توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بررسی اجمالی

36 مؤسسه اعتباری در امور امنیت ملی و روابط بین الملل طراحی شده است تا دانش آموزان را در درک اصلی موضوعات بحرانی مطلع سازد که در زمینه امنیت ملی امروزه، شامل ارزیابی و تحلیل تهدید تروریسم در ایالات متحده و فراتر از آن، و تجزیه و تحلیل از مجموعه اطلاعاتی. دانش آموزان همچنین درک عمیق از زمینه های بین المللی که در آن مسائل امنیت ملی ایالات متحده شکل گرفته است، توسعه می یابد.

امور امنیت ملی یکی از سریع ترین حرفه های رو به رشد است که موقعیت های باز در بخش دولتی در دولت های فدرال، ایالتی و محلی و در بخش خصوصی دارد. این برنامه برای هر دو حرفه ای و کسانی که مشتاق کار حرفه ای در این زمینه هستند، و همچنین برای دانشجویانی که علاقه ای علمی به امور امنیتی و روابط بین الملل دارند، طراحی شده است.

برنامه تحصیلی

این برنامه شامل یک هسته از 7 دوره (21 اعتبار) است. توانایی انتقاد از تجزیه و تحلیل اطلاعات اطلاعات و مسائل امنیتی جهانی، تفسیر مسائل تاریخی و معاصر، اطلاع رسانی در زمینه و تجزیه و تحلیل متنی، مهمترین اهداف یادگیری هسته برنامه را تعیین می کند.

پس از اتمام هسته برنامه، دانش آموزان باید 15 رأس دوره کارشناسی را از لیست انتخابی موجود کامل کنند. فهرست انتخاباتی شامل هر دو دوره است که بر امنیت داخلی و دوره های که تمرکز گسترده ای بین المللی دارند تأکید می کند و در نتیجه گستره وسیعی از موضوعات را به دانشجویان می دهد تا انتخاب های خود را درمورد منافع علمی یا حرفه ای خاصی تنظیم کنند.

مقررات پذیرش

CAHSS برنامه های کاربردی را برای برنامه های گواهی کارشناسی ارشد و فارغ التحصیل از هر کسی که دارای یا در حال تکمیل یک مدرک لیسانس از یک دانشگاه معتبر منطقوی است، پذیرش می کند. متقاضیان باید قبل از شروع تحصیلات تکمیلی، تمام الزامات مدرک لیسانس را تکمیل کنند.

معیارهای پذیرش در امور امنیت ملی و روابط بین الملل شامل عملکرد تحصیلی عالی در مقطع کارشناسی و / یا تجربه کاری فعلی مربوطه است. اشتیاق به زندگی یا علاقه عملی به استفاده از مهارت ها و نظریه ها در تنظیمات خاص پس از فارغ التحصیلی؛ توانایی تفکر واضح در تعاملات چالش انگیز؛ نگرش های تحمل پذیر، غیرقابل انکار و نگرش نسبت به انواع مختلف مردم؛ و توانایی ترکیب مهارت های ارزیابی با شفقت و عدالت.

دانشجویان انتقال

انتقال دانش آموزان باید معیارهای پذیرش برنامه را برآورده کنند. تا شش (6) اعتبارات فارغ التحصیل می تواند به این برنامه منتقل شود. دوره هایی که ممکن است به برنامه منتقل شوند، براساس مورد خاص تعیین خواهد شد و باید در سطح، محتوای و سختگیرانه بودن آن در MS در برنامه امنیت ملی قابل مقایسه باشد.

دانش آموزان بین المللی

اتباع خارجی که در زمان درخواست در خارج از ایالات متحده ساکن هستند و زبان مادری آنها انگلیسی نیست، مدارک تحصیلی در مورد زبان انگلیسی را با رضایت کامل آزمون انگلیسی به عنوان زبان خارجی (TOEFL) ارائه می دهند. الزامات امتیاز همانند پذیرش دانشجویان است و به شرح زیر است: حداقل نمره مقاله 550؛ حداقل نمره کامپیوتری = 213؛ حداقل نمره اینترنت = 79). نمره 6.0 در آزمون آزمون بین المللی زبان انگلیسی (ILETS) به جای TOEFL پذیرفته می شود.

متقاضیانی که در دانشگاهها یا کالج های خارجی شرکت کرده اند مجبورند مدارک تحصیلی خود را برای همبستگی سازمانی ایالات متحده ارزیابی کنند. دانشجویان بین المللی تشویق می شوند با اداره خدمات دانشجویی بین المللی (954) 262-7240 یا 800-541-6682، بیرون از کشور تماس بگیرید. 27240، یا از طریق ایمیل به دانشجویان بین المللی و یا بازدید از وب سایت دانشجویان بین المللی.

آخرین مهلت

پاییز (آگوست) مهلت درخواست - 15 ژوئیه

زمستان (ژانویه) مهلت درخواست - دسامبر 1

تابستان (مه) مهلت درخواست - 15 آوریل

برنامه آموزش در:
انگلیسی
آخرین به روز رسانی June 12, 2018
این دوره آنلاین, واقع در پردیس, ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
Start Date
می 2019
اوت 2019
Duration
Price
- هزینه تحصیل: 730 دلار در هر ساعت اعتبار
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
می 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
اوت 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
ژانویه 2020
آخرین مهلت تقاضا

می 2019

اوت 2019

ژانویه 2020