MBA - سیاست سایبر

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

ساعت 30 اعتبار آنلاین MBA - Cyber ​​Policy یک برنامه فارغ التحصیل استراتژیک است که برای ارتباط در دنیای کسب و کار امروز طراحی شده است. شما از مهارت های پیشرفته در منطقه انتخاب شده تمرکز، تمرکز تمرکز با نتیجه، تخصیص رهبری به یک سازمان دنیای واقعی و ابزارهای شبیه سازی بازار استراتژی برای نتایج واقعی کسب و کار، همه در یک قیمت بسیار مقرون به صرفه بهره مند خواهید شد.

ACBSP معتبر آنلاین MBA نیز ارائه می دهد یک گزینه یادگیری ترکیبی است که در آن دانش آموزان ممکن است برای تکمیل دوره های اصلی خود را 100٪ آنلاین یا در ترکیبی از آنلاین و در پردیس. بدون توجه به فرمت، نیازی به شخصیت شخصی نیست.

MBA آنلاین ارائه می دهد چندین تخصص از جمله سیاست سایبر، امنیت سایبر، مالی / حسابداری، مدیریت مراقبت های بهداشتی، بیمه و مدیریت ریسک، و یک گزینه عمومی است که اجازه می دهد تا دانش آموزان برای ایجاد تخصص خود را.


MBA - سیاست سایبر: مدیران را برای درک چالش رو به رشد نظارت مسئولانه برای سیاست و شیوه های امنیت سایبری سازمانی آماده می کند. با در اختیار داشتن آخرین اطلاعات موجود در مورد این زمینه در حال ظهور، متخصص سیاست سایبر، سیاست و عمل را به یک مجموعه منسجم از اصول و رویه های اساسی که قانونی، اخلاقی و مؤثر هستند، ترکیب می کند. این کمک می کند تا سازمان شما هر دو از خطرات تهدیدات امنیتی در شبکه، داده ها و سایر دارایی ها جلوگیری و مدیریت کند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Utica College, founded in 1946, is a comprehensive private institution located in upstate central New York. The College offers regionally accredited online certificates, bachelors, masters, and docto ... اطلاعات بیشتر

Utica College, founded in 1946, is a comprehensive private institution located in upstate central New York. The College offers regionally accredited online certificates, bachelors, masters, and doctoral degrees in healthcare, cybersecurity, financial crime, nursing, physical therapy, business, criminal justice, and data science. All courses are taught by credentialed, highly experienced faculty with significant and ongoing accomplishments in their respective fields. اطلاعات محدود