مدرسه کسب و کار York MBA در رهبری و مدیریت برای طیف متنوعی از دانش آموزان که علاقمند به رهبری و مدیریت به طور کلی مشترک هستند و مایل به حرکت و یا توسعه حرفه های خود را در رهبری و مدیریت طراحی شده است. از طریق توسعه یکپارچه و درک شناختی انتقادی از مدیریت از رهبری و دیدگاه مردم، این برنامه شما را در یک فرآیند الزاما توسعه شخصی و رهبری قرار می دهد. این برنامه فرصت هایی را برای بررسی، ارزیابی و اعمال نظریه های کلیدی نظریه ها و مفاهیم رهبری و مدیریت و همچنین تشویق تفکر خلاق و نوآورانه در استفاده از مدل ها و چارچوب های مناسب ارائه می دهد.

این برنامه به همراه نظریه و تحقیقات علمی معاصر معاصر با درک عملی در فعالیت های درون سازمان ها به ارمغان می آورد. شما موضوعاتی را که تاثیر زیادی بر سازمان ها از طریق کار با دیگران دارند و بر اساس تجربیات خود و خودتان ایجاد می کنید، کشف خواهید کرد.

همانطور که از طریق مطالعات خود پیشرفت می کنید، نه تنها نظريه های علمی مربوط به موضوع را بررسی می کنید، بلکه تشویق و پشتیبانی می شود تا مهارت هایی را به وجود آورید كه شما را برای توسعه ی حرفه ای خود آماده می كند، به خصوص در زمینه رهبری و مدیریت. این برنامه فرصت هایی را برای شما برای کار با رهبران و متخصصان دیگر فراهم می کند که شما را قادر می سازد تا دانش را به اشتراک بگذارید، این ارتباط را با نظریات توسعه یافته از تحقیقات مرتبط و یادگیری با کاربرد عملی مرتبط سازید.

بسیاری از یادگیری از طریق ایجاد جوامع یادگیری مشارکتی از شرکت کنندگان و معلمان برنامه توسعه یافته است و شما تبدیل به بخشی از این جامعه یادگیری خواهید شد. درک شما در مورد مهارت های کلیدی، فرایندها و شیوه های رهبری و مدیریت توسعه یافته است. راه حل مشکلات واقعی پیشنهاد، بحث و بررسی در جامعه یادگیری با حمایت معلمان و همکاران یادگیرنده است.

این برنامه در طراحی آن بین المللی است و با مبانی بین المللی مبادله می کند. بسیاری از زمینه های مختلف فرهنگی مورد استفاده قرار می گیرند تا بتوانند زمینه بحث و گفتگو را فراهم کنند. این برنامه فرصت هایی را برای رشد شبکه های جهانی فراهم می کند که عملا و همچنین از طریق فعالیت های مسکونی ایجاد محیطی برای یادگیری متقابل فرهنگی برای یادگیری همکار است.

پس از اتمام برنامه، شما قادر خواهید بود به طور انتقادی یک سری نظریه ها و مدل های مربوط به سازمان ها، رهبری و مدیریت را ارزیابی کنید و آنها را در شرایط واقعی برای اعلان تصمیم خود مطلع کنید. شبکه ای که در طی مدت برنامه توسعه می یابد، اغلب همچنان یک جامعه حمایتی و قوی از دوره کارشناسی پس از فارغ التحصیلی است.

اکثر برنامه های آنلاین به صورت آنلاین عرضه می شود، اما شما باید در 5 روز اقامتگاه در یورک یا زوریخ به عنوان بخشی از پروژه Capstone Project شرکت کنید. این یک فرصت عالی برای شبکه کردن با متخصصان دیگر است، به اشتراک گذاری یادگیری و درک و ایجاد روابط جهانی، همراه با یادگیری در مورد چگونگی انجام تحقیقات علمی برای حمایت از شما در تکمیل پروژه قلعه خود است.

مدت زمان

حداقل 12 ماه، حداکثر 3 سال.

روش تحویل

اغلب از طریق OnlineCampus (محیط آموزشی تعاملی آنلاین) آنلاین با بحث و همکاری در کلاس های فشرده و همچنین اقامت دائمی یک هفته ای آنلاین است. اقامت در دو محل برگزار شده است، Robert Kennedy College در زوریخ و در دانشگاه نیویورک سنت یونگ، که هر دو توسط دانشکده York St John دانشگاه تدریس می شود.

اماکن

تعداد مکان ها در هر دوره به شدت محدود به 60 است.

مقررات

چهار اصطلاح در سال (زمستان، بهار، تابستان و پاییز).

هزینه های تحصیل

13،000 CHF (فرانک سوئیس). این هزینه شامل دسترسی به کتابخانه، دسترسی OnlineCampus، هزینه تحصیلات تکمیلی و هزینه های تحصیلی دانشگاه است. هزینه ها در اقساط بدون بهره پرداخت می شود. هزینه ها برای کل برنامه و شامل تمام دوره ها و همچنین نظارت برای پایان نامه نهایی است. هزینه های اقامت، مانند هزینه پرواز و اقامت، علاوه بر هزینه تحصیل 2،000 CHF (فرانک سوئیس) برای اقامت، و برخی از کتاب های درسی که برای دوره شما نیاز دارید، در این هزینه ها گنجانده نشده است.

اعتباربخشی و شناخت

این برنامه در همکاری منحصر به فرد با دانشگاه York St. John ارائه شده است. پس از موفقیت آمیز بودن تحصیلات خود در Robert Kennedy College ، مدرک تحصیلی از دانشگاه York St. John دریافت خواهید کرد که توسط دولت انگلیس مورد تایید قرار گرفته است. دانشگاه York St. John در سراسر جهان شناخته شده است.

شما می توانید همکاری منحصر به فرد خود را با دانشگاه York St. John اینجا تأیید کنید .

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
Robert Kennedy College

مشاهده 32 برنامه دیگر ارائه شده توسط Robert Kennedy College »

آخرین به روز رسانی سپتامبر 10, 2018
این دوره ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
Start Date
اوت 2019
Duration
1 - 3 
Price
13,000 CHF
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اوت 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
فوریه 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
فوریه 2020
آخرین مهلت تقاضا

اوت 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date