ME در برنامه درسی و آموزش ، تمرکز در TESOL

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

آماده شوید تا انگلیسی را در هر جای دنیا تدریس کنید و به یک جامعه بین المللی از مربیان بپیوندید. کارشناسی ارشد دانشگاه جورج میسون در TESOL به دانشجویان مهارت حرفه ای را می دهد تا سفرهای جدیدی را در ایالات متحده و سراسر جهان آغاز کرده و انگلیسی را با استفاده از استراتژی های آموزشی جذاب ، فرهنگی پاسخ دهند.

برنامه درسی اصلی شامل 10 دوره است که دانش آموزان را به ابزارهایی برای ایجاد محیط های یادگیری مولد با تمرکز بر فراگیری مجهز می کند. در نتیجه ، آنها آماده هستند تا زبان آموزان انگلیسی را از همه زمینه های فرهنگی ، زبانی و تجربی در خود جای دهند.

در حالی که این مقطع تحصیلی یک برنامه صدور مجوز نیست ، کارشناسی ارشد آنلاین Mason در TESOL فارغ التحصیلان را به طور موثر برای آزمون PRAXIS ، انگلیسی به سخنرانان سایر زبانها آماده می کند. بسیاری از مجوزهای ایالتی انتظار دارند که معلمان آینده نگر زبان PK-12 این مدرک را داشته باشند و برنامه ما از دانش آموزان پشتیبانی و اطمینان می کند تا نمرات بالایی کسب کنند.

در دنیای بهم پیوسته و جهانی ما ، هرگز نیاز شدیدی به معلمان واجد شرایط زبان انگلیسی در بخشهای دولتی و خصوصی نبوده است. میسون به عنوان تنها برنامه تحصیلی در ویرجینیا که توسط انجمن بین المللی TESOL معتبر شناخته شده است ، به اهمیت دادن قوی ترین مزیت به فارغ التحصیلان در بازار کار پی می برد.

فارغ التحصیلان دوره کارشناسی ارشد آنلاین Mason در TESOL وارد جامعه جهانی از مربیان می شوند که به ایجاد محیط های یادگیری فرهنگی مرتبط و منصفانه برای زبان آموزان انگلیسی در سراسر جهان اختصاص داده شده اند. به عنوان یک فارغ التحصیل از میسون ، شما توانایی منحصر به فرد آموزش انگلیسی در ایالات متحده و بین المللی را خواهید داشت.

آخرین به روز رسانی سپتامبر 2020

درباره این دانشگاه

Located in Fairfax, Virginia, George Mason University is the largest public research university in the Commonwealth of Virginia.

Located in Fairfax, Virginia, George Mason University is the largest public research university in the Commonwealth of Virginia. اطلاعات محدود