MA Fine Art (آموزش از راه دور)

عمومی

شرح برنامه

هنرهای زیبا MA OCA

نتایج ارزیابی ماه مارس تقریباً در دانش آموزان است و پایان دوره تحصیلات آنها با کالج آزاد هنر است. برای کسانی که مایل به ادامه کار هستند و برای سایر هنرمندان و دست اندرکاران تمایل به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد ، MA Fine Art OCA یک برنامه سه ساله و پاره وقت است که دانشجویان را به چالش آکادمیک و تحویل خلاقانه می دهد.

در سال 2011 راه اندازی شد ، این اولین کارشناسی ارشد هنرهای زیبا در اروپا بود که با یادگیری آزاد ارائه می شود و اولین قدم OCA برای ارائه دوره کارشناسی ارشد در تاریخ 30 ساله خود است.

فعال بودن و فکر کردن برای خود در هنر بسیار مورد توجه قرار می گیرد. تعادل ساختار OCA از برنامه درسی و خود جهت گیری ترکیبی مثمر ثمر است. این یکی است که به من اجازه داده است تا صدای خودم را توسعه دهم ، بدون توجه به سبک خانه. کارشناسی ارشد جنبه های جدیدی از مطالعه و تمرین از جمله تحقیق را باز کرده است.

Eleanor MacFarlane

MA Fine Art OCA دانشجویان خود را برای تمرین حرفه ای در رشته انتخابی خود آماده می کند و از تمرینات موجود و آرزوهای دانشجویان شاغل در طیف گسترده ای از رسانه ها ، از جمله نقاشی ، نقاشی ، مجسمه سازی ، چاپخانه ، نصب ، اجرای ، کار مبتنی بر زمان ، هنر دیجیتال پشتیبانی می کند. و عکاسی تأکید این برنامه بر تمرینات استودیویی است که تئوری ، متن و تمرین حرفه ای در آن تلفیق شده است.

کارشناسی ارشد به من اجازه داده است که با کار خودم خیلی تجربی باشم. این ذهن من را به اکتشاف بیشتر مواد ، توجه بیشتر به روند و کمتر در مورد نتیجه نسبت به گذشته باز کرده است. من انتظارات خود را در مورد ساختن یک قطعه از دست داده ام ، بنابراین اکنون یک نقاش آزمایشی تر و آزمایشی هستم.

آملیا ویلسون

انعطاف پذیری برنامه MA Fine Art ، از طریق تحویل آنلاین و نیمه وقت بودن ، این امکان را برای دانش آموزانی فراهم می کند که به دلیل کار و تعهدات خانوادگی ، در غیر این صورت نمی توانند تحصیل را در سطح بالاتر انجام دهند.

دانش آموزان دوره را با هم در یک گروه مشترک می گذرانند ، تجربیات و یادگیری را از طریق کار گروهی و فردی به اشتراک می گذارند. برنامه درسی از یک برنامه ساختار یافته تر به سمت مطالعه خودمختار ، با تأکید بر پرس و جو ، تأمل انتقادی و اکتشاف ، ساخته شده است. دانشجویان از طریق سخنرانی ها ، سمینارها ، آموزش ها و انتقادات و همچنین پشتیبانی یک به یک از آموزش ، از تخصص مربیان دوره اصلی و مدرسان و مدرسان مهمان بهره مند می شوند ، که دارای طیف وسیعی از تخصص از جمله آموزش ، رسانه و بازاریابی ، تئوری هنر ، تمرین حرفه ای و رشته های مرتبط (به عنوان مثال انسان شناسی).

این برنامه تأثیر بسیار مثبتی در هنر درمانی من و تمرین روان درمانی داشته است. حضور در کالج در طول روز برای بسیاری از افراد غیر واقعی است و هزینه برای دوره های تمام وقت می تواند بسیار بالا باشد. در مقابل ، من انعطاف پذیری OCA و آگاهی از شرایط مختلف دانش آموزان را بسیار فراگیر می بینم. این ملاقات با جمعی از هنرمندان از سراسر جهان بسیار حامی ، غنی سازی و الهام بخش است.

جین دادلی

مسیرهای پیشرفت فردی و جمعی است. برای برخی از دانشجویان ، پیشرفت از دریافت کمیسیون هایی برای کار حاصل می شود. برای دیگران ، این در مورد قرار گرفتن در معرض کار آنها با مخاطبان رو به رشد از طریق نمایشگاه در گالری های خاص است. به همان اندازه شواهد مهم پیشرفت برای دانش آموزان افزایش دامنه و تأثیر شبکه های همسالان آنها در سطح ملی و بین المللی و یا رفتن به سمت تحصیل یا کار بیشتر در زمینه های هنری است.

با اطمینان می توانم بگویم که این برنامه از انتظارات من فراتر رفته و کار و تصاویر من بهبود یافته است. من از هنرمندان و آثار معاصر و تاریخی شناخت بهتری دارم. من تمرکز واضح تری نسبت به جایی دارم که با تمرین خودم می روم.

مارک دانیلز

کارشناسی ارشد هنرهای زیبا را با OCA مطالعه کنید

برنامه کارشناسی ارشد ما یک دوره کارشناسی ارشد منحصر به فرد است که با یادگیری از راه دور ارائه می شود.

این ایده آل برای پزشکان خلاق است که به دنبال توسعه مهارت های خود هستند ، آموزگاری که می خواهند تمرین خود را توسعه دهند تا به تدریس یا کارشناسی ارشد خود که به دنبال پیشرفت در دوره تحصیلات تکمیلی در خارج از سیستم آموزش عالی عادی هستند پیشرفت کنند.

بررسی دوره

برنامه MA Fine Art ما قبلاً یک دوره سه ساله و نیمه وقت بود که چالش دانشگاهی و فرصتی بی نظیر برای ارتقاء تمرین شما به شما ارائه می داد. این نخستین دوره کارشناسی ارشد Fine Art در اروپا که در سال 2011 راه اندازی شد ، راه اندازی شد. امسال ، OCA یک الگوی تدریس دو ساله را برای برنامه MA Fine Art ایجاد خواهد کرد که با مدل سه ساله قبلی تفاوت خواهد داشت. جزئیات در مورد ساختار دوره در حال حاضر در دست تدوین است. برای دریافت به روز رسانی ، لطفا یک فرم استعلام ارسال کنید. پیش بینی می شود مدل تدریس دو ساله برای ورودی 2020/2021 که از اوت 2020 شروع می شود ، آماده باشد.

از طریق تحویل آنلاین و پاره وقت بودن ، برنامه هنرهای زیبا ما برای همه قابل دسترسی است که به دلیل کار ، مراقبت یا تعهدات خانوادگی ، در غیر این صورت نمی توانند تحصیل را در سطح بالاتر انجام دهند.

MA Fine Art ما در رشته انتخابی شما حرفه ای را معرفی می کند و از آرزوهای شما پشتیبانی می کند. این دوره طیف گسترده ای از رسانه ها را شامل می شود ، از جمله نقاشی ، نقاشی ، مجسمه سازی ، چاپخانه ، نصب ، اجرای ، کار مبتنی بر زمان ، هنر دیجیتال و عکاسی. تأکید این برنامه بر تمرینات استودیویی است که تئوری ، متن و تمرین حرفه ای در آن تلفیق شده است.

شما در این دوره به همراه سایر دانشجویان ، در یک گروه کوهنوردی سفر خواهید کرد. به اشتراک گذاشتن تجربیات و یادگیری از طریق کار گروهی و فردی. برنامه درسی از یک برنامه ساختار یافته تر به سمت مطالعه خودمختار ، با تأکید بر پرس و جو ، تأمل انتقادی و اکتشاف ، ساخته شده است. از طریق سخنرانی ها ، سمینارها ، آموزش ها و انتقادات و همچنین پشتیبانی آموزشی یک به یک ، از تخصص مربیان دوره اصلی و استادان مهمان بهره مند خواهید شد. این متخصصان از تخصص قابل توجهی برخوردارند از جمله صلاحیت درمانی ، رسانه و بازاریابی ، تئوری هنر ، تمرین حرفه ای و رشته های مرتبط با تخصص (به عنوان مثال مردم شناسی).

مسیرهای پیشرفت فردی و جمعی است. برای برخی از دانشجویان ، پیشرفت از دریافت کمیسیون هایی برای کار حاصل می شود. برای دیگران ، این درمورد قرار گرفتن در معرض کار آنها با مخاطبان رو به رشد از طریق نمایشگاه در گالری های خاص است. آرزوی شما هر چه باشد ، چه این که دامنه و تأثیر شبکه های شما را در سطح ملی و بین المللی افزایش دهد ، به سمت ادامه تحصیل بیشتر یا کار در رشته های هنری بروید ، این دوره برای شما مناسب است.

فلسفه دوره

این دوره شامل یک فلسفه گسترده و مبتنی بر عمل در هنرهای زیبا می باشد که امکان انعطاف پذیری تمرین از کارهای مبتنی بر مهارت ها تا تمرین مفهومی را فراهم می آورد. این دوره شامل:

 • یک تا یک شهریه از طریق تلفن ، ایمیل یا کنفرانس ویدیویی
 • سمینارهای آنلاین
 • سخنرانی ها و سخنرانی های ویدئویی
 • بحث و انتقادات گروه همسالان
 • پروژه های گروهی
 • دسترسی به کتابخانه آموزش هنر Bridgeman کلاس جهانی و منابع دیجیتالی University for the Creative Arts
 • گروه های آنلاین جهت گیری و جلسات کارگاه استودیویی.

کارولین رایت - رهبر برنامه برای هنرهای زیبا MA

"عمل من شامل کارهای تصویری و عملکردی پاسخگو سایت است که از رسانه هایی به همان اندازه شیشه و طلا استفاده می کنند. من در شهرها و فضاهای روستایی ، فضاهای جامعه ، گالری ها ، تئاترها ، کلیساها ، در جزایر بیابانی سکونت و برای مخاطبان در دهه 100 و ... کار کرده ام ... "

محتوای دوره

در کل 180 اعتبار HE در این مدرک وجود دارد که عناصر اساسی از جمله اهداف زیر را شامل می شود:

جستجوی ویژوال

 1. درک طیف وسیعی از روشهای مناسب استعلام و مهارتهای ارتباطی و زبان دانشگاهی مرتبط با موضوع موضوع را بدست آورید
 2. رویکردهای سوداگرانه و اکتشافی را برای تمرین هنر با استفاده از بازتاب ، ارزیابی و ترکیب بکارید
 3. بدنه ای از کار تولید کنید که نشان دهنده ادغام نگرانی های نظری و عملی ، آگاهی انتقادی و درک زمینه ای از معاصر باشد

تمرین تست

 1. یک منطقه مناسب از تحقیقات را گسترش داده و پارامترهایی را برای فعالیت اکتشافی خود تعیین کنید
 2. زمینه مفهومی تمرین خود را برای تولید ایده ها و شیوه های خلاقانه تجزیه و تحلیل کنید
 3. مسئولیت شخصی و تفکر مستقل را با یک رویکرد یکپارچه به تمرین و مباحث زمینه ای نشان دهید

قطعنامه و نمایش

 1. نشان دادن بورس تحصیلی پیشرفته در تمرین هنری و کارهای متنی خود
 2. درک پیچیده ای از مفاهیم پیچیده را از طریق ارائه تمرین استودیوی کتبی و حرفه ای نشان دهید
 3. نشان دادن پیشرفت خودکفایی و چشم انداز و استراتژی روشن برای فعال کردن تمرین حرفه ای پایدار در این دوره

پشتیبانی مربی شخصی

مربیانی که از کارشناسی ارشد ما در هنرهای زیبا پشتیبانی می کنند ، هم در حال تمرین هنرمندان هستند و هم مربیان با تجربه.

زمان و ثبت نام

امسال ، OCA یک الگوی تدریس دو ساله را برای برنامه MA Fine Art ایجاد خواهد کرد که با مدل سه ساله قبلی تفاوت خواهد داشت. جزئیات در مورد ساختار دوره در حال حاضر در دست تدوین است. برای دریافت به روز رسانی ، لطفا یک فرم استعلام ارسال کنید. پیش بینی می شود مدل تدریس دو ساله برای ورودی 2020/2021 که از اوت 2020 شروع می شود ، آماده باشد.

تحویل

این دوره در درجه اول توسط فناوری های یادگیری الکترونیکی ، با استفاده از سمینارهای آنلاین و بحث گروه همسالان انجام می شود. تحقیقات مستقل و تمرین استودیویی یک عنصر مهم این دوره است.

دانشجویان خارج از کشور

توجه به مشارکت دانشجویان خارج از کشور در برنامه فوق لیسانس مورد توجه قرار گرفته است. ما می دانیم که آنها ممکن است در یک منطقه زمانی متفاوت قرار داشته باشند و مشارکت آنلاین در منطقه زمانی انگلیس ممکن است یک چالش باشد. جلسات با توجه به موقعیت شرکت کنندگان در خارج از کشور با دقت برنامه ریزی شده اند ، با این وجود برخی از دانشجویان ممکن است خارج از روز کاری باشد. علاوه بر این ، OCA یک تا یک جلسه را در مناطق زمانی برنامه ریزی می کند و بعضی از جلسات به صورت اختیاری ناهمزمان هستند.

IT / الزامات آنلاین

قبل از درخواست ، برای اطمینان از مهارت ، دانش و قابلیت های اینترنتی و آنلاین و همچنین ایجاد سرعت پهنای باند کافی ، باید یک بررسی IT انجام شود.

شرایط ورود

 • ورود به هنرهای زیبا MA در OCA از طریق فرم درخواست ، نمونه کارها و مصاحبه انجام می شود. داشتن مدرک قبلی در هنرهای زیبا الزامی نیست ، اگرچه این ممکن است یک مزیت باشد. نمونه کارها و گفته های شخصی شما باید درک پیچیده ای از تمرین هنری و هنر معاصر و توانایی بیان عقاید خود را به صورت کلامی و کتبی نشان دهد. MA Fine Art طیف گسترده ای از شیوه ها را از نقاشی تصویری ، از طریق عکاسی و منسوجات گرفته تا فیلم ، اجرای و نصب هنر در بر می گیرد.
 • برای متقاضیانی که زبان انگلیسی زبان اول آنها نیست ، از آنها خواسته می شود مدارکی از مهارت زبان انگلیسی را از لیستی از اسناد مصوب که در آیین نامه دانشجویی قابل بررسی است ، ارائه دهند.

انتخاب های شغلی

این دوره بسیار انعطاف پذیر است و ساختار آن بدان معنی است که می توانید در حالی که یاد می گیرید درآمد کسب کنید و در عین حال چشم انداز شغلی خود را نیز پیش ببرید. افرادی که در این دوره کارشناسی ارشد تحصیل می کنند برای به دست آوردن پست های تدریس سطح بالاتر در حوزه هنری بهتر شده و یا به بخش های خلاق اشتغال می روند.

هزینه ها ، بودجه و هزینه های دیگر

در زیر هزینه دوره فعلی تحت برنامه سه ساله ذکر شده است. پس از ایجاد الگوی تدریس دو ساله ، ساختار هزینه و قیمت گذاری ممکن است تغییر کند.

ساکنان اتحادیه اروپا از جمله انگلیس:

 • 2،935 پوند استرلینگ برای 2019/20.

بنابراین هزینه برنامه سه ساله حدود 9000 پوند استرلینگ است ، با در نظر گرفتن تعدیل کمی هزینه زندگی ، هر سال.

ساکنان بقیه جهان:

 • ،1 4100 استرلینگ برای 2019/20.

بنابراین هزینه برنامه سه ساله با در نظر گرفتن یک تعدیل هزینه زندگی در هر سال ، حدود 12000 پوند استرلینگ است.

کلیه دوره های OCA با دارایی دانشجویی انگلیس ، ولز و ایرلند شمالی ارائه می شود که به دانشجویان واجد شرایط اجازه می دهد برای دریافت وام دانشجویی برای تأمین هزینه هزینه ها اقدام کنند. همچنین ممکن است شما بتوانید برای دریافت وام نگهداری و / یا کمک هزینه دانشجویان معلول اقدام کنید تا در هزینه تحصیل به شما کمک کنند.

طرح حمایت از یادگیرندگان OCA می تواند براساس مشکلات مالی ، بورس های جزئی را درمورد هزینه دوره برای دانشجویان که واجد شرایط تأمین اعتبار از طریق امور مالی دانشجویی نیست ، فراهم کند.

منابع دیگر بودجه ممکن است شامل مشارکت کارفرمایان ، اعتبار یادگیری پیشرفته (برای نیروهای مسلح در خدمت پرسنل و افراد خدمتکار) و اعتماد به زندانیان باشد.

به عنوان یک دانشجوی OCA ، اکثر مطالب خواندن از طریق خدمات کتابخانه دیجیتال و کتابهای الکترونیکی قابل دسترسی هستند یا در پست برای شما ارسال می شوند.

هزینه های دیگری که ممکن است در مدرک خود بیابید شامل خرید مواد / کتاب / متن برای کمک به تمرین و تحقیق شما می باشد. این در HE7 حدود 350 پوند است. دانشجویان همچنین برای حضور در نمایشگاهها تشویق می شوند و هزینه ها ممکن است متفاوت باشد. کار تا حد زیادی به مدرسین ارسال می شود و برای ارزیابی از طریق OCA Learn VLE یا از طریق ایمیل انجام می شود ، با این حال ، برای ارسال مواد بسته به مقدار و وزن مواد ، انتظار می رود هزینه های پستی در حدود 40 پوند باشد. نرخ برای دانشجویان خارج از کشور بالاتر خواهد بود و به کشور مبدا بستگی دارد.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Oscar-winning filmmakers, world-renowned fashion designers, television presenters, celebrity jewellers and Turner Prize nominees are just some of the high-profile graduates from the University for the ... اطلاعات بیشتر

Oscar-winning filmmakers, world-renowned fashion designers, television presenters, celebrity jewellers and Turner Prize nominees are just some of the high-profile graduates from the University for the Creative Arts. As a specialist creative arts university, we have created a unique community for our students, where like-minded people can share in the creative process and inspire one another. Collaboration between courses is encouraged, with fine artists studying with budding filmmakers and fashion designers working alongside architects. In this way, our students benefit from exposure to a range of disciplines. Choosing to study with us will give you the freedom to discover your own personal style through a winning combination of industry-focused courses, state-of-the-art facilities, and inspirational expert staff. اطلاعات محدود
کانتربری , اپسوم , فرنهام , روچستر , Maidstone , Molesey , بارنزلی + 6 بیشتر کمتر