربوط به درخواست استفاده از آن ارائه شده است. جلسات ثبت شده و پیوندها در زیر آمده است. برای تاریخ / زمان و اطلاعات ثبت نام در زیر مراجعه کنید.

دکتر گرگ وچچی در مورد قاتلان فعال مبتنی بر شکایت در محیط مدرسه و محیط کار بحث می کند و روشی را بررسی می کند که از تجزیه و تحلیل رفتاری استفاده می کند تا موفقیت پیش بینی و جلوگیری از این وقایع را افزایش دهد.

یادداشت مهم

در فلوریدا یا بیشتر ایالت های روانشناسی پزشکی قانونی در حال حاضر هیچ مجوز یا مجوزی وجود ندارد. این یک زیربنای دیگر برنامه های بهداشت روانشناختی بالینی یا حقوقی محسوب می شود. اگر هدف شغلی شما این است که یک روانشناس پزشکی قانونی باشید یا کار بالینی انجام دهید ، پیشنهاد می شود برنامه های دکتری ما را مانند دکتری ما در نظر بگیرید. در روانشناسی بالینی یا Psy.D. در روانشناسی بالینی ، زیرا این برنامه ها منجر به مجوز روانشناسی عمومی در فلوریدا و بیشتر ایالت ها می شود. همچنین ، کارشناسی ارشد روانشناسی پزشکی قانونی پیش نیازهای این برنامه ها را برآورده می کند. اگر می خواهید یک مشاور بهداشت روان در سطح کارشناسی ارشد باشید ، می توانید برای کارشناسی ارشد ما در مشاوره اقدام کنید تا بتوانید شرایط لازم برای صدور مجوز در فلوریدا را بدست آورید.

مقررات پذیرش

برای پذیرش در دوره تحصیلات تکمیلی در نظر گرفته می شود ، متقاضی موظف است شواهدی از توانایی تحصیلی ارائه دهد و علاقه زیادی به حوزه روانشناسی پزشکی قانونی داشته باشد. حداقل الزامات شامل یک مدرک لیسانس از یک موسسه معتبر منطقه ای است.

 1. فرم درخواست آنلاین را تکمیل کنید.
 2. هزینه درخواست غیرقابل برگشت 50 دلار را ارسال کنید.
 3. ارائه مدرک کارشناسی از یک موسسه معتبر منطقه ای. رونوشت های رسمی از کلیه مدارس حضور یافته و یا ارزیابی نمایندگی درجات خارجی ارائه می شود.
 4. دارای معدل معدل 3.0 در 60 اعتبار آخر تحصیلات دانشگاهی یا تکمیل حداقل 18 اعتبار تحصیلات تکمیلی با معدل 3.0 یا بهتر یا تکمیل بهتر آزمون GRE با نمره ارجح 300 یا 1000 (نسخه قبلی امتحان ) در بخش کلامی و کمی. (متقاضیان دارای معدل نمره کارشناسی در مقطع کارشناسی ارشد کمتر از 3.0 ، اما 2.5 یا بالاتر ، که تجربه کار در زمینه های قانونی ، اجرای قانون ، اصلاحات ، عدالت کیفری یا یک رشته مرتبط را دارند ، ممکن است در نظر گرفته شوند. مصاحبه ممکن است لازم باشد.)
 5. ارسال مقاله ای 500 کلمه ای در مورد علاقه شما به رشته روانشناسی پزشکی قانونی. شرح دهید که چگونه تجربیات حرفه ای ، دانشگاهی و شخصی شما را به سمت استفاده از مقطع کارشناسی ارشد در این برنامه سوق داده است. نام کامل خود را در مقاله بنویسید. بیانیه شخصی به ما کمک می کند تا شما را فراتر از داده های عینی ارائه شده در بررسی نمرات دروس و سایر اطلاعات عینی شما بدانیم. همچنین توانایی شما در برقراری ارتباط افکار خود را به روشی حرفه ای ، سازمان یافته و موجز نشان می دهد.
 6. دو توصیه نامه علمی یا حرفه ای از افرادی که با استعداد شما برای تحصیلات تکمیلی آشنا هستند ، ارسال کنید.
 7. اثبات مهارت انگلیسی (در صورت وجود) را نشان دهید.
 8. مصاحبه ممکن است برای پذیرش در برنامه لازم باشد.

توجه: همه دانشجویان فقط در دوره تحصیلات تکمیلی پذیرفته می شوند. پس از اتمام 4 دوره اول با معدل 3.0 یا بالاتر ، آنها در برنامه مدرک تحصیل می شوند. دانشجویانی که این استاندارد را رعایت نمی کنند در این برنامه قطع خواهند شد.

در این برنامه برنامه های کاربردی برای دانشجویان غیر مدرک (دانشجویان ویژه) پذیرفته می شود که بدون درخواست پذیرش کامل در دوره مدرک تحصیلی می توانند تا چهار دوره را طی کنند. این دانشجویان به تأیید مدیر برنامه احتیاج دارند. در صورت تمایل به درخواست پذیرش کامل در برنامه ، از کلیه مراحل پیروی خواهد کرد.

دانش آموزان بین المللی

اتباع خارجی که در زمان درخواست در خارج از ایالات متحده ساکن هستند و زبان مادری آنها انگلیسی نیست، مدارک تحصیلی در مورد زبان انگلیسی را با رضایت کامل آزمون انگلیسی به عنوان زبان خارجی (TOEFL) ارائه می دهند. الزامات امتیاز همانند پذیرش دانشجویان است و به شرح زیر است: حداقل نمره مقاله 550؛ حداقل نمره کامپیوتری = 213؛ حداقل نمره اینترنت = 79). نمره 6.0 در آزمون آزمون بین المللی زبان انگلیسی (ILETS) به جای TOEFL پذیرفته می شود.

در اینجا برخی از دلایل اینکه دانشجویان NSU را انتخاب کرده اند.

 1. اندازه های کوچک کلاس به شما یک به یک دسترسی به استادان را می دهد.
 2. زندگی در محوطه پر جنب و جوش شامل ورزش های سبک NCAA، سازمان های اجتماعی و حرفه ای، فعالیت های فرهنگی و سلامتی و تناسب اندام است.
 3. در سال 2018 رتبه بندی شده است.
 4. برنامه های فارغ التحصیل معتبر در پزشکی، حقوق، روانشناسی، کسب و کار، آموزش، داروخانه، دندانپزشکی و غیره.
 5. دانشجویان متنوع دانشجویی شامل 1200 دانشجوی بین المللی از 116 کشور از پنج قاره است.
 6. امکانات پیشرفته شامل آخرین تکنولوژی کلاس درس، آزمایشگاه های پیشرفته و بهترین کتابخانه های پژوهشی است.
 7. بسیاری از فارغ التحصیلان NSU در حال تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد، دکتری یا حرفه ای در NSU یا سایر دانشگاه ها هستند. دانشجویان کارشناسی در پژوهش های NSU در زمینه های پزشکی، اقیانوس شناسی، سرطان، روانشناسی، دندان پزشکی و اوتیسم شرکت می کنند.
 8. دانش آموزان با شرکت در رویدادهای اجتماعی متعدد، بسیاری در محوطه دانشگاه NSU، روابط ایجاد می کنند. ما در محوطه اصلی زیبا، تنها چند دقیقه از ساحل فورت لادردیل، ساحل ساحل، شب زنده داری اقیانوس آرام و اورگلیدز است.
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

NSU’s main campus is located in Greater Fort Lauderdale with locations around Florida and Puerto Rico. We are at the heart of the region’s academic and research hub, and just minutes from some of the ... اطلاعات بیشتر

NSU’s main campus is located in Greater Fort Lauderdale with locations around Florida and Puerto Rico. We are at the heart of the region’s academic and research hub, and just minutes from some of the world’s best beaches. With more than 26,000 students and 152,000 alumni around the world, you will find Shark Friends in every corner of the country – and beyond. اطلاعات محدود