مدرسه بازرگانی York MBA در زمینه کارآفرینی و نوآوری شما را با مهارت و دانش به طور موثر در ایجاد و رشد سرمایه گذاری های تاثیر گذار در بخش های خلاق، اجتماعی و تکنولوژیکی به طور موثر شرکت می کند.

این برنامه برای تقویت مهارت های کارآفرینی و نوآوری طراحی شده است تا شما را قادر به مدیریت نوآوری در شرکت های موجود و سرمایه گذاری های جدید می کند. شما خواهید آموخت که چگونه سازمان ها با استفاده از شیوه های کارآفرینی، چالش ها و فرصت هایی که معمولا با کسب و کارهای جدید و فعلی مواجه می شوند، و توانایی طراحی و اجرای استراتژی های خلاقانه، ارزش ایجاد می کنند. این برنامه تاکید قوی بر استفاده از مهارت ها و دانش خود را به موقعیت های واقعی و سازمان ها می دهد.

این برنامه به دنبال کشف دانش آموزان به چالش ها، زمینه ها و پیامدهای کارآفرینی است و به شما در زمینه چالش های ذاتی در راه اندازی و راه اندازی یک شرکت جدید کمک می کند. شما درک مفهومی از گفتمان های معاصر در اطراف کارآفرینان و کارآفرینی را توسعه خواهید داد زیرا آنها در گستره ای از فرهنگ ها و زمینه های سازمانی ملی یافت می شوند. این برنامه به همراه نظریه و تحقیقات علمی معاصر معاصر با درک عملی فعالیت ها در سازمان ها در تمام مراحل توسعه آنها را به ارمغان می آورد. شما موضوعاتی را که تاثیر زیادی بر سازمان ها از طریق کار با دیگران دارند و بر اساس تجربیات خود و خودتان ایجاد می کنید، کشف خواهید کرد.

بسیاری از یادگیری از طریق ایجاد جوامع یادگیری مشارکتی از شرکت کنندگان و معلمان برنامه توسعه یافته است و شما تبدیل به بخشی از این جامعه یادگیری خواهید شد. راه حل مشکلات واقعی پیشنهاد، بحث و بررسی در جامعه یادگیری با حمایت معلمان و همکاران یادگیرنده است.

این برنامه در طراحی آن بین المللی است و با مبانی بین المللی مبادله می کند. بسیاری از زمینه های مختلف فرهنگی مورد استفاده قرار می گیرند تا بتوانند زمینه بحث و گفتگو را فراهم کنند. این برنامه فرصت هایی را برای رشد شبکه های جهانی فراهم می کند که عملا و همچنین از طریق فعالیت های مسکونی ایجاد محیطی برای یادگیری متقابل فرهنگی یکپارچه می شود.

پس از اتمام برنامه، شما قادر خواهید بود به طور انتقادی از طیف وسیعی از نظریه ها و مدل های مربوط به سازمان ها، کارآفرینی، نوآوری و تغییرات را ارزیابی کرده و آنها را در شرایط واقعی به منظور اطلاع از تصمیم گیری خود اعمال کنید. شبکه ای که در طی مدت برنامه توسعه می یابد، اغلب همچنان یک جامعه حمایتی و قوی از دوره کارشناسی پس از فارغ التحصیلی است.

اکثر برنامه های آنلاین به صورت آنلاین عرضه می شود، اما شما باید در 5 روز اقامتگاه در یورک یا زوریخ به عنوان بخشی از پروژه Capstone Project شرکت کنید. این یک فرصت عالی برای شبکه کردن با متخصصان دیگر است، به اشتراک گذاری یادگیری و درک و ایجاد روابط جهانی، همراه با یادگیری در مورد چگونگی انجام تحقیقات علمی برای حمایت از شما در تکمیل پروژه قلعه خود است.

مدت زمان

حداقل 12 ماه، حداکثر 3 سال.

روش تحویل

اغلب از طریق OnlineCampus (محیط آموزشی تعاملی آنلاین) آنلاین با بحث و همکاری در کلاس های فشرده و همچنین اقامت دائمی یک هفته ای آنلاین است. اقامت در دو محل برگزار شده است، Robert Kennedy College در زوریخ و در دانشگاه نیویورک سنت یونگ، که هر دو توسط دانشکده York St John دانشگاه تدریس می شود.

اماکن

تعداد مکان ها در هر دوره به شدت محدود به 60 است.

مقررات

چهار اصطلاح در سال (زمستان، بهار، تابستان و پاییز).

هزینه های تحصیل

13،000 CHF (فرانک سوئیس). این هزینه شامل دسترسی به کتابخانه، دسترسی OnlineCampus، هزینه تحصیلات تکمیلی و هزینه های تحصیلی دانشگاه است. هزینه ها در اقساط بدون بهره پرداخت می شود. هزینه ها برای کل برنامه و شامل تمام دوره ها و همچنین نظارت برای پایان نامه نهایی است. هزینه های اقامت، مانند هزینه پرواز و اقامت، علاوه بر هزینه تحصیل 2،000 CHF (فرانک سوئیس) برای اقامت، و برخی از کتاب های درسی که برای دوره شما نیاز دارید، در این هزینه ها گنجانده نشده است.

اعتباربخشی و شناخت

این برنامه در همکاری منحصر به فرد با دانشگاه York St. John ارائه شده است. پس از موفقیت آمیز بودن تحصیلات خود در Robert Kennedy College ، مدرک تحصیلی از دانشگاه York St. John دریافت خواهید کرد که توسط دولت انگلیس مورد تایید قرار گرفته است. دانشگاه York St. John در سراسر جهان شناخته شده است.

شما می توانید همکاری منحصر به فرد خود را با دانشگاه York St. John اینجا تأیید کنید .

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
Robert Kennedy College

مشاهده 28 برنامه دیگر ارائه شده توسط Robert Kennedy College »

این دوره ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
Start Date
اوت 2019
Duration
1 - 3 
Price
13,000 CHF
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اوت 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
فوریه 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
فوریه 2020
آخرین مهلت تقاضا

اوت 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date