MBA ترکیبی

عمومی

4 مکان موجود

شرح برنامه

MBA ترکیبی

برنامه Deusto Business School اجرایی MBA در Deusto Business School در نظر دارد به واقعیت های جدید و چالش هایی که مدیران در حال حاضر با آن روبرو هستند. بیش از پیش، رهبران کسب و کار نیازمند آموزش مداوم با کیفیت بالا برای ارائه دانش، مهارت و دیدگاه جهانی از کسب و کار خود هستند.

MBA اجباری همراه با مدیران به منظور ایجاد یک دید کلی از شرکت و کسب و کار خود به طور کلی، نشان دادن ارزش بلند مدت ایجاد و پایداری شرکت کمک می کند. این جنبه ها از طریق سختی و تخصص کارکنان دانشگاهی به دست می آید: آخرین دانش علمی که توسط تحقیقات علمی پشتیبانی می شود و مهارت در انتخاب عناصر کلیدی برای کمک به مدیران در ایجاد ارزش در متن امروز است.

MBA تکمیل شده Deusto Business School است که احتمالا یکی از برنامه های اجرایی نوآورانه ترین در اسپانیا و در صحنه بین المللی تدریس می شود.

این مطالعات از یک مدل یادگیری نوآورانه استفاده می کند که با برنامه های داوطلبانه دوره ها و اهداف حرفه ای به دقت تنظیم شده است. ترکیبی از روش های دیجیتالی (80 درصد از برنامه) و جلسات جلسات جلسات (20 درصد) به این معنی است که برنامه کاملا با آخرین گرایشات آموزش عالی بین المللی مطابقت دارد.

حقایق کلیدی

  • مدت زمان: 16 ماه (19 فوریه - 20 ژوئن)
  • تاریخ شروع: 4 فوریه 2019
  • فرمت: مخلوط (80٪ آنلاین و 20٪ چهره به چهره)
  • چند هفته در Deusto Madrid، INSEAD پاریس و Deusto بیلبائو
  • قیمت: 33.800 € (کاندیدانی که قبل از 25 ژوئیه پذیرفته شده اند از 20٪ هزینه اولیه ی پرندگان سود خواهند برد)
آخرین به روز رسانی ژوئیه 2018

درباره این دانشگاه

Deusto Business School is celebrating its centenary anniversary this year, so this is an excellent opportunity to look back on its history. Not many business schools have been able to celebrate such a ... اطلاعات بیشتر

Deusto Business School is celebrating its centenary anniversary this year, so this is an excellent opportunity to look back on its history. Not many business schools have been able to celebrate such an important date and it is worth taking a few moments to remember the people and institutions that have made it possible. اطلاعات محدود
بیلبائو , سن سباستین , مادرید , اسپانیا آنلاین , پاریس + 4 بیشتر کمتر