توضیحات رسمی را مطالعه کنید

AACSB Accredited

یک برنامه در همکاری با نوآوری دیجیتال کمبریج در Hughes Hall، دانشگاه کمبریج ارائه شده است.

WEBINAR MME-TIME

بعدها وبینارهای بعدی ما اعلام خواهند شد. پورتال درخواست دانشجویان غیر اتحادیه اروپا در تاریخ 3 دسامبر 2018 باز می شود.

در طی وبینارها، ما شما را به برنامه به طور کلی، زمینه های تحقیق و روند برنامه معرفی می کنیم.

پس از ارائه آنلاین، شما فرصتی برای سوالات خود را در یک پرسش خواهید داشت

لطفا این پیوند را دنبال کنید: https://rwth-aachen.adobeconnect.com/mmetime/ برای پیوستن به وبینار.

روز تولد نوآورانه

از اکتبر 2017، RWTH آاهن در همکاری با IHK Aachen، انجمن جدید شبکه ای در زمینه "نوآوری" که شامل کسب و کارهای محلی، کارکنان دانشگاه و دانشجویان است، سازماندهی "سه شنبه های نوآورانه" را برگزار می کند. در دومین و چهارمین روز سه شنبه ماه، میزبان توماس وندلند (IHK)، پروفسور استفانی پالچ و پروفسور فرانک پیلر (RWTH) از همه کسانی که علاقه مند به مدیریت نوآوری و نوآوری به محوطه RWTH در کالج محصولات کالای جدید هستند، استقبال می کنند.

فرصت های توسعه

از طریق شرکت در برنده جایزه Master of Science (M.Sc.، RWTH Aachen University) از کارشناس فنی به رهبر فن آوری حرکت کنید. این نه تنها بهترین آموزشگاه های دانشگاهی و دیجیتالی را در آخن و کمبریج ترکیب می کند، بلکه برای تحصیلات تمام وقت یا نیمه وقت نیز بهینه شده است.

اهداف شما

اگر میخواهید در حین انجام کار یا سایر وظایف خود در خارج از دانشگاه به عنوان یک حرفه حرفه ای بسازید، این برنامه آموزش انعطاف پذیر انعطاف پذیر برای شما مناسب است:

 • شما دارای پس زمینه STEM (علوم، تکنولوژی، مهندسی و ریاضی) حداقل یک سال تجربه کار تمام وقت است و می خواهید دانش خود را از فن آوری های پیشرفته و مدیریت نوآوری و فن آوری تقویت کنید.
 • شما در مورد مهندسی و فن آوری پرشور هستید، اما می خواهم فراتر از یک نقش فنی باریک و به سمت موقعیت رهبری در تقاطع مدیریت و فن آوری حرکت کند.
 • شما می خواهید یاد بگیرند که چگونه فن آوری های در حال ظهور را به مدل های سودآور و پایدار تجاری تبدیل کنید تا بتوانید تغییرات تکنولوژیکی در صنعت خود را هدایت کنید، نه فقط به عنوان یک مدیر در سازمان سازمانی و یا به عنوان یک کارآفرین در کسب و کار خود.
 • شما در تلاش برای انعطاف پذیری در یادگیری با توجه به شغل، خانواده خود و یا دیگر وظایف تلاش می کنید - بلکه می خواهید با دانش آموزان و مربیان دیگر همکاری کنید تا شبکه حرفه ای خود را بسازید و گسترش دهید.

برنده جایزه برنامه یادگیری از راه دور آموزش های دیجیتال سختگیرانه و هفته های شگفت انگیزی را برای شما فراهم می کند تا تجربه یادگیری بسیار انعطاف پذیر و همه جانبه را به شما ارائه دهد.

توسعه حرفه ای شما

MME-TIME به دقت طراحی شده است تا متخصصان بلند پروازانه - که دارای پس زمینه STEM مانند شما هستند - با مجموعه ای از مهارت های مورد نیاز برای موفقیت در یک اقتصاد دیجیتالی و جهانی شده است. ثبت نام در برنامه به شما امکان می دهد تا موارد زیر را توسعه دهید:

 • یک مدرسه مدیریت عمیق بر نوآوری، کارآفرینی و بازاریابی متمرکز شده است که شما را قادر می سازد تا مهارت های مدیریتی مورد نیاز برای استفاده از تکنولوژی های جدید و ایجاد مدل های کسب و کار موفق در اطراف آنها را به دست آورید.
 • انتخاب تکنولوژی های انتخاب شده به صورت آنلاین یا به صورت هفته های مسکونی در محوطه دانشگاه، از جمله فناوری های لیزر، تجزیه و تحلیل داده های پیشرفته و یا داده کاوی به شما این امکان را می دهد که بهترین مهندسی آلمانی را تجربه کنید و از جدیدترین پیشرفت های تکنولوژیکی در زمینه خود مطلع شوید.
 • پروژه های کاربردی که با تمرکز بر چالش های مدیریتی یا تکنولوژیکی در دنیای واقعی به شما کمک می کنند دانش خود را در عمل قرار دهید و توانایی بالقوه تفکر بین رشته ای را در اختیار داشته باشید.

به عنوان یک ویژگی کلیدی، برنامه یادگیری از راه دور شامل دو هفته مسکونی می شود و شما را به آکهن و کمبریج به عنوان دو اکوسیستم نوآورانه نوآوری تبدیل می کند.

چشم انداز حرفه ای شما

تکمیل برنامه MME-TIME شما را برای موفقیت حرفه ای در تقاطع مدیریت و فن آوری آماده خواهد کرد. در این برنامه، شما یاد خواهید گرفت که چگونه دانش عمیق فن آوری و مدیریتی را ترکیب کنید تا بتوانید چالش های بزرگی از زمان خود را در یک رشته ای واقعا بین رشته ای حل کنید. به عنوان فارغ التحصیل یکی از معتبر ترین دانشگاه های فن آوری آلمان و مدرسه کسب و کار نوآورانه خود، به زبان مهندسین و مدیران صحبت خواهید کرد. این به شما این امکان را می دهد که در رابط کاربری هیجان انگیز مدیریت و فن آوری کار کنید.

 • مشاوره مهندسی یا مدیریت: شما مسئولیت برنامه ریزی و اجرای پروژه های مشاوره پیچیده در زمینه های فناوری یا مدیریت را دارید.
 • مدیریت محصول: شما مسئول توسعه محصولات فنی یا سیستم های خدماتی هستید.
 • توسعه کسب و کار: شما مسئول توسعه و پیاده سازی مدل های جدید کسب و کار و ایده ها است.
 • مدیریت فناوری و نوآوری: شما مسئول R
 • بازاریابی و فروش فناوری: شما مسئول ایجاد استراتژی های بازاریابی و فروش برای محصولات و خدمات با تکنولوژی بالا هستید.
 • مدیریت پروژه: شما نظارت و مسئولیت پروژه های فنی پیچیده را بر عهده دارید.

کارشناسی ارشد مدرک تحصیلی توسط RWTH دانشگاه آچن نیز شما را قادر می سازد تا حرفه ای تحصیلی خود را ادامه دهید و به تحصیل در رشته دکترای خود ادامه دهید. در زمینه هایی مانند مدیریت فناوری و نوآوری، بازاریابی یا کارآفرینی *.

هر کدام از مسیرهایی که پس از فارغ التحصیلی دنبال میکنید، تیم متخصصی متخصص در مراکز کارآفرینی و کارآفرینی شما در این سفر همراه شما خواهد بود و به شما کمک میکند تصمیم بگیرید که چگونه بهترین اهداف خود را برآورده کنید. ما قصد داریم فارغ التحصیلان ما را در چیپ های آبی فناوری جهانی، قهرمانان فناوری پنهان، پیشگامان فن آوری مشاوره و سرمایه گذاری های سریع فن آوری قرار دهیم. مرکز کارآفرینی در RWTH دانشگاه آچن همچنین دارای مدرک پیشرفته ای برای حمایت از نوآوری های نوآورانه توسط فارغ التحصیلان ما - بین 70 تا 100 هر ساله است.

شرح آموزش

تجربه آموزش در آلمان و بهترین روش مدیریت فناوری و دانش مهندسی پیشرفته را انتخاب کنید. برنامه خود را به نیازهای خود بسپارید و تبدیل به یک رهبر تکنولوژی آینده شوید.

STRUCTURE OF YOUR CURRICULUM

برنامه MME-TIME به شما یک آموزش عالی مدیریتی همراه با مجموعه ای از مجموعه های انتخابی دوره های انتخابی را در آخرین پیشرفت های فن آوری های پیشرفته ارائه می دهد. برنامه یادگیری از راه دور متشکل از چهار بلوک اصلی کلیدی است که شما می توانید برای طراحی مشخصات فردی خود سفارشی کنید.

ملزومات TIME
(30 امتیاز برای تکمیل در ترم 1):
ملزومات TIME شامل شش دوره مورد نیاز است که شما را قادر به درک جنبه های مدیریتی در درک، توسعه و تجاری سازی نوآوری های تکنولوژیک می کند. این شامل یک پروژه تیمی می شود که به شما امکان می دهد یادگیری خود را در عمل قرار دهید. پلت فرم یادگیری آنلاین شما را قادر می سازد تا با همتایان خود در تعاملات جغرافیایی و مناطق زمانی ارتباط برقرار کنید.

مديريت انتخابي
(20 تا 25 اعتبار در ترم 2 و 3 تکمیل می شود):
شما می توانید چهار یا پنج نفر از هفت گزینه مدیریت را انتخاب کنید که دو نفر به سه تخصص اختصاص داده می شوند: "مدیر فناوری"، "مارکت فناوری" و "کارآفرین فناوری". مدیریت باقی مانده انتخابی، کمبریج اکوسیستم Practicum، شما را به دانشگاه می آورد از کمبریج برای یک هفته برای کشف یک اکوسیستم تکنولوژی پیشرفته در جهان دست اول.

انتخابات تکنولوژی
(15-20 امتیاز برای تکمیل در ترم 2 و 3):
برای غرق شدن در زمینه های فن آوری های انتخاب شده، می توانید سه تا چهار دوره را از یک مجموعه انتخاب شده از فن آوری های انتخاب شده انتخاب کنید. مجموعه کامل از جمله گزینه های فن آوری های مسکونی می تواند به هشت زمینه تکنولوژی تقسیم شود: فن آوری های لیزر، فن آوری های تولیدی، فن آوری های روباتیک، فن آوری اطلاعات، فن آوری های انسانی، فن آوری های فن آوری پایدار، فن آوری های انرژی پایدار و فن آوری های مواد.

پایان نامه کارشناسی ارشد
(20 امتیاز برای تکمیل در ترم 3):
با نوشتن یک پایان نامه کارشناسی ارشد در پایان برنامه، توانایی شما برای حل یک چالش مدیریتی یا تکنولوژیکی را با استفاده از دانش به دست آمده در طی برنامه و روش تحقیق علمی نشان می دهد.

دوره های زبان آلمانی:
یادگیری یک زبان دیگر، یک دارایی مهم برای تبدیل شدن به یک مدیر موفق و یک شهروند جهانی است. مهارت های زبان آلمانی برای ایجاد روابط تجاری با شرکت های مشهور آلمانی مفید خواهد بود. بنابراین، به عنوان بخشی از این برنامه، ما به شما یک کوپن را برای تکمیل دوره های فشرده زبان آلمانی با موسسه انتخابی خود ارائه می دهیم (شما موسسه گوته محلی هستید).

تجربه یادگیری

در دو اکوسیستم نوآوری نوآورانه جهان غوطه ور شوید و قدرت همکاری میان رشته ای را تجربه کنید. اعمال این بینش برای کمک به حل چالش های آینده - تسهیل شده توسط یک هیئت علمی متعهد به تعالی در تعامل کلاس درس و پیشرفته ترین تکنیک های یادگیری دیجیتال.

روش آموزش ما

هدف آموزشی ما این است که شما را با درک یکپارچه مدیریت، مهندسی و تکنولوژی که شما را به یک رهبر فن آوری تبدیل کند یا در نقش مدیریتی یا کارآفرینی کمک کند، فراهم می کند. در حالی که این برنامه به شما اجازه می دهد تا در میان دوره های مختلفی را انتخاب کنید، دوره های ما از فلسفه تدریس و یادگیری مشابه پیروی می کنند.

 • آموزش شخصی: این برنامه بر اساس نیازهای فردی شما سازماندهی شده است، به شما اجازه می دهد هر زمان و هر کجا که برای شما مناسب است، مطالعه کنید.
 • تجربه دستي: در اغلب دوره ها، شما مي توانيد به چالش هاي مديريتي يا تکنولوژي در دنياي واقعي دست يابيد تا بتوانيد دانشي را که در کلاس درس گرفته شده و به دست آورده ايد تجربه کنيد.
 • یادگیری متمرکز بر شرکت: همه دوره ها مبتنی بر یک رویکرد مبتنی بر شرکت است که بر تعامل بین مربیان و شرکت کنندگان با آموزش های الهام بخش از طریق فیلم های سخنرانی حرفه ای، وبینارهای منظم و انجمن های گفتگو، وظایفی نظیر بحث های مورد، ارائه های گروهی، بحث ها و یا جلسات آزمایشگاه مجازی
 • ذهنیت بین رشته ای: اکثر دوره ها متمرکز بر تقاطع بین مدیریت و فن آوری هستند، به شما کمک می کند تا با چالش های مختلف در دنیای واقعی از دیدگاه های مختلف مقابله کنید و به شما یک رویکرد واقعا بین رشته ای ارائه دهید.
 • یادگیری ترکیبی: این برنامه بر اساس آخرین تکنولوژی های ترکیبی یادگیری است که در آن تکنیک های دیجیتال و ابزار با جلسات فیزیکی همراه است تا یک تجربه یادگیری مطلوب ارائه شود.
 • تیم های بین فرهنگی: به عنوان کار در تیم های چند فرهنگی داده شده در جهان امروز، اکثر دوره ها دارای پروژه های گروهی هستند که در آن شما می توانید با چالش های مدیریتی و تکنولوژیکی در تیم های متنوع فرهنگی حل کنید.

منابع آموزش دائمی

منابع یادگیری از راه دور می توانند در هر کجا و هر زمان که برای شما مناسب است، دسترسی پیدا کنید. هر یک از ماژول ترکیبی از ترکیبی از منابع برای ارائه یک تجربه یادگیری منحصر به فرد است که متناسب با محتوای دوره مربوطه است. تمام مواد در EdX Edge، یک پلت فرم پیشرفته برای یادگیری آنلاین در دسترس هستند. این پلت فرم یادگیری بسیار بیشتر از یک وب سایت محتوای قابل بارگذاری است؛ آن را جریان سخنرانی حرفه ای و آموزش، اجازه می دهد تا شما را به دسترسی به مواد آموزشی، اجازه می دهد سخنرانیهای تعاملی و Webinars، و تسهیل تعامل با دانش آموزان همکار، معلمان و مدیران برنامه. دانشگاه آکسون RWTH دانشگاه ها با دانشگاه های برجسته جهان به منظور کمک به توسعه این پلت فرم پیشرو، که ابتدا توسط دانشگاه هاروارد و موسسه فناوری ماساچوست تاسیس شد، پیوست. این تضمین بهبود مداوم و شامل آخرین ویژگی ها و فن آوری در یادگیری آنلاین - و بهترین تجربه یادگیری از راه دور برای شما!

منابع آموزش مجازی متفاوتی که در سیستم عامل های آنلاین ما به شما ارائه می شوند عبارتند از:

 • سخنرانی های ویدیویی: تمام دوره های آنلاین شامل سخنرانی های ویدئویی حرفه ای توسط استادان RWTH است. در مقایسه با سخنرانی های کلاس، این سخنرانی های ویدئویی را می توان هر زمان و هر کجا که برای شما کار می کند مشاهده کنید.
 • Screencasts: ایده آل برای آموزش و معرفی به ابزار و برنامه های کامپیوتری، screencasts (سخنرانی در هنگام نمایش اسلاید و یا دیگر محتوا روی صفحه نمایش کامپیوتر) دانش عملا.
 • خود ارزیابی آنلاین: برای کمک به پیشرفت خودتان، در بسیاری از دوره های هسته ای، خود ارزیابی های کوتاه مدت در زیر ویدیوها یا نمایش فیلم ها در دسترس می باشد.
 • رونوشت سخنرانی: برای دوره های مختلف، رونوشت کامل ویدئویی در فرمت pdf در دسترس خواهد بود تا آمادگی یادگیری و امتحانتان را تسهیل کنید.
 • وبینارهای تعاملی: چندین دوره شامل وبینارهای زنده بین مدرسان و دانش آموزان در نقاط عطف اصلی دوره (مثلا خوش آمدید، میان مدت، آمادگی امتحان).
 • اطلاعات همتا: برای تسهیل تعامل و گسترش شبکه حرفه ای خود، این پلت فرم اطلاعاتی را ارائه می دهد و با همسالان خود تماس می گیرد.
 • قفسه کتاب دیجیتال: مواد آموزشی اصلی، کتاب ها، مقالات مجلات و رونوشت های ویدئویی آنلاین برای تسهیل یادگیری انعطاف پذیر در دسترس هستند. علاوه بر این، منابع کتابخانه دانشگاهی از جمله کتاب های الکترونیک و ادبیات علمی می توانند به صورت آنلاین دسترسی پیدا کنند.

اکثر محتویات قابل دانلود هستند که به شما امکان می دهد به طور انعطاف پذیری کار کنید، مثلا در سفر. edX در دستگاه های مختلف از جمله نوت بوک، قرص و گوشی های هوشمند قابل دسترسی است. علاوه بر دسترسی به اینترنت، فقط باید یک وب کم، میکروفون و هدفون داشته باشید تا در جلسات تعاملی شرکت کنید.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد دوره های دیجیتال ما کسب کنید، از شما دعوت می کنیم برای یک محاکمه آزاد از یکی از دوره های آنلاین باز گسترده ای که ما بخشی از RWTH MicroMasters در edx می باشد.

آیا شما آماده اید؟

MME-TIME یک مدرک کارشناسی ارشد بین رشته ای (دانشگاه M.Sc، RWTH آهن) است که بر بهترین آموزش دیجیتال همراه با هفته های مسکونی در آخن و کمبریج متکی است. این امکان را برای برنامه و مدت زمان آن فراهم می کند تا به نیازها و منافع شما برسد.

الزامات کاربردی خاص

برای درخواست دوره MME-TIME Distance Learning، شما نیاز به اثبات نیازهای مختلف زبان علمی و انگلیسی را دارید.
الزامات علمی
تمرکز فناوری
مدرسه بازرگانی RWTH به دنبال متقاضیانی است که زمینه را در یک منطقه تکنولوژیکی و مدرک کارشناسی در رشته STEM (علم، تکنولوژی، مهندسی، و ریاضیات) دنبال می کنند. متقاضیان در ریاضیات و آمار بالاتری از 16 امتیاز و همچنین امتیازات 125 ریاضیات و علوم طبیعی (به عنوان مثال شیمی و / یا فیزیک) و / یا علوم رایانه و / یا مهندسی، که همه در معاینه تعریف شده اند، نیاز به حداقل 16 امتیاز دارند. آئین نامه.
منافع مدیریت
MME-TIME برای دانش آموزانی که می خواهند خود را در تقاطع مدیریت و فن آوری قرار دهند، طراحی شده اند. بدین ترتیب دانش آموزان باید دارای دانش پایه ای در مدیریت و اقتصاد باشند، که حداقل با 10 امتیاز در این زمینه اثبات شده است. دانشجویان بدون دوره های قبلی در این زمینه، می توانند در دوره ی آنلاین مدیریت Bootcamp شرکت کنند تا برنامه MME-TIME آغاز شود.
تجربه کار حرفه ای
دوره های آموزشی در برنامه MME-TIME نیز به مجموعه گسترده ای از چالش های فناوری و مدیریت از عمل جاری اشاره می کنند. بنابراین متقاضیان باید حداقل 12 ماه تجربه کاری حرفه ای را تا لحظه ثبت نام (6 ماه از زمان درخواست)
تسلط به زبان انگلیسی
برنامه MME-TIME به طور کامل در زبان انگلیسی تدریس می شود. بنابراین، یک گواهی شناخته شده در زمینه مهارت در زبان انگلیسی مورد نیاز است.
تجربه یادگیری ترکیبی
برنامه MME با استفاده از آخرین تکنولوژی های یادگیری ترکیبی که یادگیری دیجیتالی را فعال و خود را با جلسات بسیار تعاملی در کلاس درس ترکیب می کند. متقاضیان باید این رویکرد یادگیری نوآورانه را به عنوان وسیله ای برای ترویج و سفارشی کردن تجربه یادگیری در نظر بگیرند.
الزامات زبان انگلیسی
برای تمام برنامه های کارشناسی ارشد ما: مدارک گواهی شده از مهارت های خود را در زبان انگلیسی از طریق تکمیل یکی از آزمون های پذیرفته شده ذکر شده در زیر:
 • تافل حداقل حداقل 90 عدد / مقاله حداقل حداقل 577 عدد
 • آزمون آیلتس (آکادمیک) حداقل نوار عمومی 5،5 امتیاز،
 • آزمون کمبریج - گواهی در زبان پیشرفته (CAE)،
 • گواهینامه اول انگلیسی (FCE)، تکمیل شده با B،
 • تسلط آزمون RWTH دانشگاه زبان آچن (B2).
 • برای متقاضیان آلمانی: Ein Zeugnis، das englische Sprachkenntnisse auf dem Niveau B2 des "Gemeinsamen europäischen Referenzrahmens (GeR)" ausweist. Dieser Nachweis مجهز به این نرم افزار می باشد که به شما این امکان را می دهد تا به راحتی و بدون هیچ مشکلی به سیستم خود بپردازید. این نرم افزار به شما این امکان را می دهد تا به راحتی و بدون هیچ مشکلی به سیستم خود بپردازید.
به طور کلی:
 • گزارش های نمرات نباید بیش از دو سال قبل از 1 آگوست سال دوره تحصیلی که شما برای شروع آن درخواست می کنید بزرگتر از دو سال باشد.
 • یک کپی از گزارش نمرات باید به سیستم برنامه آنلاین ارسال شود. در صورت پذیرش، نمرات اولیه باید برای ثبت نام در ماه اوت ارائه شود.
اخطار برای الزامات زبان فقط برای شهروندان یا مددجویان درجه اول از ایالات متحده آمریکا، انگلستان، کانادا، ایرلند، نیوزیلند و استرالیا قابل استفاده است.

الزامات کاربرد عمومی

در پایین، شما لیستی از تمام اسناد مورد نیاز برای درخواست را پیدا می کنید.
لیست اسناد برای تکمیل درخواست شما:
1. CV (CV): لطفا آخرین CV خود را (انگلیسی، حداقل دو صفحه) ارائه دهید.
2. نامه قصد: لطفا بیانیه کوتاه و قانع کننده ای از هدف، اهداف و انتظارات خود را به عنوان برنامه مربوط به برنامه MME-TIME (انگلیسی، دو صفحه) ارائه دهید.
3. گواهی درجه تحصیلی دانشگاه و رونویسی رکوردهای دانشگاه: لطفا یک کپی از مدارک تحصیلی خود و رکوردهای شما از مدارک تحصیلی خود را ارائه دهید، در صورت امکان تعداد کل اعتبارات ECTS اعطا شود. علاوه بر این، اگر مدارک شما به زبان انگلیسی یا آلمانی صادر نشد، شما باید یک ترجمه گواهی شده را ارائه دهید. لطفا توجه داشته باشید که می توانید قبل از دریافت گواهینامه نهایی خود را درخواست کنید. با این وجود شما باید آن را بخشی از فرآیند ثبت نام رسمی در ماه سپتامبر ارائه دهید.
4. دو توصیه نامه: لطفا دو توصیه نامه را به زبان انگلیسی ارسال کنید. آنها می توانند توسط یک استاد دانشگاه / مدرس یا توسط کارفرما فعلی یا قبلی شما صادر شوند. هیچ فرم و فرم استاندارد برای نامه توصیه ای که باید مورد استفاده قرار گیرد وجود ندارد. اما لطفا اطمینان حاصل کنید که هر نامه توصیه شده بیش از دو صفحه نیست و شامل اطلاعات زیر می باشد:
 • ارتباط شما با نویسنده
 • تاریخچه تحصیلی / حرفه ای شما
 • کیفیت / دستاوردها / جاه طلبی های شما در زمینه مربوطه،
 • صفات و اهداف شخصی شما
 • امضای نویسنده
 • سربرگ موسسه / شرکت (در صورت امکان) و
 • یک مهر از موسسه / شرکت صدور (در صورت امکان).
5. تجربه کار حرفه ای: انتظار می رود تجربه حرفه ای حداقل یک سال در زمان ثبت نام. مدارک کار باید شامل اطلاعات زیر در زبان انگلیسی باشد:
 • آدرس کامل و تمبر شرکت
 • جزئیات تماس و مرجع سرپرست شما
 • تاریخ پیوستن و در صورت امکان، تاریخ استعفا
 • ساعت هفتگی
 • موقعیت شغلی و
 • شرح مختصری از نقش شما.

فرآیند برنامه

فرایند برنامه را می توان به شرح زیر توصیف کرد:
 • تمام اسناد را در قالب پی دی اف از چک لیست آنلاین ما جمع آوری کنید.
 • با استفاده از پورتال آنلاین ما یک حساب کاربری آنلاین ایجاد کنید: https://online.rwth-aachen.de/RWTHonline/
 • پورتال نرم افزار باز می 2017 دسامبر 4 و باز تا 1 مارس هر سال برای متقاضیان خارج از اروپا و تا 15 ژوئیه برای متقاضیان اروپا باقی مانده است.
 • سوالات را در پورتال آنلاین ما پاسخ دهید و اسناد مورد نیاز را آپلود کنید.
 • با کلیک روی «ارسال» برنامه آنلاین را کامل کنید.
 • ارزیابی برنامه یک روند مستمر است. شما می توانید وضعیت برنامه خود را ردیابی کنید.
 • اگر شما به این برنامه اعزام شده اید، باید مجوز را تایید کنید.
 • پس از اتمام فرآیند درخواست آنلاین، لطفا فرم درخواست را چاپ کنید و آن را با پست به آدرس در صفحه پوشش برنامه آنلاین ارسال کنید.
اعلام وصول
لطفا منتظر تایید رسید مدارک خود باشید. لطفا درک کنید که تا زمانی که یک ایمیل تأیید دریافت نکنید، ممکن است کمی طول بکشد. شما نیازی به تماس با ما ندارید، ما در اسرع وقت از طریق آدرس ایمیلی که در سیستم اعمال آنلاین RWTHonline ارائه کردیم، با شما تماس خواهیم گرفت.
پذیرش
نامه های رد شدن / پذیرش برای هر برنامه به صورت جداگانه، معمولا در ماه مه ارسال می شود. نامه های پذیرش به عنوان یک ایمیل ارسال می شود و به طور همزمان توسط پست معمولی ارسال می شود. نامه های رد شدن توسط ایمیل ارسال می شود.

حقایق کلیدی

 • درجه: کارشناسی ارشد (M.Sc.)
 • تمرکز: فناوری، نوآوری، بازاریابی و کارآفرینی با در معرض عمق قرار گرفتن در معرض پیشرفته ترین زمینه های فناوری
 • مدت زمان: 3 ترم تمام وقت و یا شش ترم نیمه وقت
 • آموزش: ترکیبی منحصر به فرد از آموزش دیجیتالی فعال و بسیار تعاملی تجربه در پردیس
 • گروه هدف: جوانان حرفه ای با STEM (علم، فن آوری، مهندسی، و ریاضیات) پس زمینه
 • امتیازات اعتبار: 90 ECTS
 • هزینه های تحصیل: 30.000 € (هزینه مشارکت اجتماعی در RWTH Aachen حدود 225 € در هر ترم)
 • تماس بگیرید: time@business-school.rwth-aachen.de / 49 (0) 241 80 27616
برنامه آموزش در:
انگلیسی
آخرین به روز رسانی December 12, 2018
این دوره Online
Start Date
اکتبر 2019
Duration
3 - 6 
پاره وقت
تمام وقت
Price
30,000 EUR
هزینه اشتراک اجتماعی در RWTH Aachen تقریبا. 225 € در هر ترم
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

اکتبر 2019