بررسی دوره

کسب و کار معاصر نیاز به یکپارچگی بیشتر بین توابع فناوری اطلاعات و استراتژی گسترده سازمان شما دارد. مدرک آنلاین مدرک کارشناسی ارشد IT در Arden University ، شما را با مهارتهای کارآمد در ساختار رهبری فناوری اطلاعات شرکت شما، تجهیز می کند.

از طریق روش مطالعه انعطاف پذیر Arden، کارآموزان خود را در مدیریت فناوری اطلاعات همراه با تعهدات و مسئولیت های موجود آسان تر می کنید. این برنامه به شما کمک خواهد کرد تا حرفه ای خود را به سطح بعدی برسانید در حالی که سازمان خود را به اهداف استراتژیک خود نزدیک تر می کنید.

همه برنامه های Arden با تمرکز قوی بر قابلیت های اشتغال و موفقیت حرفه ای تحویل داده می شود. این برنامه حرفه ای توسط تمرینکنندگان با تجربه طراحی شده و تحویل داده شده است، بنابراین شما می توانید اطمینان حاصل کنید که حرفه شما بهترین پایه را از طریق تجربه صنعت مستقیم دارد.

ماژولهای دوره

سیستم های اطلاعاتی و استراتژی تراز تجاری:

درک درستی از طراحی، کاربرد و ارتقاء سیستم های فناوری اطلاعات ایجاد کنید زیرا آنها از دستیابی به اهداف استراتژیک دیگر حمایت می کنند. شما یک درک کامل از مفاهیم استراتژیک خود خواهید ساخت و فرآیندهای پیچیده و روش های مورد استفاده برای دستیابی به این اهداف را بررسی کنید.

توسعه طرح کسب و کار:

درک چگونگی رویکرد برنامه ریزی کسب و کار استراتژیک فناوری اطلاعات و حرکت به پیچیدگی محصولات و خدمات فناوری اطلاعات جدید را به یک کسب و کار تبدیل کنید. شما بلوک های ساختمانی برنامه ریزی را شامل می شود، از جمله تعیین، ارزیابی و اولویت بندی توسعه راه حل های فناوری اطلاعات و ایجاد یک طرح کسب و کار مربوط به زمینه کار خود را.

مدیریت پروژه و نمونه کارها:

تکنیک های مختلف در دسترس برای مدیریت پرونده ها و پروژه ها در محیط IT را بیاموزید. کشف چگونگی پیاده سازی پروژه ها در هر برنامه استراتژیک از طریق مدیریت مناسب و ایجاد تجربه خود از طریق استفاده از ابزارهای مدیریت پروژه.

مدیریت ارتباطات:

شما روابط مثبت ذینفعان را در استقرار موفقیت آمیز پروژه های فناوری اطلاعات ارزیابی می کنید و اهمیت تعامل محیط زیست و ارتباطات را در توسعه روابط زنجیره تامین بررسی می کنید. همچنین با توجه به بازخورد و شکایات موثر، دانش خود را در یک سناریوی گروه نشان می دهد.

سیستم های اطلاعاتی حاکمیت:

همانطور که سیستم ها پیچیده تر می شوند، حکومتداری به طور فزاینده مهم می شود. شما نقش نقش حکومت را در کاهش ریسک و به حداکثر رساندن مزایای اعتماد به سیستم و نرم افزار ارزیابی خواهید کرد. شما نقش اصلی نقش حکمرانی استراتژیک را به رسمیت می شناسید و حسابرسی راهبردهای جاری حسابرسی برای نقد را مورد سنجش قرار می دهد.

سیستم های ابر و برنامه های کاربردی:

شما توسعه سیستم های محاسبات ابری و استفاده از آنها در سازمان ها را ارزیابی خواهید کرد. این ماژول مزایا را در نظر می گیرد، در حالی که به شما درک مفیدی از پیامدهای تکنولوژی های توزیع شده ارائه می دهد. شما طبیعت در حال تغییر آنها را ارزیابی خواهید کرد و انتقاد از اجرای آنها را در محل کار تحلیل خواهید کرد.

پروژه تحقیقاتی:

این پروژه حیاتی به شما فرصتی برای تحقیق در زمینه انتخاب شما، مربوط به موضوع برنامه، و توسعه توانایی های انتقادی خود را می دهد. شما یک پیشنهاد تحقیقاتی را ایجاد می کنید، بین مقاله های متداول و یا مقالات و مقالات علمی را انتخاب کنید و سپس تمام دانش خود را از برنامه اعمال کنید، با این امکان که تحقیقات خود را به نیازهای واقعی خود مرتبط کنید.

آنچه دانش آموزان ما می گویند:

116280_aa01zDAY.png

"تجربه Arden University تا به حال فوق العاده است - آنها رابطه خوبی با دانش آموزان و ارائه یک طرح پرداخت انعطاف پذیر است. من آردن را به هر کسی که می خواهد در همان زمان تحصیل و کار را توصیه کند."

اسماعیل سالامی

بازاریابی استراتژیک کارشناسی ارشد

الزامات واجد شرایط بودن

برای واجد شرایط بودن برای این دوره شما باید به طور معمول:

  • مدرک تحصیلی انگلستان حداقل در کلاس دوم (2.2) یا معادل آن است.
  • برای دانش آموزانی که تحصیلات قبلی آنها به زبان انگلیسی تدریس نمی شود: IELTS 6.5 یا معادل آن (کمتر از 6 در هر عنصر).

اگر مدارک تحصیلی ندارم چه؟

ما به طور مثبت برنامه های کاربردی را از افرادی که دارای تجربه مدرن مدیریت هستند (به طور معمول 5 سال) تشویق می کنیم و آنها را در نظر می گیریم و می توانند انگیزه خود را برای مطالعه برنامه نشان دهند. ما برای تکمیل درخواست شما از CV و منابع خود درخواست خواهیم کرد.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 48 برنامه دیگر ارائه شده توسط Arden University »

آخرین به روز رسانی June 11, 2019
این دوره آنلاین
Start Date
جولای 2019
اکتبر 2019
Duration
18 - 60 
پاره وقت
تمام وقت
Price
8,550 GBP
£ 8،550 (UK
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
جولای 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
ژانویه 2020
آخرین مهلت تقاضا

جولای 2019

اکتبر 2019

ژانویه 2020