برنامه های MBA و EMBA آنلاین

برنامه های MBA و EMBA آنلاین به منظور تداوم رشد و پیشرفت شخصی در زمینه بازرگانی و کسب و کار طراحی گردیده اند و از سوی تعدادی از دانشگاه های پیشرو و مدارس عالی بازرگانی سرتاسر جهان ارائه می شوند.

برنامه های یازرگانی آنلاین بسیار فراوانند و تقریباً در تمام کشورها وجود دارند. بیشتر برنامه های پرطرفدار بازرگانی آنلاین عبارتند از بازرگانی بین الملل، بازاریابی، کارآفرینی، اقتصاد، مدیریت، رهبری و مدیریت پروژه.

تنوع برنامه های بازرگانی آنلاین مختلف بسیار زیاد است، پس به همین بسنده نکنید! جستجوی خود را با نگاهی بر برنامه های پرطرفدار بازرگانی آنلاین که در زیر فهرست گردیده است، آغاز کنید.

MBAs آنلاین تازه اضافه شده

Aston American University

مدرک کارشناسی مدیریت - MBA (آنلاین)

آگوست 6, 2018
برنامه کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) برای کسانی است که به دنبال پیشرفت در زمینه های مختلف از جمله: پژوهش و تفکر تحلیلی، کاربرد عملی مبتنی بر تئوری و در عمل واقعی مدیریت، مدیریت منابع انسانی، مالی، فناوری اطلاعات (IT) ، قانون کسب و کار، حسابداری و کارآفرینی.… [+] [-]

Royal Roads University

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی در مدیریت اجرایی

ژوئیه 10, 2018
برای موفقیت در چشم انداز تجاری متمرکز در دنیا امروز، شما باید همه چیز را درباره کسب و کار درک کنید. MBA ما در مدیریت اجرایی، نیازهای دنیای کسب و کار دنیای امروز را برآورده می کند، ذهن های انعطاف پذیر را با توانایی تجزیه و تحلیل وضعیت، سنتز یک برنامه استراتژیک، و راه حل موثر پیاده سازی می کند.… [+] [-]

Geneva Business School Barcelona Campus

MBA آنلاین - مدیریت بین المللی

ژوئن 21, 2018
این برنامه آنلاین برای شما آماده شده برای چشم انداز کسب و کار پویا و جهانی امروز طراحی شده است.

تحصیلات بازرگانی آنلاین چیست؟

تحصیلات بازرگانی آنلاین متشکل از برنامه های تحصیلی دانشگاهی است که در مدارس بازرگانی برتر سرتاسر جهان از طریق آموزش الکترونیک و اینترنت ارائه می شود. مهم ترین حوزه های بازرگانی که برنامه های تحصیلی بازرگانی آنلاین را تشکیل می دهند، عبارتند از امور مالی، بازاریابی، رفتار سازمانی و حسابداری. در درون هر یک از این حوزه ها، تعدادی گرایش و رشته های تخصصی وجود دارد. برنامه های تحصیلی بازرگانی آنلاین در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا ارائه می شوند.

مزایای اخذ درجه آنلاین در بازرگانی چیست؟
تحصیلات بازرگانی آنلاین به دانشجویان امکان می دهد تا در حرفه منتخب خود تخصص کسب کنند، بیاموزند چگونه مشکلات را حل کنند، با چالش ها مواجه شوند و تصمیم بگیرند. دانش آموختگان برنامه های تحصیلی بازرگانی از شانس استخدام یا ترفیع بیشتر در سازمان های مطرح در بخش دولتی یا خصوصی برخوردارند. به علاوه، شکل آنلاین این برنامه های تحصیلی بسیار مدرن بازرگانی دانشجویان را از تجارب آموزشی دقیق و ارتباطی برخوردار می کند. دانشجویان بازرگانی که به صورت آنلاین تحصیل می کنند، از طریق تماس های کنفرانسی شنیداری و ویدئویی، ایمیل، گردهمایی ها و نرم افزارهای آموزش الکترونیک چندرسانه ای با اساتید و هم ردیفان خود در ارتباط می باشند. از دیگر مزایا اینکه تحصیل آنلاین تقریباً برای هر فردی با هر برنامه زندگی مناسب است زیرا می توان در هر زمان به تحصیل پرداخت - روز یا شب.

در دوره بازرگانی آنلاین چه مطالبی می آموزیم؟
برنامه های بازرگانی آنلاین در شماری از رشته های دانشگاهی مختلف و در قالب انواع برنامه ها ارائه می شود. دانشجویان می توانند در حوزه های مدیریت پروژه، فروش اجناس مد روز، بازرگانی بین الملل، سرمایه گذاری در املاک، مدیریت بهداشت و سلامت، بانکداری، رهبری و غیره تحصیل نمایند. برنامه های MBA و EMBA همچنین به صورت آنلاین در بسیاری از مدارس بازرگانی برتر جهان ارائه می شود. در میان این برنامه های کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی، گرایش های گسترده ای به چشم می خورد، حال آنکه برخی برنامه های تحصیلی به شکلی ویژه برای افراد شاغلی که در بخش خاصی از بازرگانی دارای تجربه می باشند، طراحی گردیده است.

اخذ درجه بازرگانی آنلاین چه میزان هزینه در بر دارد؟
هزینه های اخذ درجه بازرگانی متشکل از شهریه، حق الزحمه ها و سایر هزینه هاست. این هزینه ها از یک مدرسه بازرگانی به مدرسه دیگر بسیار متفاوت است. از طریق تماس مستقیم با مدرسه مورد نظر، می توانید اطلاعات خاصی درباره هزینه ها از جمله هزینه کل و یا صورت تفکیک شده هزینه های مرتبط یا درجه بازرگانی به دست آورید. هزینه اخذ درجه تحصیلی آنلاین در بازرگانی احتمالاً نزدیک به هزینه برنامه تحصیلی حضوری است، اگرچه از آنجا که دانشجویان آنلاین نیازی به آمد و شد به دانشگاه ندارند، در این هزینه ها صرفه جویی می کنند. بسیار حائز اهمیت است که به طور مستقیم با مدرسه موردنظر تماس گرفته و اطلاعاتی در زمینه هزینه های برنامه بازرگانی مورد علاقه کسب شود.

با اخذ درجه بازرگانی آنلاین چه نوع بهبود حرفه ای را می توان انتظار داشت؟
دانش آموحتگان برنامه های دوره بازرگانی آنلاین گزارشاتی از بهبود قابل توجه وضعیت شغلی خود پس از اتمام تحصیلات ارائه نموده اند. آمارها نشان می دهد که دانش آموختگان برخی از برنامه های تحصیلی بازرگانی (مانند MBA و EMBA) شانس خود را برای ترفیع افزایش داده اند، حرکت به سمت بالا برایشان تسهیل شده است و برای رویارویی با چالش های رهبری و/یا کارآفرینی از آمادگی بهتری برخوردارند.

الزامات تحصیل در دوره بازرگانی آنلاین چیست؟
پیش نیازهای تحصیل در دوره بازرگانی آنلاین بستگی به برنامه تحصیلی دارد. به عنوان مثال، بیشتر دانش آموختگان برنامه های دوره بازرگانی آنلاین می بایست حداقل معدل نمرات موردنظر در تحصیلات کارشناسی را داشته باشند، در زبان مورد تدریس از مهارت لازم برخوردار باشند و نمرات خود از آزمون ورودی کارشناسی ارشد مانند GMAT یا GRE را ارسال نمایند. زمانی که دانشجو در برنامه دوره بازرگانی آنلاین پذیرفته می شود، می بایست مطالب و موضوعات درسی را فراگیرد و ارزیابی ها را پشت سر بگذارد. بسیاری از دانشجویان زشته بازرگانی از فرصتی که مدرسه بازرگانی در اختیار آنان قرار می دهد استفاده می کنند تا از طریق کارآموزی یا کاریابی تجارب عملی کسب کنند. برخی مدارس نیز از دانشجویان می خواهند تا پژوهش های مستقلی را انجام دهند و رساله یا پایان نامه ای را در خاتمه دوره تحصیلات خود ارائه نمایند.

چرا تحصبلات بازرگانی آنلاین را برگزینیم؟
برنامه های دوره بازرگانی آنلاین در دانشگاه ها و مدارس بازرگانی سرتاسر جهان ارائه می شود: در ایالات متحده امریکا، اسپانیا، لهستان، بریتانیا، سوئد، کنیا، افریقای جنوبی، روسیه، سنگاپور، استرالیا، بلژیک، ترکیه، کاستاریکا، کلمبیا، پرو، برزیل و سایر کشورها. اطلاعات کامل تر در خصوص تحصیلات بازرگانی آنلاین در این کشورها را بخوانید و به طور مستقیم با دفتر پذیرش دانشگاه های مورد علاقه خود تماس بگیرید.