MSC در مطالعات تروریستی و غیره

EUCLID (Euclid University)

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

MSC در مطالعات تروریستی و غیره

EUCLID (Euclid University)

بررسی اجمالی:

استاد آنلاین آنلاین EUCLID در مطالعات تروریستی و غیرحرفه ای منحصر به فرد است که توسط یک سازمان مبتنی بر پیمان بین دولتی با یک حکم دانشگاه ارائه می شود.

EUCLID دارای تخصص تخصصی در امور جهانی، از جمله مطالعات مذهبی است. EUCLID یک شریک از سازمان های متعددی است که به این برنامه مرتبط هستند، بویژه سازمان بین المللی جهانی (برلین) و دو نهاد وابسته به سازمان همکاری اسلامی (ISDB، ICCIA).

این برنامه جدید، یک نیاز عظیم جهانی برای حرفه ای های واجد شرایط را فراهم می کند که بتواند در تمام سطوح دولت و جامعه مدنی به عنوان کارشناسان در زمینه آنچه به طور کلی به عنوان رادیکالیزاسیون اسلامی منجر به تهدید روشن و کنونی افراط گرایی خشونت آمیز و یا حتی تروریستی اعمال.

رویکرد EUCLID برای ارائه بالاترین سطح بالقوه صلاحیت در مطالعات تروریسم و ​​همچنین راه حل های نابود سازی، چند سطحی و چند رشته ای است.

چند سطحی به این معنی است که فارغ التحصیلان MTSD قادر خواهند بود در سطوح مختلف، جهانی، ملی، محلی (شهر)، جمعی و بین فردی کار کنند. چند رشته ای بدان معنی است که این برنامه دانش را از حوزه های گوناگون صلاحیت شامل روانشناسی، جامعه شناسی و مطالعات دینی به ارمغان می آورد. EUCLID به لحاظ فلسفی آموزشی واجد شرایط منحصر به فرد است؛ زیرا این دیدگاه را از دیدگاه های ایالات متحده یا محور یورو محور می بیند. به رک و پوست کنده در مورد اسلام هراسی و همچنین واقع گرایی، "لایتی" و امپریالیسم فرهنگی به منظور ایجاد کارشناسان آگاه و متعادل که ممکن است از انواع مختلفی از زمینه های ملی و مذهبی بوجود آید، مقابله می کند.

الزامات ADMISSIONS:

متقاضیان باید مدرک لیسانس یا معادل آن بین المللی خود، صادر شده توسط یک موسسه ذکر شده در یونسکو IAU کتاب / پایگاه داده WHED دارند.

متقاضیان دولت گروهی (که در حال حاضر کارکنان دولت) ممکن است بدون مدرک لیسانس پذیرفته اگر سطح خود را از آموزش و پرورش و تجربه کافی محسوب می شود. اقلیدس میتوانید از این شرکت کنندگان نیاز برای تکمیل دوره پل قبل از ثبت نام در این برنامه است.

تسلط به زبان انگلیسی (گفتاری و نوشتاری) مورد نیاز است و مورد آزمایش قرار خواهند.

انتظار می رود دانش آموزان در موقعیت به اختصاص 10 تا 15 ساعت موثر مطالعه به صورت هفتگی است.

نکات علمی / نتیجه:

این منصفانه است که می گویند برنامه هایی که اقلیدس 'بهتر است به عنوان «فاصله» توصیف به جای برنامه مطالعه' آنلاین '. این به این معنی که دانش آموزان مجبور به اتصال در یک روز و زمان برای شرکت در بحث تابلو اعلانات به عنوان است که اغلب مورد با برنامه 'آنلاین' خاص است.

در عوض، برنامه های ما بر توانایی جذب مقدار زیادی از مواد را به صورت شخصی، که آنها را برای خوانندگان سریع که خود به خود یک رکورد از خواندن کتاب های شدید و علاقه پرشور در رشته خود مناسب است.

اقلیدس متقاضی فردی و گروهی مهارت های که برای موفقیت، بر اساس تجربه قبلی تایید با استفاده از مصاحبه گسترده شخصی شخصی و حرفه ای ضروری است ارزیابی می کند. از آنجا که اقلیدس برای خدمت به دیپلمات های فعال و دیگر مقامات دولتی تاسیس شد، انتظار می رود که این مهارت های حرفه ای خواهد شناخت و در این دوره از زندگی حرفه ای متقاضی نشان داده است.

در برخی موارد، ممکن است اقلیدس دوره های خاص به منظور آوردن مهارت های شخصی بین (از جمله زبان عمومی) به یک سطح مناسب (که حتی ممکن است به عنوان دروس انتخابی ذکر شده است) ارائه شده است.

دانش آموزان برنامه ریزی برای ادامه مطالعات خود با دکترا باید گزینه پایان نامه لیسانس آموزش که به 40 کردیت گسترش نیاز اعتباری درخواست کند.

برنامه ثبت نام:

اقلیدس است ثبت نام در حال انجام (مصرف) برای این برنامه است. این قابل قبول به درخواست چند ماه پیش است اما توصیه می شود به اعمال 60-40 روز در پیش. اسلات عموم مردم بر روی یک، رویکرد این آمده اول خدمت اختصاص داده است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
زمان ثبت نام باز است
Duration
مدت زمان
12 - 36 
پاره وقت
تمام وقت
Price
قیمت
6,650 USD
مجموع شهریه: اولیه پذیرش هزینه + (40 * USD145) = USD 6650
Locations
آمریکا - Washington, District of Columbia
تاریخ شروع : زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
گامبیا - Gambia Online
تاریخ شروع : زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
زمان ثبت نام باز است
آمریکا - Washington, District of Columbia
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
گامبیا - Gambia Online
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات