MA در یادگیری بزرگسالان و تغییرات جهانی

عمومی

شرح برنامه

 • شروع: آگوست 2021
 • محل مطالعه: مسافت
 • سطح: چرخه دوم

دولتها در سرتاسر جهان از شهروندان می خواهند كه برای حفظ رقابت در دنیای متصل ، خود را آموزش و آموزش دهند. گفتمان های انتقادی در مورد جهانی سازی نیاز به توانایی یادگیری در موقعیت هایی دارد که شکاف گسترده فرهنگی و جغرافیایی را در بر می گیرد. برنامه ما برای کسانی است که مایل به یادگیری بزرگسالان در چارچوب تحولات جهانی در قالب فرمت یادگیری دیجیتال منحصر به فرد هستند که برنده تحسین بین المللی شده است.

آموزش آنلاین و پایان نامه کارشناسی ارشد

این برنامه کارشناسی ارشد توانایی دانشجویان را برای کار در جهانی سازی و به چالش کشیدن دیدگاه های سنتی در مورد جهانی سازی افزایش می دهد. برنامه ما همکاری مساوی با دانشگاه های کانادا و آفریقای جنوبی است. تمام فعالیت های دوره در یک پلت فرم یادگیری دیجیتال انجام خواهد شد ، جایی که شما با دانشجویان دانشگاه های همکار در یک کلاس جهانی یاد خواهید گرفت و این برنامه را واقعاً بین المللی می سازد. این دوره ها شامل مباحثی از جمله مکان یابی در یادگیری جهانی ، یادگیری بزرگسالان است: زمینه ها و دیدگاه ها ، یادگیری جهانی / محلی و تحقیقات درسی.

فارغ التحصیلان ما قادر به یادگیری و تدریس در سطح جهانی ، استفاده از فن آوری های همبستگی جهانی ، درک جوامع مبتنی بر دانش و پیامدهای آنها برای یادگیری ، درک گفتمان های جهانی سازی ، توسعه حساسیت ها و حساسیت های فرهنگی و توسعه چشم انداز برابری برای یادگیری و خودداری از رویه های حرفه ای خود هستند. آنها همچنین ممکن است مشاغل دانشگاهی خود را در پروژه های بعدی ادامه دهند.

این برنامه برنده جایزه نوآوری برنامه درسی 2005 ، اعطا شده توسط کمیسیون اساتید آموزش بزرگسالان انجمن آمریکایی برای بزرگسالان و آموزش مداوم و همچنین جایزه تعالی آموزش الکترونیکی (2015) در چهاردهمین کنفرانس اروپایی آموزش الکترونیکی ، که در دانشگاه هرتفوردشایر ، انگلستان.

انتخاب براساس نمرات دانشگاهی و نامه هدفمند انجام می شود. متقاضی باید نامه نامه ای را که به زبان انگلیسی نوشته شده است ، ارائه کند و توضیح دهد که چرا آنها می خواهند این برنامه را مطالعه کنند (حدود 1000 کلمه). این نامه باید شامل خلاصه ای از مقاله / پروژه کارشناسی و شرح مطالعات دانشگاهی و تجربه کاری مرتبط با یادگیری بزرگسالان باشد.

سرفصل دروس

این برنامه به منظور ارتقاء توانایی پزشکان در کار در جهان جهانی سازی و به چالش کشیدن دیدگاه های سنتی جهانی سازی طراحی شده است. این کار با ایجاد دیدگاه انتقادی در مورد جهانی سازی و عملکرد بازتابی و استراتژیک انجام می شود. ویژگی بارز این برنامه ، یک دیالکتیک بین تجربه شخصی دانشجویان و منابع مفهومی برنامه خواهد بود. این بدان معناست که بدنه ها از دیدگاه ها و تئوری ها ، از جمله زمینه های بسیاری از جمله حوزه آموزش بزرگسالان ، که با آنها دانش آموزان در تماس خواهند بود.

یک زمینه عملی در حال ظهور وجود دارد که مربوط به یک پدیده جهانی است. بعد یادگیری تمرین کنندگان و نحوه عملکرد پزشکان و ایجاد زمینه های مختلف آنها. این گروه متنوع از پزشکان با چالش های جدیدی روبرو هستند که همراه با تسریع جهانی شدن اقتصاد ، جامعه و فرهنگ است. تأثیر جهانی شدن را می توان از نظر تغییرات اقتصادی ، از نظر اشکال جدید برای ارتباطات و شبکه سازی ، استفاده از فن آوری های جدید ، حل اختلافات و غیره توصیف کرد. این چالش ها همچنین شامل تقاضاهای بیشتر برای اثربخشی و بهره وری و پیچیدگی های پیشبرد آن است. عدالت اجتماعی و عدالت

زمینه های یادگیری در پاسخ به جهانی سازی در حال تغییر است و پزشکان در مناطق مختلف با تأثیر این امر روبرو می شوند. بعد یادگیری برای بسیاری از پزشکان به یک ویژگی مهم تبدیل خواهد شد. ناپایداری و تغییر ، مشخصه و انگیزه ای برای جستجوی چشم اندازهای جدید برای مقابله با ناشناخته ها خواهد بود. مهارت ها و کیفیت های مورد نیاز مهارت های شبکه ، توانایی همکاری با افراد سایر فرهنگ ها خواهد بود. بعد دیگر نیز این است که بتوانیم از راه دور کار کنیم ، فرمهای جدید ارتباطی را اداره کنیم و جوامع مجازی را نیز تبلیغ کنیم.

بزرگسالان در یک زمینه تمرینی متنوع و با تخصص های مختلف فرا می گیرند. توسعه منابع انسانی ، آموزش مراقبت های بهداشتی ، آموزش بزرگسالان محور جامعه ، آموزش حرفه ای ، آموزش پایه و غیره. تمرین کنندگان نیز نقش های مختلفی را انجام می دهند ، آنها معلمان ، سرپرستان ، سیاست گذاران ، تسهیل کننده یادگیری سازمانی و غیره هستند. سایر پزشکان ، به عنوان مثال مدیران ، وکلا و مهندسین نیز دارای ابعاد یادگیری برای کار خود هستند. آنها در تمرین روزانه خود ، غالباً به طور غیررسمی و اتفاقی ، یاد می گیرند و می آموزند.

هدف

هدف این است که یک کارشناسی ارشد با کیفیت بالا در یادگیری بزرگسالان تهیه کنیم که هم در محتوا و هم از طریق فرآیند ، بینش جهانی و همکاری متقابل فرهنگی را به دانشجویان می دهد. این برنامه همچنین باید درک زمینه های مختلف را ارتقا بخشد و تجربه کار در انواع حالت های مطالعه را فراهم کند.

هدف

دانش و درک

 • برای تشویق درک مشترکات و اختلافات در زمینه های مختلف برای یادگیری بزرگسالان.
 • برای درک جوامع مبتنی بر دانش و پیامدهای یادگیری.
 • برای درک درک گفتمان جهانی شدن.
 • قدردانی از بافت تاریخی تحولات موجود و پیوند دادن آنها به سایتهای عملی شخص.
 • برای به چالش کشیدن ارتودوکسی ها در تئوری و تمرین یادگیری بزرگسالان.

توانایی ها و مهارت ها

 • یادگیری استفاده از فناوری های آموزش و یادگیری در سطح جهان.
 • برای یادگیری چگونگی یادگیری و کار در سطح جهانی.

ارزش ها و نگرش ها

 • برای توسعه حساسیت ها و حساسیت های فرهنگی.
 • به اتخاذ یک دیدگاه سهام چند جانبه در مورد همه مسائل یادگیری.
 • درگیر تغییر کاربری حرفه ای شخصی خود شوید.
 • ایجاد شبکه های روابط در سراسر کشور و کمک به ایجاد جامعه جهانی از دست اندرکاران یادگیری بزرگسالان.

فرصت های شغلی

پس از امتحان نهایی ، شما دانش نظری در مورد جهانی سازی و تأثیرات آن در مکان های مختلف خواهید داشت. این دانش هنگام کار در سازمانهای مختلف رسمی و غیر رسمی یادگیری بزرگسالان مورد نیاز است.

فارغ التحصیلان این برنامه قادر خواهند بود كه: در سطح جهانی یاد بگیرند و تدریس كنند ، از فن آوری های همبند جهانی استفاده كنند ، جوامع مبتنی بر دانش را بفهمند و پیامدهای آنها را برای یادگیری ، درک گفتمان های جهانی سازی ، توسعه حساسیت ها و حساسیت های فرهنگی و توسعه چشم انداز برابری برای یادگیری و تغییر ساختار دوباره شیوه های حرفه ای خود را دارند.

دانشجویان همچنین ممکن است مشاغل دانشگاهی خود را در پروژه های بعدی ادامه دهند.

شرایط ورود

مدرک لیسانس ، معادل یک کاندیداتکسامن سوئدی ، دارای رشته های مهم در آموزش ، یادگیری بزرگسالان یا موضوع دیگری که مربوط به حوزه یادگیری بزرگسالان است

یا

مدرک لیسانس ، معادل یک کاندیداتکسامن سوئدی ، و مطالعات آکادمیک اضافی مربوط به حوزه یادگیری بزرگسالان است

یا

مدرک کارشناسی، معادل با Kandidatexamen سوئد، و کار مستند سازی مستمر کار حداقل 3 سال در آموزش بزرگسالان.

انگلیسی، مربوط به سطح زبان انگلیسی به دست آمده در آموزش متوسطه سوئدی (انگلیسی B / انگلیسی 6).

آخرین به روز رسانی اکتبر 2020

درباره این دانشگاه

In close collaboration with the business world and society, Linköping University (LiU) conducts world-leading, boundary-crossing research in fields including materials science, IT and hearing. In the ... اطلاعات بیشتر

In close collaboration with the business world and society, Linköping University (LiU) conducts world-leading, boundary-crossing research in fields including materials science, IT and hearing. In the same spirit, the university offers many innovative educational programs, many of them with a clear vocational focus, leading to qualification as, for example, doctors, teachers, economists, and engineers. اطلاعات محدود
پیوند دادن , Norrköping , پیوند دادن , پیوند دادن , Lidingö + 4 بیشتر کمتر