MBA انعطاف پذیر آنلاین

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

⚡️ بروزرسانی Coronavirus (COVID-19)

ما به طور موقت برنامه های خود را برای آموزش مجازی اتخاذ کرده ایم تا دانشجویان جدید ما گزینه ای را برای شروع برنامه خود در تابستان یا پاییز 2020 به طور عملی و سپس به یادگیری در محوطه دانشگاه تغییر دهند ، پس از آنکه جمهوری چک دوباره مرزهای خود را باز کرد.


با همکاری دانشگاه ملی آمریکا ، دانشگاه نیویورک در پراگ یک برنامه مدرک انعطاف پذیر MBA را ارائه می دهد که ترکیبی از یادگیری زنده و آنلاین در پردیس است. دانشگاه ملی آمریکا کاملاً با کمیسیون آموزش عالی و عضوی از انجمن مرکزی مرکزی معتبر شناخته شده است. دانشگاه ملی آمریكا در كشورهای مختلف در وزارتخانه های آموزش و پرورش ثبت شده است ، و بخش تجاری دانشگاه ملی آمریكا توسط IACBE برای برنامه MBA خود مجوز كامل دریافت كرده است.

مناطق تمرکز انعطاف پذیر آنلاین MBA

 • مدیریت منابع انسانی
 • فناوری اطلاعات
 • مدیریت

10 دلیل ثبت نام در برنامه MBA UNYP

 1. چشم انداز جهانی اشتغال خود را بهبود بخشید
 2. پتانسیل درآمدتان را افزایش دهید
 3. مهارت های رهبری خود را سنگین کنید
 4. در یک محیط محلی و بین المللی بیاموزید
 5. توانایی های تصمیم گیری خود را واضح تر کنید
 6. درگیر رویکردهای یادگیری از جمله شبیه سازی مشاغل مجازی ، بلندگوهای مهمان ، کارگاهها ، مطالعات موردی و یادگیری همسالان شوید
 7. برای موفقیت بهتر در یک فضای رقابتی بین المللی ، از موضوعات جدید در تجارت و مدیریت استفاده کنید
 8. مهارت های خود را از طریق قرار گرفتن در معرض حل مسئله ، نقش بازی کردن ، و موقعیت های یادگیری تجربی تمرین کنید
 9. مهارت های جدید خود را در محل کار روز بعد اعمال کنید
 10. در تنها برنامه MBA چک با اعتبارنامه سه گانه از جمهوری چک (BAMBAS) ، انگلیس ، (BAC) و ایالات متحده (IACBE) شرکت کنید

شرایط پذیرش

دانشجویان باید موارد زیر را با درخواست آنلاین ارائه دهند.

 1. فرم درخواست UNYP
 2. نسخه معتبر مدارک دانشگاهی کارشناسی ارشد - حداقل مدرک لیسانس
 3. رونوشتهای رسمی آکادمیک مستقیماً از دانشگاه یا نسخه معتبر
 4. گواهی زبان انگلیسی
  • تافل: 79
  • آیلتس: 6.5
  • CAE: A، B، C
  • CPE: A، B، C
  • دانشگاه کارشناسی ارشد انگلیسی یا کارشناسی ارشد یا بالاتر
 5. مقاله شخصی - مقاله کوتاه در مورد چگونگی کمک این برنامه در اهداف حرفه ای و شخصی
 6. دو توصیه نامه - از اساتید یا سرپرستان که می توانند توانایی و انگیزه نامزد را برای ثبت نام در این برنامه بیان کنند. فرم پس از درخواست برای شما ارسال می شود.
 7. برنامه درسی Vitae - رزومه کاری
 8. تجربه کاری مرتبط
 9. کپی شناسنامه یا گذرنامه
 10. هزینه درخواست 2000 CZK (بدون استرداد) 80 یورو یا 115 دلار است
 11. مصاحبه انگیزه - پس از ارسال مدارک مورد نیاز دانشجویان برای مصاحبه با مدیر MBA (بصورت حضوری یا با تماس ویدیویی) دعوت می شوند

لطفا توجه داشته باشید:

کلیه مدارک باید به زبان انگلیسی ارسال شوند. اسناد در اصل به یک زبان دیگر باید با ترجمه معتبر به زبان انگلیسی همراه باشند.

آنلاین شهریه و هزینه های MBA انعطاف پذیر 2020 - 2021

 • شهریه برنامه: 300،000 CZK
 • هزینه درخواست (هزینه یک بار): 2،000 CZK (* بدون استرداد)

پرداخت شهریه و هزینه های اجباری

 1. شهریه می تواند به روش زیر پرداخت شود:
  • الف) دانشجو كل شهریه و کلیه شهریه ها را یك هفته قبل از شروع مطالعات براساس تقویم علمی مصوب برنامه MBA ، به UNYP پرداخت می UNYP . اگر دانش آموز تا این تاریخ کل شهریه و کلیه شهریه را پرداخت کرده باشد ، به وی تخفیف 5٪ از شهریه تعلق می گیرد.
  • ب) دانشجو اولین اقساط شهریه و شهریه مربوط به آن را که مربوط به 50٪ از کل شهریه و شهریه است ، یک هفته قبل از شروع مطالعات با توجه به تقویم علمی مصوب برنامه MBA در محل پرداخت می کند. آخرین. دانشجو موظف است 50٪ باقیمانده شهریه را حداکثر تا هشت (8) ماه پس از شروع برنامه پرداخت کند.
 2. دانشجو ممکن است در رابطه با پرداخت شهریه شهریه متقاضی برنامه پرداخت شود. پس از واریز مبلغ پرداخت حداقل 25 درصد شهریه و شهریه ، طرح اقساطی به شما امکان می دهد تا مبلغ قابل توجهی افزایش یافته با هزینه اقساطی 3 درصدی را در چندین اقساط مساوی تقسیم کنید (حداکثر مدت زمان آن 12 ماه است).

سوالی داری؟ آیا حاضر به درخواست هستید؟

تیم پذیرش ما آماده پاسخگویی به سوالات شما یا کمک به شما در درخواست شماست! تیم ما همچنین می تواند برای دیدار با دانشجویان و اساتید ما یک بازدید از دانشگاه ترتیب دهد یا در یک کلاس بنشیند. اگر می UNYP تجربه UNYP را امتحان کنید ، می توانید حتی برای یک روز دانشجوی UNYP .

آخرین به روز رسانی آوریل 2020

درباره این دانشگاه

Since 1998, UNYP has been offering the best in English-language higher education in Central Europe, with a focus on Business Administration, Communications, Finance, IT Management, Marketing, Internat ... اطلاعات بیشتر

Since 1998, UNYP has been offering the best in English-language higher education in Central Europe, with a focus on Business Administration, Communications, Finance, IT Management, Marketing, International Economic Relations, English Language & Literature, and Psychology. UNYP is the largest and leading English language higher education institution in the Czech Republic. اطلاعات محدود