Read the Official Description

کارشناسی ارشد کسب و کار تجزیه و تحلیل ( تحویل آنلاین، پاره وقت ) یک برنامه نیمه وقت دو ساله است، جدید برای 2018، که شما را برای آینده و تصمیم گیری مبتنی بر شواهد آماده خواهد کرد. گرچه بر اساس آموزش های فنی و کمی بسیار دقیق و آخرین تفکر آکادمیک متمرکز می شوید، شما تمرکز خود را در مورد عملیات تجزیه و تحلیل کسب و کار می کنید.

یک رهبر جهانی در تجزیه و تحلیل داده ها

کالج امپریال به طور مداوم در 10 دانشگاه برتر جهان رتبه بندی شده است، به عنوان یک رهبر جهانی در مطالعه و تجزیه و تحلیل داده ها به رسمیت شناخته شده است. دانش آموزان از دسترسی به مراکز تحقیقاتی کالج، از جمله تجارب تجارتی و مؤسسه علوم داده بهره مند خواهند شد.

یک تجربه تعاملی، یادگیری آنلاین

این برنامه آنلاین جدید، موقعیت ما را به عنوان یک رهبر جهانی در تحویل یک تجربه یادگیری الکترونیکی پویا و انعطاف پذیر معرفی می کند. از طریق The Hub، پلت فرم یادگیری آنلاین ساخته شده توسط Imperial ساخته شده است، شما از آخرین ابزار آموزش آنلاین استفاده می کنید، طراحی شده برای مطابقت با حرفه ای مشغول به کار امروز.

تعاملات علمی و پشتیبانی ویژه معلم

شما در جلسات زنده با دانش آموزان کلاس جهانی ارتباط برقرار می کنید و توسط معلمان اختصاص یافته در طول برنامه پشتیبانی می شود.

پیوستن به جامعه بین المللی جهانی

کلاس های آنلاین همزمان همزمان، گروه های سندیکا، حمایت از همکاران همکار و دو دیدار به محوطه دانشگاه ما در مرکز لندن، بدین معنی است که شما احساس یک احساس قوی از جامعه و تعامل در طول برنامه را بدون وقفه حرفه ای خود تجربه خواهید کرد.

حرفه شما در تجزیه و تحلیل کسب و کار

شما از کارشناسی ارشد کسب و کار تجزیه و تحلیل (تحویل آنلاین، پاره وقت) فارغ التحصیل می شود به خوبی مجهز به راه اندازی و یا پیشرفت حرفه خود را در تجزیه و تحلیل کسب و کار. فارغ التحصیلان در طیف گسترده ای از نقش ها و بخش هایی از جمله دیجیتال، خرده فروشی، مراقبت های بهداشتی، مالی، لجستیک و زنجیره تامین کار خواهند کرد.

ما اطمینان از فاصله زمانی که به شما می شود حرکت شغل بعدی خود را به یک موضوع نیست. به عنوان یک کارشناسی ارشد کسب و کار تجزیه و تحلیل (تحویل آنلاین، پاره وقت) دانش آموز شما دسترسی به حرفه ای و خدمات حرفه ای توسعه، که به شما کمک کند شناسایی و رسیدن به اهداف آینده خود و فرمول استراتژی حرفه ای خود را پس از درجه است.

این که آیا شما در حال تلاش برای راه اندازی یا پیشرفت کار خود در تجزیه و تحلیل کسب و کار هستید، تیم ما با طیف وسیعی از خدمات شامل مشاوره های یک به یک و وبینارهای حرفه ای به شما کمک می کند تا این اتفاق بیفتد.

آیا کارشناسی ارشد کسب و کار تجزیه و تحلیل (تحویل آنلاین، پاره وقت) برای من مناسب است؟

کارشناسی ارشد تجزیه و تحلیل کسب و کار (تحویل آنلاین، پاره وقت) برای فارغ التحصیلان جدید و کارشناسان حرفه ای طراحی شده است که می خواهند در تجزیه و تحلیل حرفه ای خود را در بخش های متنوعی مانند دیجیتال، خرده فروشی، مراقبت های بهداشتی، مالی، لجستیک و زنجیره تامین عرضه کنند.

نامزدها باید دارای پیشینه درجه کمی و ارتباط خوب، حل مسئله و مهارت های تیمی، آگاهی تجاری و توانایی بیان اطلاعات پیچیده به شیوه ای ساده باشند.

  • الزامات علمی - کمی مقطع کارشناسی یا 2: 1 افتخارات (یا معادل بین المللی)
  • سوالات برنامه ریزی شغلی
  • الزامات زبان انگلیسی
Program taught in:
انگلیسی
این دوره Online
Start Date
اکتبر 2019
Duration
21 - 22 
پاره وقت
Price
27,500 GBP
By locations
By date
Start Date
اکتبر 2019
Application deadline

اکتبر 2019