توضیحات رسمی را مطالعه کنید

منطق برنامه:

  • استاد علوم در داده کاوی دانشجویان آماده برای پیدا کردن الگوهای جالب و مفید و روند آن در مجموعه داده های بزرگ.
  • دانش آموزان با تخصص در دولت از هنر، روش مدل سازی داده ها به آنها آماده شدن برای مشاغل عصر اطلاعات ارائه شده است.

نتایج یادگیری برای فارغ التحصیلان برنامه:

دانش آموزان در این برنامه خواهد شد که انتظار می رود:

  • روش های داده کاوی به عنوان یک فرایند، با نشان دادن شایستگی در استفاده از CRISP-DM (فرآیندهای استاندارد متقابل صنعت برای داده کاوی)، از جمله فاز درک کسب و کار، داده درک فاز، اکتشافی فاز تجزیه و تحلیل داده ها، فاز مدل سازی، فاز ارزیابی، و مرحله استقرار؛
  • مهارت با نرم افزار داده کاوی پیشرو، از جمله WEKA، کلمانتین با نرم افزار SPSS و زبان R باشد.
  • درک و اعمال طیف گسترده ای از خوشه بندی، برآورد، پیش بینی، و الگوریتم های طبقه بندی، از جمله k- به معنی خوشه بندی، خوشه بندی توس، خوشه ده کوهنن، طبقه بندی و رگرسیون درختان، الگوریتم C4.5، در رگرسیون لجستیک، K-نزدیکترین همسایه، رگرسیون چندگانه و شبکه های عصبی؛ و
  • درک و اعمال تکنیک های داده کاوی بیشتر در حال حاضر و برنامه های کاربردی، مانند متن استخراج معدن، ژنومیک داده کاوی، و دیگر مسائل جاری.

پذیرش مورد نیاز

دانش آموزان باید مدرک لیسانس از یک موسسه معتبر منطقه آموزش عالی نگه دارید. رکورد در مقطع کارشناسی باید شواهد روشنی از توانایی انجام و ادامه تحصیل موفقیت در یک میدان فارغ التحصیل نشان می دهد.

حداقل معدل کارشناسی 3.00 در مقیاس 4.00 ایستاده خوب (3.00 GPA) در تمام دوره های کار پس از کارشناسی (که در آن 4.00 است)، یا معادل آن است، و مورد نیاز است. پذیرش مشروط ممکن است به نامزدها با معدل مقطع کارشناسی به عنوان کم 2.40، مشروط بر یک دانش آموز دریافت هیچ نمرات پایین تر از یک B در سه دوره اصلی در برنامه داده شود.

مواد زیر مورد نیاز است، علاوه بر مواد مورد نیاز توسط دانشکده تحصیلات تکمیلی.

  • یک مقاله رسمی استفاده از 500-1000 کلماتی را که در یک تاریخ آکادمیک و کار است، (ب) دلایل به دنبال کارشناسی ارشد در داده کاوی، و (ج) آرمان های حرفه ای آینده است. مقاله نیز استفاده خواهد شد برای نشان دادن یک فرمان از زبان انگلیسی.
  • ممکن است دانش آموزان به شرط این که آنها این درس پیش نیاز با درجه B و یا بهتر کامل پذیرفته شده اند. دوره های ترم اول در آمار به طور منظم توسط CCSU ارائه هر دو آنلاین و در کلاس درس.
  • دو توصیه نامه ها، هر کدام از یک محیط دانشگاهی و کار (یا دو دانشگاهی اگر نامزد استخدام نشده است).
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط Central Connecticut State University »

این دوره آنلاین
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
2 - 3 
تمام وقت
Price
10,956 USD
5478 USD ساکن کانکتیکات، شهریه و هزینه های مورد نیاز، در هر ترم. 11،878 USD غیر مقیم، شهریه و هزینه های مورد نیاز، در هر ترم
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019