تمرکز مدیریت منابع انسانی MBA

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

مدرک کارشناسی ارشد بازرگانی (MBA)

دانشگاه سنت مری (USM) یک ساله، برنامه شتاب دهنده MBA شما را برای پیشرفت های آینده به شما ترغیب می کند و به شما اجازه می دهد تا حرفه ای خود را در حالی که درجه آنلاین را کسب می کنید، ادامه دهید. این که آیا شما به نیروی کار باز می گردید و یا برای اولین بار وارد این حرفه می شوید و یا امیدوار است که در زندگی حرفه ای خود حرکت کنید، یک MBA آنلاین به شما کمک می کند که یک نامزد مطلوب تر در یک بازار کار رقابتی تبدیل شوید.

طراحی MBA خود را به اهداف حرفه ای خود را

برنامه MBA آنلاین USM شش غلظت منحصر به فرد را ارائه می دهد، بنابراین شما می توانید آموزش های خود را سفارشی کنید تا آرزوهای حرفه ای خود را برآورده کنید و رهبر موثر باشید. یک تمرکز در تقاضا را انتخاب کنید:

  • تمرکز مدیریت منابع انسانی - این تمرکز بر اهمیت مهم برای یک کسب و کار - کارکنان آن تمرکز دارد. فقط در یک سال، شما همان آموزش پیشرفته کسب و کار را در ارتباط با دوره های اصلی MBA، اما همچنین نگاه عمیق به روش های پنهان کردن محیط کار است که امکانات بهره وری و حل منازعه. کارآموزی دانشجویان را به عنوان مدیران در زمینه منابع انسانی، آموزش و توسعه و تغییرات سازمانی آماده می کند.
    • فرمت آنلاین 100٪
    • یک مدرک را به اندازه 1 سال کسب کنید

الزامات واجد شرایط بودن:

  • مدرک لیسانس از یک کالج یا دانشگاه معتبر
  • حداقل GPA 2.75 در مقیاس 4.0
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The University of Saint Mary (USM) is an accredited institution that has been educating students since 1923. USM offers online undergraduate programs: BS in Health Information Management and RN-BS in ... اطلاعات بیشتر

The University of Saint Mary (USM) is an accredited institution that has been educating students since 1923. USM offers online undergraduate programs: BS in Health Information Management and RN-BS in Nursing. USM also offers customizable, online graduate programs: MS in Nursing with two concentration options and an MBA with six concentrations options. Our online programs combine liberal arts with career preparation to contribute to your professional and personal growth. اطلاعات محدود