Filter
MBA جهانی
سرعت: همه

‏ آنلاین مرور کنید {onlinestudies-mba-global-mba:singular} 2‏

یک برنامه جهانی MBA یک گزینه درجه بالاتری برای دانش آموزانی است که قبلا دارای مدرک لیسانس هستند. برنامه های تمرکز بر آموزش دانش آموزان در مورد زمینه های مختلف کسب و کار با تمرکز بر کسب و کار جهانی است.

MBA در MBA چیست؟ یک MBA جهانی یک برنامه کارشناسی ارشد است که به دانشجویان در مورد موضوعات تجاری جهانی یا بین المللی می آموزد. دانش آموزان ممکن است در مورد پیچیدگی های انجام کسب و کار در کشورهای خارجی، و همچنین مطالعه قوانین کسب و کار مربوط به کسب و کار بین المللی یاد بگیرند. دانش آموزان ممکن است مهارت های پیشرفته ای در کسب و کار مانند مدیریت منابع انسانی، مالی و بازاریابی کسب کنند. رهبری نیز تمرکز بسیاری از برنامه ها است. دانش آموزان ممکن است فرصتی برای تیز کردن مهارت های رهبری خود را از طریق برنامه های کاربردی در طول دوره یک برنامه ارائه شده است.

مزایای استفاده از برنامه جهانی MBA عبارتند از: استخراج مهارت هایی است که می تواند دانش آموزان را بهتر با کسانی که از فرهنگ های مختلف کار می کنند و درک عمیق تر از سنت های فرهنگی به دست آورد. علاوه بر این، دانش آموزان ممکن است مهارت های تفکر انتقادی و خلاقیت را به دست آورند. برنامه ها همچنین ممکن است دانش آموزان را در مورد ساختار سازمانی یاد بگیرند.

هزینه MBA جهانی در MBA ممکن است متفاوت باشد. تفاوت در مدارس و برنامه ها بر هزینه واقعی تاثیر می گذارد، بنابراین دانش آموزان همیشه باید با دفتر مالی خود در مدرسه تماس بگیرند.

پس از اتمام یک برنامه، دانش آموزان معمولا آمادگی خود را در سمت های اجرایی در شرکت ها یا سازمان ها می گیرند. دانش آموزان ممکن است به عنوان مدیران یا مدیران در یک کسب و کار موجود کار کنند یا ممکن است کسب و کار خود را شروع کنند. مهارت های رهبری و کسب و کار در این نوع برنامه ها ممکن است به دانش آموزان در موقعیت هایی نظیر مدیریت زنجیره تامین جهانی، مدیر بازاریابی چند ملیتی یا مشاور سیاست بین المللی کمک کند.

دانشجویان ممکن است یک MBA جهانی در MBA در مدارس مختلف کسب کنند، از جمله برخی از آنها که آنلاین هستند. دوره های آنلاین ممکن است دانش آموزان را قادر به انجام کلاس های کار و برنامه های خانوادگی خود کنند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

Zigurat Global Institute of Technology

MBA جهانی دیجیتال کسب و کار برای حرفه ای ها طراحی شده است که می خواهند مهارت های تکنولوژیکی و تصمیم گیری خود را ارتقا دهند و ارزش دیفرانسیلی را برای افزایش رقابت در بازار ... [+]

صنعت را مختل کنید

MBA جهانی دیجیتال کسب و کار برای حرفه ای ها طراحی شده است که می خواهند مهارت های تکنولوژیکی و تصمیم گیری خود را ارتقا دهند و ارزش دیفرانسیلی را برای افزایش رقابت در بازار جهانی افزایش دهند.

هدف اساسی کسب و کار جهانی دیجیتال کسب و کار است که شما را در چگونگی تعریف مجدد عملکرد عملکرد سازمان خود را از طریق دیجیتالی شدن هدایت. ما بر این خواهد بود که چگونه تحولات دیجیتال در تمامی سطوح و بخش های یک سازمان، از جمله بازاریابی، فروش، خرید، لجستیک، منابع انسانی و سایر ادارات، تاثیر مثبتی خواهد داشت. با تکمیل برنامه، شرکت کنندگان در درک بهتر روش نوآورانه و چگونگی استفاده از ابزارهای دیجیتالی می توانند راهکارها و فرآیندهای کسب و کار را بهبود ببخشند. پروژه نهایی بر روی تبدیل کامل دیجیتال یک شرکت موجود متمرکز است... [-]

اسپانیا بارسلونا
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
1 سال
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
London School Of International Business - LSIB

این برنامه با هدف توسعه تصمیم سازان فعال ، مدیران و رهبران برای انواع مشاغل در بخش های تجاری در یک بستر جهانی انجام شده است. ... [+]

دستیابی به سطوح بالای مشاغل جهانی امروز مستلزم تعالی ، تفکر انتقادی ، دانش استثنایی ، مهارت های ارتباطی و آگاهی فرهنگی است که MBA ما برای پرورش آن طراحی شده است. شما به طور معمول این دوره را در 18 ماه به پایان می رسانید. دو مرحله دارد این برنامه انعطاف پذیری را برای تکمیل دوره از هر نقطه در جهان ارائه می دهد و چشم انداز جهانی را به دانش محلی شما می بخشد. برنامه MBA کاملاً دارای اعتبار است که صلاحیت شما ارزش چشمگیری را به چشم انداز شغلی شما می بخشد. پس از اتمام ، شما با توانایی مقابله با مشکلات تجاری و رسیدن به مرزهای جدید به علاوه یک مدرک معتبر انگلیس که توسط کارفرمایان در سراسر جهان شناخته و تحسین می شود ، ظاهر می شوید.... [-]

بریتانیا لندن
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
18 ماهها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی