AACSB Accredited

یک برنامه در همکاری با نوآوری دیجیتال کمبریج در Hughes Hall، دانشگاه کمبریج ارائه شده است.

تجربه تحصیل در آلمان را از هر کجا که هستید هستید و بهترین مدرک مدیریت فناوری و دانش مهندسی پیشرفته را انتخاب کنید. آماده شدن برای مرحله بعدی حرفه ای خود را در حالی که با کار خود و یا وظایف دیگر در کنار مطالعات خود ادامه دهید.

لذت بردن از امکان مستقیم اعمال محتوا در کلاس در محل کار و استفاده از بینش خود را برای کمک به حل چالش های فردا - تسهیل شده توسط یک هیئت متعهد به تعالی در تعامل در کلاس درس و تکنولوژی های پیشرفته مدرن دیجیتال.

M. Sc. مدیریت

لذت بردن از یک تجربه یادگیری منحصر به فرد

رویکرد آموزشی ما هدف شما را در درک یکپارچه مدیریت، مهندسی و فن آوری فراهم می کند که به شما کمک می کند تا یک رهبر فناوری - یا در یک نقش مدیریتی یا کارآفرینی - تبدیل شوید. در حالی که این برنامه به شما اجازه می دهد تا در میان انواع مختلفی از دوره ها را انتخاب کنید، تمام دوره ها به آموزش فلسفه و یادگیری مشابه می پردازند. اول از همه، آن را بر اساس آخرین تکنولوژی های یادگیری ترکیبی است که در آن تکنیک های دیجیتال و ابزار با جلسات فیزیکی همراه است تا یک تجربه یادگیری مطلوب ارائه شود.

 • تجربه دست و پا: در اکثر دوره ها، شما می توانید فرصت های کار در چالش های مدیریتی یا تکنولوژیکی در دنیای واقعی را به کار گیرید، به شما این امکان را می دهد که دانش مورد استفاده در کلاس را به دست آورید و تجربیات دست یابد.
 • ذهنیت بین رشته ای: اکثر دوره های برنامه بر روی تقاطع بین مدیریت و تکنولوژی تمرکز می کنند، که شما را قادر می سازد تا از چالش های مختلفی به چالش های دنیای واقعی دست یابید و یک رویکرد واقعا بین رشته ای را ارائه دهید.
 • آموزش شخصی: این برنامه در اطراف نیازهای فردی شما سازماندهی می کند، به شما اجازه می دهد که تمام یا بخشی از وقت را مطالعه کنید و دوره ها را از محل اقامت خود یا در کالج در آخن و کمبریج تکمیل کنید.
 • تیم های بین فرهنگی: به عنوان کار در تیم های چند فرهنگی داده شده در دنیای امروز، اکثر دوره ها پروژه های گروهی را تشکیل می دهند که در آن شما می توانید با چالش های مدیریتی و تکنولوژیکی در تیم های متنوع فرهنگی حل کنید.
 • یادگیری متمرکز بر شرکت: همه دوره ها مبتنی بر یک رویکرد مبتنی بر شرکت کننده است که بر تعامل بین معلمان و دانش آموزان از طریق بحث در مورد، جلسات گروهی، بحث ها یا جلسات آزمایشگاهی تأکید دارد.

منابع آموزش دائمی

منابع یادگیری از راه دور می توانند در هر کجا و هر زمان که برای شما مناسب است، دسترسی پیدا کنید. هر یک از ماژول ترکیبی از ترکیبی از منابع برای ارائه یک تجربه یادگیری منحصر به فرد است که متناسب با محتوای دوره مربوطه است. تمام مواد در EdX Edge، یک پلت فرم پیشرفته برای یادگیری آنلاین در دسترس هستند. این پلت فرم یادگیری بسیار بیشتر از یک وب سایت محتوای قابل بارگذاری است؛ آن را جریان سخنرانی حرفه ای و آموزش، اجازه می دهد تا شما را به دسترسی به مواد آموزشی، اجازه می دهد سخنرانیهای تعاملی و Webinars، و تسهیل تعامل با دانش آموزان همکار، معلمان و مدیران برنامه. دانشگاه آکسون RWTH دانشگاه ها با دانشگاه های برجسته جهان به منظور کمک به توسعه این پلت فرم پیشرو، که ابتدا توسط دانشگاه هاروارد و موسسه فناوری ماساچوست تاسیس شد، پیوست. این تضمین بهبود مداوم و شامل آخرین ویژگی ها و فن آوری در یادگیری آنلاین - و بهترین تجربه یادگیری از راه دور برای شما!

منابع آموزش مجازی متفاوتی که در سیستم عامل های آنلاین ما به شما ارائه می شوند عبارتند از:

 • سخنرانی های ویدیویی: تمام دوره های آنلاین شامل سخنرانی های ویدئویی حرفه ای توسط استادان RWTH است. در مقایسه با سخنرانی های کلاس، این سخنرانی های ویدئویی را می توان هر زمان و هر کجا که برای شما کار می کند مشاهده کنید.
 • Screencasts: ایده آل برای آموزش و معرفی به ابزار و برنامه های کامپیوتری، screencasts (سخنرانی در هنگام نمایش اسلاید و یا دیگر محتوا روی صفحه نمایش کامپیوتر) دانش عملا.
 • خود ارزیابی آنلاین: برای کمک به پیشرفت خودتان، در بسیاری از دوره های هسته ای، خود ارزیابی های کوتاه مدت در زیر ویدیوها یا نمایش فیلم ها در دسترس می باشد.
 • رونوشت سخنرانی: برای دوره های مختلف، رونوشت کامل ویدئویی در فرمت pdf در دسترس خواهد بود تا آمادگی یادگیری و امتحانتان را تسهیل کنید.
 • وبینارهای تعاملی: چندین دوره شامل وبینارهای زنده بین مدرسان و دانش آموزان در نقاط عطف اصلی دوره (مثلا خوش آمدید، میان مدت، آمادگی امتحان).
 • اطلاعات همتا: برای تسهیل تعامل و گسترش شبکه حرفه ای خود، این پلت فرم اطلاعاتی را ارائه می دهد و با همسالان خود تماس می گیرد.
 • قفسه کتاب دیجیتال: مواد آموزشی اصلی، کتاب ها، مقالات مجلات و رونوشت های ویدئویی آنلاین برای تسهیل یادگیری انعطاف پذیر در دسترس هستند. علاوه بر این، منابع کتابخانه دانشگاهی از جمله کتاب های الکترونیک و ادبیات علمی می توانند به صورت آنلاین دسترسی پیدا کنند.

اکثر محتویات قابل دانلود هستند که به شما امکان می دهد به طور انعطاف پذیری کار کنید، مثلا در سفر. edX در دستگاه های مختلف از جمله نوت بوک، قرص و گوشی های هوشمند قابل دسترسی است. علاوه بر دسترسی به اینترنت، فقط باید یک وب کم، میکروفون و هدفون داشته باشید تا در جلسات تعاملی شرکت کنید.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد دوره های دیجیتال ما کسب کنید، از شما دعوت می کنیم برای یک محاکمه آزاد از یکی از دوره های آنلاین باز گسترده ای که ما بخشی از RWTH MicroMasters در edx می باشد.

تبدیل شدن به بخشی از اکوسیستم های پیشرو نوآوری

RWTH دانشگاه آچن

بخش اصلی برنامه درسی توسط RWTH دانشگاه آچن تحویل داده می شود.

آلمان دارای مدرک مهندسی عالی در سراسر جهان است و دانشگاه RTH Aachen مترادف مهندسی آلمانی است. تبدیل شدن به بخشی از فرهنگ پژوهشی Aachen و در دوره های تمرکز بر مدیریت و همچنین پیشرفت های پیشرفته در تکنولوژی لیزر، تولید دیجیتال و افزودنی، رباتیک، داده های بزرگ و بسیاری دیگر.

دانشگاه کمبریج

این برنامه شما را به انگلستان می برد تا بتوانید یک Ecosystem Practicum کمبریج را که توسط کمبریج دیجیتال نوآوری (CDI) در Hughes Hall دانشگاه کمبریج ارائه شده است را کامل کنید. دانشگاه کمبریج یکی از قدیمی ترین و معتبر ترین دانشگاه های جهان است و یک نیروگاه برای نوآوری در تحقیقات است. این ماژول به شما امکان می دهد که تاریخ، سنت و علم و تکنولوژی پیشرفته را تجربه کنید. سخنرانی ها، سمینارها، و کارگاه های آموزشی در مورد اکوسیستم های نوآوری با تورهای پردیس و بازدید کنندگان شرکت در سیلیکون فن و همچنین کلاسیک واقعی کمبریج - غذا خوردن و غذا خوردن رسمی ترکیب خواهد شد!

برنامه MME-TIME شما را به برخی از اکوسیستم های هیجان انگیز نوآوری در جهان هدایت می کند و به شما امکان می دهد تا در چندین دانشگاه و موسسات تحقیقاتی در سطح جهانی که در مرزهای تحول دیجیتال کار می کنند مطالعه کنید.

چشم انداز فرصت های شغلی شما

تکمیل برنامه MME TIME شما را برای موفقیت حرفه ای در تقاطع مدیریت و تکنولوژی آماده می کند. در این برنامه، شما یاد خواهید گرفت که چگونه دانش عمیق تکنولوژیکی و مدیریتی را ترکیب کنید تا بتوانید به حل یک چالش بزرگ از زمان خود در یک شیوه واقعا بین رشته ای کمک کنید. به عنوان فارغ التحصیل یکی از معتبر ترین دانشگاه های فن آوری آلمان و مدرسه کسب و کار نوآورانه آن، شما زبان هر دو مهندسان و مدیران صحبت می کنند. این باعث می شود که شما در رابط کاربری هیجان انگیز مدیریت و فن آوری کار کنید.

 • مشاوره مهندسی یا مدیریت: شما مسئولیت برنامه ریزی و اجرای پروژه های مشاوره پیچیده در زمینه های فناوری یا مدیریت را دارید.
 • مدیریت محصول: شما مسئول توسعه محصولات فنی یا سیستم های خدماتی هستید.
 • توسعه کسب و کار: شما مسئول توسعه و پیاده سازی مدل های جدید کسب و کار و ایده ها است.
 • مدیریت فناوری و نوآوری: شما مسئول R
 • بازاریابی و فروش فناوری: شما مسئول ایجاد استراتژی های بازاریابی و فروش برای محصولات و خدمات با تکنولوژی بالا هستید.
 • مدیریت پروژه: شما نظارت و مسئولیت پروژه های فنی پیچیده را بر عهده دارید.

کارشناسی ارشد مدرک تحصیلی توسط RWTH دانشگاه آهن نیز شما را قادر می سازد تا حرفه ای تحصیلی خود را ادامه دهید و به تحصیل در رشته هایی مانند مدیریت تکنولوژی و نوآوری، بازاریابی یا کارآفرینی ادامه دهید.

هر کدام از مسیرهایی که پس از فارغ التحصیلی دنبال میکنید، تیم متخصصی متخصص در مراکز کارآفرینی و کارآفرینی شما در این سفر همراه شما خواهد بود و به شما کمک میکند تصمیم بگیرید که چگونه بهترین اهداف خود را برآورده کنید. ما قصد داریم فارغ التحصیلان ما را در چیپ های آبی فناوری جهانی، قهرمانان فناوری پنهان، پیشگامان فن آوری مشاوره و سرمایه گذاری های سریع فن آوری قرار دهیم. مرکز کارآفرینی در RWTH دانشگاه آچن همچنین دارای مدرک پیشرفته ای برای حمایت از نوآوری های نوآورانه توسط فارغ التحصیلان ما - بین 70 تا 100 هر ساله است.

تجربه یادگیری خود را سفارشی کنید

برنامه MME-TIME به شما یک آموزش عالی مدیریتی همراه با مجموعه گسترده ای از دوره های انتخابی را در آخرین پیشرفت های فن آوری های پیشرفته ارائه می دهد. برنامه 18 ماهه شامل چهار بلوک اصلی می باشد که شما می توانید برای طراحی مشخصات فردی خود سفارشی کنید. علاوه بر این، شما می توانید در دوره های زبان آلمانی بدون هزینه اضافی ثبت نام کنید.

ملزومات TIME (30 CP)

ملزومات TIME (30 امتیاز برای تکمیل در ترم 1):

ملزومات TIME شامل شش دوره مورد نیاز است که شما را قادر به درک جنبه های مدیریتی در درک، توسعه و تجاری سازی نوآوری های تکنولوژیک می کند. این شامل یک پروژه تیمی می شود که به شما اجازه می دهد یادگیری خود را در عمل انجام دهید.

انتخاب تکنولوژی (15-20 CP)

انتخابهای فناوری (15-20 امتیاز برای تکمیل در ترم 2 و 3):

شما می توانید از سه تا چهار دوره از نمونه کارهای غنی از بیش از 20 گزینه متخصص تکنولوژی متمایز، به طور کامل به زمینه های تکنولوژی انتخاب شده بروید. این می تواند به هشت زمینه تکنولوژی تقسیم شود: تکنولوژی های لیزر، فن آوری های تولیدی، فن آوری های روباتیک، فن آوری های اطلاعاتی، فن آوری های مادی، فن آوری های انرژی پایدار، فن آوری های فن آوری پایدار و فن آوری های انسانی.

انتخاب انتخابی (20-25 CP)

انتخابی های مدیریت (20 تا 25 اعتبار در ترم 2 و 3 تکمیل می شود):

شما می توانید چهار یا پنج نفر از هفت گزینه مدیریت را انتخاب کنید که دو نفر به سه تخصص اختصاص داده شده با برچسب «مدیر فناوری»، «مارک فناوری» و «فناوری کارآفرین» اختصاص داده شده اند. مدیریت باقی مانده انتخابی، کمبریج اکوسیستم Practicum، شما را به دانشگاه کمبریج به ارمغان می آورد برای اولین بار از یک اکوسیستم تکنولوژی پیشرفته در جهان است.

پایان نامه کارشناسی ارشد (20 CP)

پایان نامه کارشناسی ارشد (20 امتیاز برای تکمیل در ترم 3):

با نوشتن پایاننامه کارشناسی ارشد در پایان برنامه، توانایی شما برای حل یک چالش مدیریتی یا تکنولوژیکی را با استفاده از دانش به دست آمده در طی برنامه و روش تحقیق علمی نشان می دهد.

دوره های زبان آلمانی

(یک ترم به ترم 1 و 2 تکمیل می شود):

یادگیری زبان دیگری یکی از بخش های مهم موفقیت حرفه ای است. کسب مهارت در آلمان نیز یک پیش شرط ضروری برای موفقیت در بازار کار آلمان است، هر دو برای کارآموزی در طول تحصیلات خود و یا موقعیت دائمی پس از آن. به عنوان یک پیشنهاد اضافی در برنامه MME TIME، ما گزینه ای را برای تکمیل دوره های فشرده زبان آلمانی (یا در ترم اول یا دوم) برای گسترش درک فرهنگی خود و افزایش گزینه های حرفه ای خود ارائه می دهیم. هزینه های این دوره هزینه های تحصیل شما را پوشش می دهد. شما ممکن است بتوانید در دوره های تربیت زبان در ترم 3 و 4 به راحتی خود را ثبت نام کنید.

MME TIME برنده رقابت ملی برای آموزش دیجیتالی دانشگاه است - "برنامه درسی 4.0 "

از خدمات حرفه ای شخصی استفاده کنید

ساخت و مدل سازی حرفه های آینده دانشجویان یکی از مهمترین نقاط قوت ماست. آکادمی بین المللی RWTH خود را هدف قرار دادن توانایی دانش آموزان برای ورود شغل صاف و یا توسعه حرفه خود را پس از مطالعات خود از برنامه MME-TIME ما است.

"فارغ التحصیلان MME-TIME به خوبی به عنوان کارآفرینان، مدیران و یا مشاوران در تقاطع مدیریت و فناوری جای خواهند گذاشت."

 • دسترسی به یک شبکه قوی از صنایع مختلف و زمینه های کسب و کار
 • پلت فرم شغلی آنلاین که امکان تطبیق و ارتباط مستقیم با کارفرمایان آینده را فراهم می کند
 • مربی حرفه ای فردی و جهت گیری حرفه ای
 • آموزش برنامه و کارگاه آموزشی:
 • نحوه درخواست در آلمان
 • آموزش CV و Cover Letter
 • آموزش مصاحبه شغلی
 • سفرهای زمینی
 • سخنرانی های شرکت در محوطه دانشگاه
 • شبکه سازی و جمع آوری رویدادها

الزامات علمی

مهلت درخواست برای متقاضیان اروپایی: 15 ژوئیه 2019

برای درخواست MME TIME مسکونی آهنگ، شما نیاز به اثبات نیازهای مختلف دانشگاهی و زبان انگلیسی.

تمرکز فناوری

مدرسه بازرگانی RWTH به دنبال متقاضیانی است که دارای پس زمینه در یک منطقه تکنولوژیکی و مدرک کارشناسی در زمینه STEM (علم، فن آوری، مهندسی و ریاضیات) هستند. متقاضیان حداقل 15 امتیاز در ریاضیات و آمار بالاتری دارند و همچنین 125 امتیاز در ریاضیات و علوم طبیعی (به عنوان مثال شیمی و / یا فیزیک) و / یا علوم رایانه و / یا مهندسی، که همه آنها در معاینه تعریف می شود آئین نامه.

منافع مدیریت

MME TIME برای دانش آموزانی که می خواهند خود را در تقاطع مدیریت و فن آوری قرار دهند، طراحی شده اند. بدین ترتیب دانش آموز باید دارای دانش پایه ای در مدیریت و اقتصاد باشد که حداقل 10 امتیاز در این زمینه نشان داده شده است. دانشجویان بدون دوره های قبلی در این زمینه، می توانند در دوره ی آنلاین مدیریت Bootcamp شرکت کنند تا برنامه MME TIME آغاز شود.

تجربه کار حرفه ای

دوره های آموزشی در برنامه MME TIME همچنین مجموعه ای از چالش های فناوری و مدیریت را از عمل جاری در بر می گیرد. بنابراین متقاضیان باید حداقل 12 ماه تجربه کاری حرفه ای را تا لحظه ثبت نام (6 ماه از زمان درخواست) داشته باشند.

تجربه یادگیری ترکیبی

این برنامه با استفاده از آخرین تکنولوژی های یادگیری ترکیبی است که یادگیری دیجیتالی را فعال و خود را با جلسات بسیار تعاملی در کلاس درس ترکیب می کند. متقاضیان باید این رویکرد یادگیری نوآورانه را به عنوان ابزاری برای توسعه و یادگیری تجربه کنند

الزامات زبان انگلیسی

برای تمام برنامه های کارشناسی ارشد ما گواهی گواهینامه خود را در زبان انگلیسی از طریق تکمیل یکی از آزمون های پذیرفته شده ذکر شده در زیر لازم است:

 • تافل حداقل حداقل 90 عدد / مقاله حداقل حداقل 577 عدد،
 • آزمون آیلتس (آکادمیک) حداقل نوار عمومی 5،5 امتیاز،
 • آزمون کمبریج - گواهی در زبان پیشرفته (CAE)،
 • گواهینامه اول انگلیسی (FCE)، تکمیل شده با B،
 • تسلط آزمون RWTH دانشگاه آچن زبان مرکز (B2).
 • برای متقاضیان آلمانی: گواهی گواهینامه مهارت های زبان انگلیسی در سطح B2 از چارچوب کلی اروپایی برای مرجع زبان (CEFR). این گواهینامه، به عنوان مثال، با ارائه یک گواهی Abitur آلمان ارائه شده است، که نشان می دهد که انگلیسی تا به پایان دوره تکمیل 1 (درجه 11 برای G8 سطح A، در غیر این صورت درجه 12) به طور مداوم آموزش داده شده است و با حداقل علامت کافی

به طور کلی:

گزارش های نمرات نباید بیش از دو سال قبل از 1 آگوست سال دوره تحصیلی که شما برای شروع آن درخواست می کنید بزرگتر از دو سال باشد.

یک کپی اسکن شده از گزارش نمرات باید به سیستم برنامه آنلاین ارسال شود. لطفا TOEFL یا برگه های نمره IELTS را به دانشگاه ارسال نکنید (همچنین از طریق ETS). در صورت پذیرش، نمرات اولیه باید برای ثبت نام در ماه اوت ارائه شوند.

اخطار برای الزامات زبان فقط برای شهروندان یا مددجویان درجه اول از ایالات متحده آمریکا، انگلستان، کانادا، ایرلند، نیوزیلند و استرالیا قابل استفاده است.

فرآیند برنامه

 1. جمع آوری تمام اسناد از چک لیست آنلاین ما به صورت PDF به صورت پیش فرض.
 2. یک حساب کاربری برنامه آنلاین در پورتال آنلاین ما ایجاد کنید: www.rwth-aachen.de/ioam. پورتال نرم افزار تا سال 1 مارس برای متقاضیان خارج از اروپا و تا 15 ژوئیه برای متقاضیان اروپایی باز است.
 3. سوالات را در پورتال آنلاین ما پاسخ دهید و اسناد مورد نیاز را آپلود کنید.
 4. درخواست آنلاین را از طریق "ارسال" کامل کنید.
 5. چاپ، ثبت نام و ارسال فرم درخواست تولید آنلاین از طریق پست به RWTH دانشکده کسب و کار Aachen.
 6. به محض دریافت اسناد پستی خود، یک ایمیل تأیید دریافت خواهید کرد.
 7. صبر کنید تا پست ورود یا عدم رعایت شود.

ما به شدت از شما تشویق میکنیم که در اسرع وقت درخواست کنید، زیرا برنامههای کاربردی به صورت ناقص بررسی میشوند.

حقایق کلیدی

 • درجه: کارشناسی ارشد (M.Sc.)
 • تمرکز: فناوری، نوآوری، بازاریابی و کارآفرینی با در معرض عمق قرار گرفتن در معرض پیشرفته ترین زمینه های فناوری
 • مدت زمان: 3 ترم تمام وقت و یا شش ترم نیمه وقت
 • آموزش: ترکیبی منحصر به فرد از آموزش دیجیتالی فعال و بسیار تعاملی تجربه در پردیس
 • گروه هدف: جوانان حرفه ای با STEM (علم، فن آوری، مهندسی، و ریاضیات) پس زمینه
 • امتیازات اعتبار: 90 ECTS
 • هزینه های تحصیل: 30.000 € (هزینه مشارکت اجتماعی در RWTH Aachen حدود 225 € در هر ترم)
 • تماس بگیرید: time@business-school.rwth-aachen.de / 49 (0) 241 80 27616
برنامه آموزش در:
انگلیسی
آخرین به روز رسانی May 18, 2019
این دوره آنلاین
Duration
3 - 6 
پاره وقت
تمام وقت
Price
30,000 EUR
هزینه اشتراک اجتماعی در RWTH Aachen تقریبا. 225 € در هر ترم