توسعه مهارت های کسب و کار و مالی پیشرفته در حالی که به بررسی آخرین تئوری ها و شیوه های محیط کسب و کار مدرن می پردازد. این که آیا هدف شما کار در یک سازمان ارشد در یک سازمان خصوصی، عمومی و غیرانتفاعی است یا خیر، کارشناسی ارشد کسب و کار با سرمایه ، خلاقیت خود را از جمعیت نشان می دهد.

یک دوره از مهارت های خاص و قابل انتقال را در برنامه مدرک کارشناسی ارشد کسب و کار و مدیریت ما ایجاد کنید. این دوره پیشرفته طیف گسترده ای از مباحث چالش انگیز و تحریک کننده را شامل می شود از جمله اقتصاد برای مدیران، تصمیم گیری های مالی، روش های تحقیق و خیلی بیشتر.

این برنامه همچنین به شما فرصتی برای انجام تحقیقات مستقل و ایجاد یک گزارش تحقیق تجاری و مدیریت 40 اعتبار اختصاص می دهد.

این 100٪ دوره آنلاین به شما آموزش داده می شود که چگونه به بررسی و ارزیابی روش های تحقیق و مهارت های فنی در تصمیم گیری های مدیریتی موثر و اخلاقی، و در عین حال به طور انتقادی تجزیه و تحلیل مسائل مدیریت پیچیده پیچیده و سیستماتیک و نوآورانه تدریس می شود. شما همچنین توانایی ارزیابی اصول و مبانی نظری مدیریت، استراتژی، بازاریابی، مالی، مدیریت منابع انسانی و سایر رشته ها را در بخش های صنعتی خواهید داشت.

ماژول های مالی اضافی در این دوره ترکیبی همچنین به شما امکان می دهد تا مهارت های خود را بیشتر گسترش دهید، دانش خود را از نظریات، تکنیک ها و مدل های مدیریت مالی در یک زمینه سازمانی و توانایی ارزیابی اینکه چگونه محیط مدیریت مالی بر موقعیت استراتژیک سازمان تاثیر می گذارد.

یادگیری و ارزیابی

معرفی

مطالعه در اینترنت به شما آزادی می دهد برای مطالعه زمانی و جایی که برای شما مناسب است - در خانه، در طول ناهار یا هر مکان دیگر که شما دسترسی به اینترنت دارید.

همه دوره های آنلاین ما یک دوره تحصیلی توصیفی است که راهنمای آن است که دوره شما برای تکمیل دوره چه مدت باشد. مدت زمان واقعی ممکن است بسته به سرعت مطالعه شما، طول دوره کوتاهتر یا کوتاهتر باشد، گزینه های مطالعه انتخاب شده و دسترسی به ماژول. ممکن است مطالعات خود را سریعتر از دوره دوره توصیفی انجام دهید با دو برابر شدن در ماژول ها در زمان مشخص؛ با این حال، حداقل دوره تحصیلات اعمال می شود.

همه دوره های ما به طور منظم شروع می شود در طول سال. سال تحصیلی ما به ماژول ها، معمولا با یک یا دو هفته تعطیل بین ماژول ها و یک دوره سه هفته ای ساختاری برای دوره کریسمس سازماندهی شده است. دانش آموزان در طول فرآیند درخواست یک دوره زمانی آموزشی دریافت خواهند کرد.

روش های آموزشی و سبک

همانطور که ما یک دانشگاه آنلاین 100٪ هستیم، ما از یک محیط یادگیری مجازی به جای یک پردیس سنتی استفاده می کنیم. این سیستم فرایند یادگیری را در زمان واقعی پیگیری و مدیریت می کند و دسترسی سریع به مواد یادگیری شما را فراهم می کند.

این پلت فرم یادگیری اجازه می دهد تا هر دو دانش آموزان و معلمان به طور فعال در مکالمات در زمان واقعی شرکت کنند و شما می توانید به سخنرانی ها و سمینارهای زنده در اینترنت گوش دهید و مشاهده کنید. تمام دوره ها فقط به زبان انگلیسی ارائه می شوند.

شما در طول دوره خود توسط یک مشاور دانش آموز اختصاصی پشتیبانی می کنید و این فرصت را دارید تا به طور مرتب با دانش آموزان و معلم خود ارتباط برقرار کنید. برای حصول اطمینان از پشتیبانی مورد نیاز خود را از معلم خود دریافت می کنید، ما اندازه کلاس ها را در 20 دانش آموز محدود می کنیم.

ارزیابی

کسب و کار ما در زمینه کسب و کار با دوره مالی شامل هر دو ماژول اجباری و اختیاری است، بنابراین شما می توانید محتوای دوره خود را مناسب تر به منافع و آرمان های خود را متناسب.

ما بر مبنای رویکرد مبتنی بر انتساب به ارزیابی به جای امتحانات اتخاذ میکنیم. ارزیابی کارشناسی ارشد کسب و کار با سرمایه براساس ترکیبی از دوره های آموزشی نوشته شده و کار بر روی پایان نامه یا پروژه فردی است.

شما می توانید علامت های موقت فعلی خود را از ابتدای برنامه مشاهده کنید، به شما این امکان را می دهد که موفقیت روش های فعلی مطالعه خود را ارزیابی کرده و مناطق را بهبود بخشید. ما معتقدیم که این شفافیت به شما اطلاعاتی را می دهد که شما نیاز دارید تا بیشتر از دوره استاد خود استفاده کنید. ما این کار را با:

  • نشان دادن علائم خود را به وضوح در کتاب درجه خود را، که می تواند مشاهده شود هر زمان که شما به سیستم وارد شوید
  • چرخش سریع کار برآورده شده برای اطمینان از اینکه کتاب درجه شما همیشه به روز است
  • ارزیابی کار خود را در سراسر ماژول به جای انتظار برای پایان سال امتحانات
  • اطمینان از داشتن تماس منظم با مشاور دانشجویی شما
  • سادگی و شفافیت در طراحی معیارهای ارزیابی ما

ما همچنین داریم که اطمینان حاصل کنیم که کار ارائه شده توسط دانش آموزان معتبر است. علاوه بر این واقعیت که اغلب کارها اغلب ارزیابی می شوند، از یک سیستم نظارت الکترونیک معتبر برای بررسی سرقت ادبی استفاده می کنیم.

در صورت موفقیت آمیز بودن مدرک کارشناسی ارشد خود را با مدرک مالی، از شما دعوت به مراسم فارغ التحصیلی در دانشگاه اسکس، کالجچستر کالج می شود.

چشم انداز شغلی

ما برای بهبود اشتغال در میان فارغ التحصیلان ما اختصاص داده ایم. دوره های آنلاین ما به شما فرصتی برای بهبود چشم انداز حرفه شما و به دست آوردن بالقوه با ترکیبی از مهارت های کلیدی است که به طور مستقیم قابل انتقال به محل کار است.

دستیابی به این کسب و کار مدرن با سرمایه دانشی و تعهد خود را به کارفرمایان آینده نشان می دهد. این که آیا شما به دنبال حرکت به مدیریت یا به دنبال تغییر شغلی هستید، این کارشناسی ارشد شما مهارتهایی را که برای موفقیت در تقریبا هر سازمان نیاز دارید، به شما می دهد.

طیف گسترده ای از مهارت های کسب و کار و مالی که شما توسعه می دهید، با مهارت های قابل انتقال که شما در طول دوره نیز در آن ایجاد خواهید کرد، تکمیل خواهد شد. اینها شامل مهارتهای تفکر انتقادی، تحقیق، ارزیابی استراتژی، مهارت های ارتباطی و جمع آوری اطلاعات می باشند، اما محدود به آنها نیستند.

شرایط ورود

1. مسیر ورود آکادمیک

برای رعایت الزامات ورودی تحصیلی برای کسب و کار ما با برنامه مالی شما باید الزامات ذیل را به حداقل برسانید:

  • یک مدرک کارشناسی از موسسه تایید شده به معنی افتخارات بریتانیایی یا یک مدرک حرفه ای مربوطه است.

اگر انگلیسی زبان اول شما نیست، IELTS (Academic) 6.5 یا معادل آن. اگر شما IELTS یا معادل آن را نپردازید، ما نیاز به دانش آموزان برای آزادی آزمون آنلاین آنلاین انگلیسی.

2. مسیر ورود به محل کار

ما متوجه می شویم که شما می توانید مهارت های مختلفی را بدست آورید و عملکرد پیشین علمی نه تنها نشان دهنده توانایی متقاضیان نیست. بنابراین، اگر حداقل حداقل استانداردهای علمی بالا را رعایت نکنید، هنوز ممکن است واجد شرایط ثبت نام از طریق مسیر ورود مجدد شما باشد.

برای رفع نیازهای ورودی باز برای کسب و کار ما با برنامه مالی ما باید حداقل معیارهای زیر را داشته باشید:

  • حداقل 5 سال تجربه کار در سطح بالا.
  • مهارت زبان انگلیسی باید در سطح معادل IELTS (Academic) 6.5 باشد.
  • اگر شما IELTS یا معادل آن را نپردازید، ما نیاز به دانش آموزان برای آزادی آزمون آنلاین آنلاین انگلیسی.

درخواست شما به صورت فردی در نظر گرفته می شود و با توجه به انگیزه شما برای انجام این دوره، تجربه کاری قبلی و سایر مدارک مربوطه که توانایی شما برای موفقیت برنامه کامل را نشان می دهد، در نظر گرفته می شود.

تضمین بازگشت پول 21 روزه

اگر در مدرک کارشناسی ارشد ما با برنامه مالی مشغول به تحصیل هستید، اما تصمیم بگیرید که یادگیری آنلاین برای شما نیست، ما به شما اجازه می دهیم تا در 21 روز از تاریخ شروع اعلام شده در نامه پیشنهاد خود، اخذ شود. اگر سپرده اولیه را قبل از پرداخت هزینه کرده اید، یک بازپرداخت کامل دریافت خواهید کرد.

هزینه

هزینه های ما برای همه دانش آموزان یکسان است و هرکسی 10٪ تخفیف دریافت خواهد کرد در صورتی که پرداخت هزینه دوره تحصیل یا دوره سالیانه را پرداخت کنند. اگر شما دانشجوی خارج از کشور هستید، باید بررسی کنید که آیا دولت شما کمک مالی برای تحصیل در خارج از کشور دارد یا خیر.

قیمت ها سالانه بررسی می شوند. ما حق تغییر هزینه های دوره را برای بازتاب تورم و تغییر در بودجه آموزش عالی در اختیار داریم. اگر قبل از پرداخت سالیانه شما هزینه های تحصیلی خود را هر سال پرداخت می کنید، هزینه های تحصیل به هیچ وجه افزایش نخواهد یافت.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 30 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Essex Online »

آخرین به روز رسانی October 23, 2018
این دوره آنلاین
Duration
24 
پاره وقت
Price
10,608 GBP
هرکسی تخفیف 10٪ را در صورت پرداخت هزینه تحصیلی سالیانه یا هزینه دوره پیش پرداخت می کند.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ