MBA در لجستیک و تجارت بین المللی

عمومی

5 مکان موجود

شرح برنامه

دوره MBA آنلاین در لجستیک و تجارت بین المللی یک برنامه پاره وقت از دانشگاه علوم کاربردی ویسمار: فناوری ، تجارت و طراحی (آلمان) است.

تجارت و لجستیک از بزرگترین بخشهای اقتصادی در سراسر جهان و بسیار پیچیده است. مدل های تجاری و زنجیره های ارزش در حال حاضر در حال تغییر سریع هستند و دیجیتالی شدن فرصت های جدیدی را برای تحرک ایجاد می کند. شبکه ها فشرده تر می شوند ، در حالی که بازار و جریان تجارت در حال تغییر است. علاوه بر این ، تدارکات مدرن به دلیل فروپاشی در نظم جهانی جهانی باید با چالش های جدید مقابله کند. تغییرات آب و هوا صنعت لجستیک را تحت فشار قابل توجهی برای نوآوری قرار می دهد. هرکسی که می خواهد در اینجا مدیریت کند ، نیاز به سالها تجربه در صنعت و دانش تخصصی صدا دارد.

دوره نیمه وقت MBA Logistics and Trade شما را به روشی بهینه برای مراحل بعدی حرفه ای در صنعت لجستیک آماده می کند. این ترازو بین المللی است ، در رابط بین تجارت و لجستیک قرار دارد ، به زبان انگلیسی است و می تواند در سراسر جهان مورد مطالعه قرار گیرد. از طریق پردیس آنلاین myWINGS و برنامه مطالعه ، برای اولین بار متخصصان به عنوان مثال از اروپا ، آسیا ، آفریقای جنوبی و آمریکای لاتین می توانند در یک گروه مطالعه با هم تحصیل کنند.

استادان و مدرسان با تجربه بین المللی از آلمان ، اتریش ، ایتالیا و هند محتوای تدریس را از طریق سخنرانی های ویدیویی تعاملی و آموزش های زنده منتقل می کنند. سمینارهای حضوری همچنین فرصت گسترش مهارت ها و شبکه شخصی شما را به شما ارائه می دهند. bremenports اهمیت عملی را ارائه می دهد. به عنوان مدیر زیرساخت بنادر جهانی برمن و برمرهافن ، برمنپورس تخصص دست اول خود را به تدریس می دهد.

"به همراه WINGS ، ارائه دهنده مشهور آموزش از راه دور ، ما اولین دوره های نیمه وقت بین المللی جهت صنعت لجستیک را طراحی کرده ایم."
رابرت هاو - مدیرعامل در brmenports

howe_robertWINGS - Wismar University","author_url":"","source":"©WINGS - Wismar University"}" />

مزایای شما در یک نگاه

 • مدرک دانشگاه بین المللی "کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA)"
 • برنامه پاره وقت برای متخصصان (عمدتاً آنلاین)
 • انعطاف پذیر و عملی
 • به زبان انگلیسی و در سراسر جهان موجود است
 • سخنرانی های ویدئویی چندرسانه ای (در صورت تقاضا)
 • برنامه مطالعه ، سکوی یادگیری و آموزشهای زنده
 • دسترسی به کتابخانه های آنلاین
 • تبادل شخصی و شبکه از طریق سمینارهای حضوری در برلین ، کپنهاگ و بارسلونا
 • شریک حرفه ای Bremenports GmbH & Co. KG
 • تیم بین المللی مدرسین
 • گروههای مطالعه اختصاصی و پشتیبانی شخصی

اعتباربخشی سیستم

مانند همه دوره های یادگیری از راه دور ، لجستیک و تجارت بین المللی MBA در فرآیندهای سیستم مدیریت کیفیت داخلی برای تدریس و مطالعات در دانشگاه علمی کاربردی ویسمار ادغام می شود.

Shot with @expeditionxdrone

گزینه های شغلی

تجارت و لجستیک ، صنعت آینده: چشم انداز شغلی برای متخصصان و مدیران با مهارت بالا از همیشه بهتر است. در اینجا شخصیتهایی جستجو می شوند که به طور فعال با تغییرات آتی شکل دهنده صنعت همراه خواهند بود. با استفاده از تدارکات و تجارت بین المللی MBA ، شما مهارتهای لازم را برای تشخیص روندهای جهانی کنونی ، ترجمه آنها به استراتژیهای موفق شرکتها و تغییر شکل به دست می آورید. برنامه MBA ما دانش ویژه ای را در اختیار شما قرار می دهد تا بتواند به صورت هدفمند و موفق پاسخگوی چالش های فردا تجارت و لجستیک بین المللی باشید.

اگر هم اکنون به عنوان کار می کنید:

 • مدیر توسعه کسب و کار
 • مدیر زنجیره تامین
 • تدارکات و تجارت مدیر کلیدی کلیدی
 • مدیر رده
 • مدیر توسعه سازمانی
 • مدیر امور استراتژیک و بین المللی
 • کنترل کننده
 • مدیر پروژه
 • مدیر تدارکات و خرید

این برنامه MBA آنلاین ممکن است برای شما و برای حرفه بیشتر شما در زمینه های لجستیک و مدیریت تجارت بین المللی بسیار جالب و چالش برانگیز باشد.

درباره تجارت جهانی ، جامعه و محیط زیست ، مدیریت بین المللی عمومی و استراتژیک ، اقتصاد بین المللی ، مالی تجارت ، مدیریت زنجیره تأمین بین المللی ، تجزیه و تحلیل داده ها و آمار در سیستم های اطلاعاتی ، فرآیندهای تجاری و مدل های جدید کسب و کار ، مدیریت انتقال و تغییر اطلاعات کسب کنید.

دانش اقتصادی تثبیت شده دارای تخصص هایی است که در عمل مورد آزمایش و آزمایش قرار گرفته است: تمرکز ویژه MBA بر مهمترین مباحث روند صنعت است. اصطلاحاتی از قبیل خلع سلاح ، دیجیتالی شدن ، و شکست سیاسی و همچنین پایداری در یک زمینه اقتصادی و اقتصادی شرکتها قرار می گیرد. در مورد وابستگی های پیچیده متقابل بیشتر بدانید و مهارت های روش شناختی و رهبری خود را گسترش دهید. علاوه بر تفکر اقتصادی ، کنترل ، پروژه و مدیریت فرآیند ، فرایندهای تحول امروز نیز به خلاقیت ، نوآوری و چابکی نیاز دارند.

پس از اتمام موفقیت آمیز ، شما مدرک دانشگاه بین المللی "کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA)" از Hochschule Wismar ، دانشگاه علوم کاربردی ، فناوری ، تجارت و طراحی دریافت خواهید کرد. این شما را به بازار بین المللی مجهز می کند و شما را برای نقش مدیریت خواستار می بخشد. هرکسی که امروز در سطح بین المللی تحصیل می کند ، بهترین چشم انداز ایجاد حرفه در یکی از بزرگترین صنایع جهان را دارد.

مسیرهای حمل و نقل

 • تجارت - زنجیره های ارزش جهانی
 • حمل و نقل بین المللی
 • حمل و نقل هوایی
 • حمل دریایی

بخش ها

 • تجارت
 • حمل و نقل حمل و نقل
 • خطوط کشتیرانی
 • اپراتورهای ترمینال
 • شرکت های لجستیک
 • حمل و نقل حمل و نقل
 • بنادر و فرودگاه

logistics, truck, frachtschiff

برنامه تحصیلی

ماژولهای مطالعه و پایان نامه کارشناسی ارشد مطابق با استانداردهای بین المللی ارزیابی می شوند. در مجموع 90 اعتبار (ECTS) اعطا می شود. برنامه مطالعه شامل 15 ماژول بیش از 4 ترم است. هر ترم با یک کارگاه پروژه که به طور خلاصه و به کارگیری مطالب آموخته شده ، پایان می یابد. برای دانشجویانی که باید 120 اعتبار کسب کنند ، ترم اختیاری با 30 اعتبار اضافی ارائه می دهیم.

این برنامه به زبان انگلیسی تدریس می شود. در طول برنامه ، با سناریوهایی از محیط حرفه ای خود آشنا می شوید و مشکلات محیط عملیاتی را شناسایی می کنید و راه حل های مبتنی بر علمی را تهیه می کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محتوای ماژول ها یا اهداف صلاحیت ، لطفا در فصل بعدی ماژول مناسب را بررسی کنید.

منظم

نیمسال اول اعتبار (ECTS) 20 ترم دوم اعتبار (ECTS) 20

مدیریت بین المللی عمومی و استراتژیک

4

تجزیه و تحلیل داده ها و آمار در سیستم های اطلاعاتی

4

اقتصاد بین المللی

4

قرارداد بین المللی و حقوق تجارت

4

امور مالی تجارت

4

مدیریت انتقال و تغییر

4

مدیریت زنجیره تامین بین المللی

4

سازمان و مدیریت بندر

4

تجارت جهانی ، جامعه و محیط زیست

4

دیجیتالی شدن ، فرایندهای تجاری و مدلهای جدید کسب و کار

4

ترم 3 اعتبار (ECTS) 20 ترم 4 اعتبار (ECTS) 30

پژوهش و نوشتن دانشگاهی

4

پایان نامه کارشناسی ارشد

30
استراتژی بین المللی مالیات و گمرک 4
روابط عمومی و مدیریت ذینفعان

4

حمل و نقل سبز و لجستیک پایدار

4

رهبری و نوآوری

4

   

اعتبارات (ECTS) در کل: 90

اختیاری

ماژول های اضافی اعتبار (ECTS) 30
مطالعات بین فرهنگی 6
ارتباطات تجاری 6
شبیه سازی کسب و کار 4
پروژه انتقال 10
گشت و گذار 4

فارغ التحصیلان لیسانس با 180 امتیاز اعتباری ، می توانند 30 اعتبار دیگر کسب کنند تا در یک ترم اضافی پذیرفته شوند.

اعتبار (ECTS) در کل >> منظم + اختیاری: 120

برای کسب اطلاعات بیشتر ، با هماهنگ کننده دوره خود تماس بگیرید

مفهوم مطالعه

با برنامه انعطاف پذیر و نیمه وقت MBA بین المللی تدارکات و تجارت بین المللی ، ما آموزش عالی دانشگاهی با کیفیت بالا را با استفاده از پیشرفته ترین ابزارهای ارتباطی و آموزش الکترونیکی چند رسانه ای ارائه می دهیم.

اساتید ما در دانشگاه ویسمار و مدرسان دنیای تجارت ، دوره های شما را راهنمایی می کنند و به این ترتیب بالاترین کیفیت دانشگاهی را تضمین می کنند.

امتحانات در ماژول های آنلاین

می توانید از چند روز امتحان در هر ترم انتخاب کنید. روزهای امتحان فقط در آخر هفته ها برگزار می شود. شما می توانید امتحانات خود را در ماژول های آنلاین انعطاف پذیر در یکی از 16 مکان کنکور ما ، یا در سراسر جهان در موسسات گوته ، دانشگاه های همکار ، سفارتخانه ها یا موسسات عمومی بگذرانید. در صورت لزوم ، شما مجاز به گذراندن امتحانات در سایر مناطق نیز هستید.

کارگاههای آموزشی (در محل)

کارگاه های آموزشی شما در یک آخر هفته در هر ترم برگزار می شود.

135196_pexels-photo-2226458.jpeg

شرایط پذیرش

ما از برنامه های دانشجویان همه ملیت استقبال می کنیم. با توجه به ویژگی خاص آن ، این برنامه خطاب به کارمندان و اشخاص علاقه مند اقتصاد بین المللی و لجستیک است.

برای پذیرش در برنامه نیمه کاره MBA لجستیک و تجارت بین المللی ، شرایط زیر باید برآورده شود:

135171_mil_grafik_admission_requirements.png

اثبات دانش مناسب انگلیسی

متقاضیانی که زبان مادری آنها انگلیسی نیست ، باید از طریق معاینه مناسب مهارت نشان دهند که می توانند تحصیلات خود را به زبان انگلیسی تکمیل کنند ، ه. گرم آزمون تافل با حداقل گواهینامه سطح C1.

ما خوشحال می شویم که شرایط پذیرش فردی شما را با توجه به وضعیت شخصی شما بررسی کنیم.

کلیه اسناد باید به زبان انگلیسی یا آلمانی نوشته شود.

هزینه ها و تامین مالی

شهریه مبلغ شهریه 2،700 یورو در هر ترم (قیمت عادی 2.950 یورو) شامل کلیه خدمات مربوط به دوره MBA پاره وقت شما بین المللی لجستیک و تجارت بین المللی است:

 • مطالب جامع مطالعه (اسکریپت ها ، ادبیات تخصصی)
 • برنامه آموزش الکترونیکی myWINGS و برنامه مطالعه
 • کارگاههای آموزشی در برلین ، کپنهاگ و بارسلونا (از جمله پذیرایی)
 • امتحانات در ماژول های آنلاین
 • دسترسی به کتابخانه های آنلاین
 • پشتیبانی مطالعه شخصی

در صورت درخواست می توانیم پرداخت اقساطی را به شما ارائه دهیم.

* پیشنهاد مقدماتی برای ترم زمستانی 2020/21

با شروع دوره جدید MBA آنلاین "تدارکات بین المللی و تجارت" در ترم زمستانی 2020/21 ، ما تخفیف ویژه ای از 250 یورو در هر ترم به شما پیشنهاد می دهیم. هزینه ترم منظم 2950 یورو است. اگر تحصیلات خود را در نیمسال زمستانی 2020/21 شروع کنید ، در هر ترم فقط 2700 یورو پرداخت می کنید و در کل 1000 یورو پس انداز می کنید.

تأمین مالی خصوصی

دوره آموزش از راه دور ما برای رفع نیازهای متخصصان طراحی شده است. بنابراین می توانید دوره یادگیری از راه دور را در کنار شغل خود گذرانده و راه مالی خود را حفظ کنید. ایالت از تحصیلات بیشتر شما از طریق کاهش مالیات فردی پشتیبانی می کند. بسته به درآمد شخصی و وضعیت حرفه ای شما ، ممکن است بتوانید هزینه های یادگیری از راه دور خود را به عنوان هزینه های مربوط به درآمد یا هزینه های ویژه معاف از مالیات کسر کنید و از این رو تا حدودی برای آنها بازپرداخت خواهید شد. لطفاً برای مشاوره صحیح با مشاور مالیاتی یا اداره امور مالیاتی مسئول خود تماس بگیرید.

تخفیف برای فارغ التحصیلان

فارغ التحصیلان WINGS برای کلیه دوره های یادگیری آنلاین و از راه دور و آموزش های بعدی 10٪ در هزینه ترم یا دوره درسی کاهش می دهند.

بورس تحصیلی آلمانی برای دانشجویان از راه دور

بورسیه تحصیلی آلمان مستقل از درآمد ، به عنوان مثال علاوه بر پشتیبانی BAföG. دانشگاهی که دانشجو در آن تحصیل می کند در مورد این جایزه تصمیم می گیرد ، که نه تنها نمرات خوب بلکه تعهدات اجتماعی ، دستاوردهای ویژه شخصی و وضعیت اجتماعی و خانوادگی را نیز در نظر می گیرد. به عنوان یک دانشجوی یادگیری از راه دور WINGS ، می توانید برای بورسیه تحصیلی در آلمان از دانشگاه علمی کاربردی Wismar اقدام کنید. می توانید اطلاعات بیشتری در صفحه بورس تحصیلی ما در آلمان پیدا کنید.

بودجه توسط کارفرما

بسیاری از شرکت ها با دادن مرخصی در غیاب یا حمایت مالی ، از آموزش بیشتر کارمندان خود پشتیبانی می کنند. در چهارچوب توافق نامه های فردی ، امکان ادغام هدف صلاحیت شما در مفهوم توسعه پرسنل وجود دارد. علاوه بر این ، برای اعضای Bundeswehr ، بودجه توسط BFD امکان پذیر است.

فرصت های تأمین اعتبار و بودجه بیشتر

می توانید در مورد راهنمای مالی ما برای یادگیری از راه دور با مطالب زیر اطلاعات بیشتری کسب کنید:

 • پس انداز مالیات را با یادگیری از راه دور (هزینه های ویژه ، هزینه تبلیغات)
 • کمک هزینه های مرزی (BAföG ، حق بیمه تحصیلی ، وام آموزشی ، بورس های تحصیلی)
 • یارانه اختصاصی کشور (چک آموزش ، بررسی صلاحیت ، بررسی تحصیلات بیشتر)
 • پشتیبانی از سربازان موقت
 • مشاوره مطالعه شخصی
آخرین به روز رسانی May 2020

درباره این دانشگاه

WINGS – Wismar International Graduation Services – a subsidiary company of Wismar University (Germany) - offers part-time programs and certified further education for professionals. The study programs ... اطلاعات بیشتر

WINGS – Wismar International Graduation Services – a subsidiary company of Wismar University (Germany) - offers part-time programs and certified further education for professionals. The study programs are offered in the fields of economy, technology, and design through which you can gain a higher public education degree such as a Bachelor’s, Diploma, or Masters. WINGS was built upon this and was set up in 2004. The primary tasks are to develop, organize, and market part-time and further educational programs under the academic expertise of Wismar University. اطلاعات محدود
ویسمار , بانکوک , برلین , کپنهاگ , بارسلونا + 4 بیشتر کمتر