MBA (Data Analytics)

عمومی

شرح برنامه

به روزرسانی Coronavirus (Covid-19):

میزان مصرف فعلی ما باز است. ما در حال ارائه یك یك یادگیری بدون وقفه در تمام دوره های خود هستیم. ما متخصصان آموزش از راه دور با بیش از 25 سال تجربه ارائه آموزش آنلاین هستیم.

بررسی دوره

این برنامه آنلاین MBA (Data Analytics) از Arden University برای پزشکان متخصص طراحی شده است که می خواهند قدم به سمت یک نقش استراتژیک بردارند. تمرکز روی ویژگیهای رهبری ، پایداری تجارت و طراحی مدلهای استراتژیک. این که آیا شما در حال ایجاد یک راه اندازی طاقچه هستید ، یا در یک شرکت بین المللی شناخته شده کار می کنید ، برنامه MBA آردن مهارت های تحلیلی را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید از داده ها استفاده کنید و تجارت خود را برای موفقیت تنظیم کنید.

حالت مطالعه انعطاف پذیر Arden باعث می شود که مهارت های کسب و کار خود را در کنار تعهدات و مسئولیت های موجود گسترش دهید. بسیاری از دانشآموزان در حال تحصیل در تمام مدت کار خود را با ما انجام می دهند و این برنامه به شما کمک می کند تا حرفه ای خود را به سطح بعدی برسانید و در عین حال تاثیر استراتژیک سازمان خود را افزایش دهید. همه برنامه های Arden با تمرکز قوی بر قابلیت های اشتغال و موفقیت حرفه ای تحویل داده می شود.

ماژولهای دوره

پردازش داده ها و تصمیم گیری:

با دسترسی به اطلاعات بیشتر از همیشه، کسانی که مجهز به اداره و تفسیر این داده ها می توانند ارزش واقعی را به محل کار اضافه کنند. تمرکز این ماژول یادگیری نحوه تفسیر داده ها و تصمیم گیری های کلیدی کسب و کار شکل گیری آینده یک سازمان است.

رهبری اخلاقی:

کشف اهمیت اخلاق و نحوه تنظیم تنوع اخلاقی و فرهنگی یک سازمان. شما عمل خود را ارزیابی می کنید و فرصتی برای کشف معضلات اخلاقی خواهید داشت که تجربیات خود را درمورد مناقشات اخلاقی در موقعیت های رهبری بازتاب می دهد.

انتقال شخصی و تجاری:

به عنوان یک رهبر موثر، به عنوان خود خود آگاهی را توسعه و سبک رهبری خود را شناسایی کنید. شما متوجه خواهید شد که چگونه این افراد در اطراف شما تاثیر می گذارند و چگونه به فرهنگ سازمانی، انگیزه و موفقیت کلی در آینده کمک می کند.

استراتژی پیاده سازی:

یادگیری شکل دادن دید، ارزش ها، هدف و مأموریت برای موفقیت ضروری است. شما پایداری و رفتار اخلاقی را در زمینه تصمیم گیری در نظر بگیرید. شما یاد خواهید گرفت که این نظریه ها را به طیف وسیعی از مشاغل تجاری اعمال کنید.

حفظ کسب و کار:

توانایی برنامه ریزی استراتژی های رشد بلند مدت در برابر عوامل خارجی آشفته را توسعه دهید. با استفاده از مدل های مدیریتی به عنوان چارچوبی برای درک، شما طیف وسیعی از مطالعات موردی را کشف خواهید کرد و یافته های خود را با توجه به سازمان خودتان ارائه دهید.

تجسم داده و تفسیر:

مهارت های داده های حیاتی را کسب کنید که کسب و کار آنها مزیت رقابتی قابل توجه خود را با یادگیری ارائه داده ها را به شیوه ای جهانی جذاب، که می تواند توسط متخصصان و غیر متخصصان قابل درک باشد.

پروژه تحقیقاتی:

این پروژه حیاتی به شما فرصتی برای تحقیق در زمینه انتخاب شما، مربوط به موضوع برنامه، و توسعه توانایی های انتقادی خود را می دهد. شما یک پیشنهاد تحقیقاتی را ایجاد می کنید، بین مقاله های متداول و یا مقالات و مقالات علمی را انتخاب کنید و سپس تمام دانش خود را از برنامه اعمال کنید، با این امکان که تحقیقات خود را به نیازهای واقعی خود مرتبط کنید.

همکاری های صنعت

وقتی در دوره MBA (Data Analytics) ثبت نام می کنید ، می توانید در برنامه های زیر برای توسعه مهارت های شغلی شرکت کنید:

3xfI1Q8m_PdCzHGN1DPVTK0zAyHycLsgzDGKSk08hSi_IIu4DhyIIwCjnOT42HFUYyHRufLNOS4rBpQk5xH4mUvHDAnlaUjffuK6Q2B4ZL8Ahul5EVzl0KQ-J8LliPYyW2tmq5FB

فرهنگستان شبکه سیسکو
با ارزشمندترین مهارتهای فنی امروز ، دنیای واقعی را بدست آورید. برای به دست آوردن دانش فنی حداقل در 1 یا 2 حوزه شغلی با تقاضای زیاد از تجهیزات واقعی ، نرم افزار و شبیه ساز استفاده کنید.


YjLsBurD4fjcCjwkKvxVp_nmD4tvSeMa4b0DIfTdcDB81vK5tsTbB_DQXKZikFDaBj3x9i37JEpScHeETAx9uJjtCw5o5ZNeq9xC6rpcWO5zQ23jD0V4sxROMikyBg

فروش دنباله فروش
140 مسیر دنباله و 520 نشان برای انتخاب وجود دارد که بسیاری از جنبه های تجارت ، محاسبه و استفاده از Salesforce به عنوان یک ابزار مدیریت را در بر می گیرد.

v3Sx3tYz5uBw44tS7o_dKjvrgTVS4sRf5WeD0nrLEqBewXl8dVN7BB6dvYx5jL1dYV73nK7oHIkjrppinjHjT4Led1loEHvqga_VOMc5KdTW9PS60AKHjPOPU5TPc4ySQrLSmMGC

خدمات وب آمازون
با افزایش تقاضا برای کارمندان ابر ، AWS آموزشی یک دروازه آکادمیک برای نسل بعدی متخصصان فناوری اطلاعات و ابر فراهم می کند

چگونه کار می کند؟
مشارکت با همکاران صنعت ما کاملاً داوطلبانه است. مشارکت یا تصمیم شما برای مطالعه این موارد اضافی هیچ تاثیری در مدرک تحصیلی یا نمرات دریافتی شما نخواهد داشت.


آنچه دانشجویان ما می گویند:

116286_wIEGepqk.png

" پس از بررسی گزینه های مختلف، من به دلیل روش تحویل آنلاین خود، Arden University را انتخاب کردم و انعطاف پذیری در نظر گرفتن MBA در اطراف یک کار تمام وقت را انتخاب کردم. مزیت اصلی این است که MBA یک درب بازکن است. مهارتهایی که یاد گرفتم، که من متوجه شدم، میتواند به طور مستقیم در محل کار من استفاده شود. "

اسکات نیکلسون

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (CMI)

الزامات واجد شرایط بودن

برای واجد شرایط بودن برای این دوره شما باید به طور معمول:

  • مدرک تحصیلی انگلستان حداقل در کلاس دوم (2.2) یا معادل آن است.
  • برای دانش آموزانی که تحصیلات قبلی آنها به زبان انگلیسی تدریس نمی شود: IELTS 6.5 یا معادل آن (کمتر از 6 در هر عنصر).

اگر مدارک تحصیلی ندارم چه؟

ما به طور مثبت، برنامه های کاربردی را از افرادی که دارای تجربه مدرن مدیریت (معمولا 5 سال) هستند، می توانیم انگیزه خود را برای مطالعه این برنامه نشان دهیم. ما برای تکمیل درخواست شما از CV و منابع خود درخواست خواهیم کرد.

هزینه ها

10،950 پوند (انگلیس و اتحادیه اروپا) ، 10،855 پوند (بین المللی)

آخرین به روز رسانی آوریل 2020

درباره این دانشگاه

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journ ... اطلاعات بیشتر

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journey into higher education, Arden has the tools and the passion to help provide you with a truly engaging and beneficial learning experience. اطلاعات محدود