MEd در رهبری آموزشی

عمومی

شرح برنامه

با داشتن یک مجری در رهبری آموزشی از دانشگاه کنکوردیا رهبری کنید

شما دائماً ایده هایی را برای بهبود مدرسه خود ارائه می دهید. شما مشتاق هستید که در ترغیب دانش آموزان و همکارانش برای موفقیت در خارج از کلاس بیشتر تلاش کنید. شما آماده هستید که یک رهبر شوید. بعد چی؟ کسب مقام معظم رهبری در آموزش و پرورش از کنکوردیا. با یک مهدی پیشرو ، کاری که نمی توانید بکنید وجود دارد. شما جاه طلبی ، فداکاری و دلسوزی دارید - تنها چیزی که اکنون به آن نیاز دارید دانش و دانش برای اجرای مؤثر تغییر است. با داشتن یک مجری در رهبری آموزشی ، می توانید این کار و موارد دیگر را انجام دهید.

چه چیزی را مطالعه خواهی کرد

 • اصول تقویت یک مدرسه حامی و ارتباط جامعه.
 • مباحث حقوقی و اخلاقی که معلمان هر روز با آن روبرو می شوند.
 • آموزش مؤثر در کلاس و نحوه تقویت پیشرفت دانش آموزان.
 • مبانی تغییر سازمانی.

دوره های ویژه

مشارکت مدرسه و جامعه

این دوره به بررسی اصول برنامه ریزی و اجرای برنامه ای برای ایجاد یک رابطه متقابل بین مدرسه و محیط آن می پردازد. تمرکز بر روی توسعه مهارت ها و استراتژی هایی برای پیوند مدرسه با مؤلفه های جامعه مانند والدین ، شهروندان و گروه های علاقه خاص است.

مطالعات موردی در حقوق و اخلاق

این دوره یک مطالعه از موضوعات حقوقی و اخلاقی نسبت به موضوعات عملی است که مربیان در تمرین روزانه خود با آن روبرو هستند. مطالعات موردی که مستقیماً با معلمان صحبت می کنند و به معضلات اخلاقی روزانه در آموزش توجه می کنند ، پایه و اساس این دوره را تشکیل می دهند. خصوصاً برای این دوره تأکید بر ابعاد اخلاق به دلیل ارتباط با تدریس و رهبری است.

راهبردهای تقویت پیشرفت دانشجویی

این دوره مروری بر آنچه که می تواند آموزش مؤثر در کلاس باشد فراهم می کند. این دوره همچنین به تفصیل عناصر استراتژیهایی را که تحقیقات نشان می دهد احتمال افزایش موفقیت برای کلیه دانش آموزان در همه زمینه های موضوعی در تمام مقاطع تحصیلی عمیق تر خواهد داشت. تحقیق و نظریه و همچنین کاربرد عملی استراتژی ها در کلاس مطالعه خواهد شد.

تغییر سازمانی

تغییر سازمانی یک مرور کلی درباره مبانی نظری و جامعه شناختی تحولات سازمانی ارائه می دهد. علاوه بر این ، این دوره به بررسی منابع ، فرایندها و نتایج تغییرات آموزشی و پیامدهای ناشی از آن برای معلمان و مدیران می پردازد. مباحث و فعالیت ها به منظور مرور موضوعات مورد علاقه و اهمیت برای کسانی که مشاغل در مدیریت آموزش و پرورش و یا نقش معلمان اصلی و عوامل تغییر را در نظر دارند ، طراحی شده است.

چرا کنکوردیا

به عنوان مبتکران در زمینه یادگیری ، دانشگاه کنکوردیا-کالج آموزش پورتلند بیش از یک قرن است که معلمان را توانمند می کند و همچنان بر آموزش از دوران بارداری تا سطح دکترا تأثیر می گذارد. در حقیقت ، کالج آموزش ما در مدرسه پرچمداران مدل جدید آموزشی ما ، معروف به 3toPhD® قرار دارد. همین ذهنهای جسورانه در پشت این نمونه ابتکاری نوآورانه نیز کسانی هستند که تحقیقات آموزشی در حال انجام و برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد ما را شکل می دهند. ما در حال رشد جامعه مدرسین حرفه ای هستیم تا در هر مرحله یادگیری را پیش ببریم - به ما بپیوندید.

در دسترس بودن بورس تحصیلی

ما بورسیه های تحصیلی حداکثر 3000 دلار را پیشنهاد می کنیم و در حال حاضر ، شما ممکن است واجد شرایط کتاب های درسی رایگان شوید.

شرایط پذیرش

 • درخواست کامل شده
 • متقاضیان باید مدرک لیسانس یا بالاتر را از یک موسسه معتبر منطقه ای کسب کنند.
 • رونوشت های رسمی از دانشکده / دانشگاه معتبر منطقه ای با مدرک لیسانس یا کارشناسی ارشد ارسال شده. اگر می خواهید دانشگاه کنکوردیا - پورتلند بخواهد رونوشت های رسمی را از طرف شما درخواست کند ، برای راحتی خود ، فرم انتشار نسخه را امضا کنید.
 • فرم تاریخچه کار یا رزومه نشان دادن تجربه کار.
 • متقاضیان باید دارای مدرک تحصیلی تجربی 2.8 یا بالاتر باشند.
 • عبارت Intent، 475-600 کلمه. محتوا و وضوح نوشتن در فرآیند پذیرش ارزیابی می شود. لطفاً به سؤالات زیر به صورت جداگانه پاسخ دهید و هر پاسخ را شماره گذاری کنید:
  • با بحث در مورد سوابق حرفه ای و علاقه خود به پیگیری برنامه مورد نظر خود برای تحصیل در کنکوردیا (حدود 75 تا 100 کلمه) خود را به طور خلاصه با دفتر پذیرش دانش آموختگان و تیم های کالج آموزش معرفی کنید.
  • اهداف حرفه ای و هماهنگی آنها با برنامه انتخاب شده و رسالت کلی کنکوردیا را شرح دهید. تصور کنید که چگونه نقاط قوت و تجربیات شما را برای موفقیت در برنامه آماده کرده است (تقریباً 200-250 کلمه).
  • یک چالش فوری و واقعی در دنیای حرفه ای را که در آن مدرک تحصیلی شما ترسیم می شود بحث کنید (به عنوان مثال آموزش PreK-12 ، آموزش عالی ، آموزش های شرکتی). مثالی بزنید. مربیان یا متخصصان برای رفع این چالش چه اقدامی باید انجام دهند؟ (تقریباً 200-250 کلمه)
  • برای نامزدهایی که تحت عنوان معدل 2.80 درآمد کسب کرده اند ، لطفاً توضیح دهید که چه چیزی منجر به پایین بودن معدل متوسط و چگونگی موفقیت شما در یک برنامه تحصیلات تکمیلی دانشگاهی امروز شد.
آخرین به روز رسانی دسامبر 2019

درباره این دانشگاه

If education is your passion, this is your university. One of the most respected names in learning today, Concordia University–Portland is reshaping the way the world views teachers and students. We o ... اطلاعات بیشتر

If education is your passion, this is your university. One of the most respected names in learning today, Concordia University–Portland is reshaping the way the world views teachers and students. We offer education degree programs at every level – many of which can be earned online – from a Bachelor in Education to master and doctorate degree programs. اطلاعات محدود