University of New Haven یک برنامه کارشناسی ارشد 30 اعتبار در رشته مهندسی محیط زیست ارائه می دهد که تئوری کاملاً یکپارچه را با برنامه کاربردی فراهم می کند که به فارغ التحصیلان اجازه می دهد تا نه تنها تولید کننده بلکه رهبر در صنعت انتخابی خود باشند.

جهان در حال تغییر ما

با برگزاری دوره های چالش برانگیز و حرفه ای محور در تنظیمات کلاس ، دانش آموزان به سرعت مهارت های لازم برای تهیه راه حل های پیشگامانه برای مشکلات پیچیده محیط زیست را از طریق مطالعه میان رشته ای در مورد مسائل مربوط به حفاظت از محیط زیست ، کیفیت آب و تصفیه ، تصفیه فاضلاب ، مدیریت پسماندهای جامد ، اصلاح سایت و اقدامات کنترل انتشار.

اندازه کلاس های كوچك مجهز به فن آوری پیشرفته و مدرن ، دانش آموختگان را با یك یادگیری شخصی منحصر به فرد در اختیار دانش آموزان قرار می دهد در حالی كه یك پروژه مورد نیاز ، اكتشافی عمیق از مسائل زیست محیطی معاصر را كه دنیای روزافزون ما را به چالش می كشد ، تسهیل می كند.

برنامه آنلاین:

کارشناسی ارشد کاملاً آنلاین در مهندسی محیط زیست به طور خاص برای کارگر حرفه ای طراحی شده است و می تواند در رسیدن به هدف خود برای کسب مدرک کارشناسی ارشد مهندسی محیط زیست به شما کمک کند. این برنامه بر ایجاد یک محیط یادگیری آنلاین کاملاً پشتیبانی شده است که در آن با اساتید و همکلاسی های سراسر کشور و سراسر جهان همکاری خواهید کرد. کلیه کلاس ها 100٪ بصورت آنلاین و در هر شش شرایط مناسب هفت هفته ما قابل انجام است.

گام بعدی خود را، بدون حتی در خارج از مرحله

برنامه آنلاین کارشناسی ارشد ما در مهندسی محیط زیست برای متخصصان شاغل طراحی شده است و می تواند در مدت 2 سال به شما در کسب مدرک کارشناسی ارشد مهندسی محیط زیست کمک کند. این برنامه بر ایجاد یک محیط یادگیری آنلاین کاملاً پشتیبانی شده است که در آن با اساتید و همکلاسی های سراسر کشور و سراسر جهان همکاری خواهید کرد. کلیه کلاس ها 100٪ بصورت آنلاین است و می تواند به صورت راحت و هفت هفته انجام شود.

 1. کلاس ها فقط 6 تا 7.5 هفته طول می کشد
 2. کلاس ها کاملاً آنلاین و طبق برنامه شما هستند
 3. شما می توانید تمام 30 اعتبار را فقط در 2 سال کامل کنید.
 4. کلاس ها تئوری را با برنامه های دنیای واقعی ادغام می کنند. بیشتر کلاس ها شامل یک پروژه به جای امتحان نهایی هستند ، بنابراین می توانید آنچه را که آموخته اید اعمال کنید.

دانشجویان یاد می گیرند با کاوش در زمینه های مهندسی محیط زیست از جمله موارد مربوط به حفاظت از محیط زیست ، کیفیت آب ، تصفیه آب ، تصفیه فاضلاب ، سیستم های مدیریت پسماند جامد ، اصلاح سایت و اقدامات کنترل انتشار ، راه حل های پایدار برای مشکلات پیچیده زیست محیطی ایجاد کنند.

مرکز شناختی ملی برای توسعه شغلی

تمام دانش آموزان University of New Haven دسترسی به منابع زیادی از طریق مرکز توسعه حرفه ای دانشگاه، که یکی از بهترین ها در کشور توسط Review Princeton نامیده می شود، دسترسی پیدا می کند.

از طریق ارزیابی های شغلی، شبکه ها و سایه شغل به مصاحبه های دانشگاه و مذاکره با حقوق و دستمزد، مرکز توسعه حرفه ای مهارت ها و ارتباطات را برای شناسایی حرفه ای معنی دار و فرصتی برای پیگیری اشتیاق شما فراهم می کند.Factory Chimney Smoke veeterzy / Unsplash

دوره ها و برنامه های انتخاب شده

درمان جسمی-شیمیایی پسماندهای آبی

تجزیه و تحلیل فرآیندهای فیزیکی و شیمیایی در سیستم های طبیعی و مهندسی شده برای کنترل آلودگی آب. فرآیندهای واحد تحت پوشش شامل ، اما محدود به هوادهی و انتقال گاز ، رسوبگذاری ، تصفیه ، انعقاد / لخته سازی ، جذب ، تثبیت شیمیایی ، تبادل یونی ، ضد عفونی نیستند. روش های طراحی و جنبه های عملیاتی درمان نیز در نظر گرفته شده است

درمان بیولوژیکی زباله های آبی

این دوره یک مطالعه عمیق از اصول درمان بیولوژیکی پسماندهای آبزی (شهری ، صنعتی ، و یا خطرناک) ارائه می دهد. فرآیندهای رشد معلق و متصل به طور معمول در استفاده پوشش داده می شوند. تأکید بر طراحی و جنبه های عملیاتی لجن فعال شده ، فیلتر کردن ها و بیوکنترل های چرخشی است. فرآیندهای درمانی در محل نیز تحت پوشش قرار می گیرند.

سرنوشت آلوده کننده و حمل و نقل در محیط زیست

این دوره شامل اصول اساسی رفتارهای آلاینده در محیط می باشد. خواص فیزیکی و شیمیایی آلاینده ها ، حمل و نقل و مکانیسم های تغییر شکل دهنده تأثیر بر توزیع آلاینده ها بین هوا ، آب و حوزه های جامد در عمق مورد مطالعه قرار گرفته است. مباحث تحت پوشش شامل ، اما به آنها محدود نمی شود ، تعادل رابط زیست محیطی ، حمل و نقل Advective و انتشار. تبادل بیوشیمیایی در حوزه های جوی ، آبزی و زمینی - سایپرز ، باشگاه دانش مدل سازی محیطی نیز در نظر گرفته شده است.

قانون و قانون محیط زیست

بررسی تکنیک های اجرای قوانین و مقررات کنترل آلودگی ایالتی و فدرال؛ تأثیر بر معیارهای تصفیه پسماند و طراحی و ارزیابی احکام شهرداری. تهیه ارزیابی های زیست محیطی و بیانیه های تأثیر.

شرایط درخواست برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی

لیست چک کارشناسی ارشد

 • برنامه آنلاین
 • 50 دلار هزینه غیر قابل استرداد
 • رونوشت های رسمی دانشگاه و اثبات پایان دوره لیسانس. توضیحی درباره سیستم درجه بندی دانشگاه شما باید همراه با رونوشتهای شما باشد.
 • دو نامه توصیه ای از اساتید یا کارفرمایان
 • بیانیه هدف لازم است. رزومه بسیار توصیه می شود.
 • برخی از رشته های برتر نیاز به نمرات آزمون GRE و / یا GMAT دارند. کد مدرسه GRE: 3663؛ کد مدرسه GMAT: P1X-DS-94.

دانش آموزان بین المللی

 • برنامه آنلاین
 • 50 دلار هزینه درخواست غیر قابل استرداد
 • رونوشت ها (به زبان انگلیسی) از همه دانشکده ها یا دانشگاه ها در آن شرکت کردند. متن ها باید در پاکت نامه های بسته شده ارسال و مستقیماً به اداره پذیرش ارسال شوند. اگر اسناد رسمی در دسترس نباشد ، اسناد غیر رسمی می توانند فقط از طریق سیستم برنامه آنلاین برای بررسی اولیه بارگیری شوند. اما باید تمام مدارک رسمی قبل از شروع کلاسها برای ترم پذیرفته شده دریافت شود.
 • دو نامه توصیه
 • بیانیه هدف
 • رزومه یا CV
 • برنامه تافل 75 ، یا آیلتس 6.0 یا PTE 50 یا تکمیل برنامه آمادگی دانشگاهی انگلیسی University of New Haven . برخی از رشته های برتر ممکن است به نمرات آزمون انگلیسی بالاتر نیاز داشته باشند.
 • برخی از رشته های برتر نیاز به نمرات آزمون GRE و / یا GMAT دارند. کد مدرسه GRE: 3663؛ کد مدرسه GMAT: P1X-DS-94.
 • متقاضیان هندی باید برگه علائم / ترمهای دانشگاهی را به تفصیل ترم ارائه دهند. ورق های علامت گذاری شده به تنهایی قابل قبول نیستند.
 • University of New Haven تنها در صورتی که دارای رتبه "A" ، "A" یا "پنج ستاره" توسط شورای ملی ارزیابی و اعتباربخشی (NAAC) باشد ، مدرک لیسانس 3 ساله از هند را می پذیرد. دانشجویان نیز باید در مقاطع 1 یا 2 فارغ التحصیل شده باشند. اثبات رتبه دانشگاه NAAC یا دانشگاه NAAC به همراه رونوشتهای متقاضی باید ارائه شود. این مربوط به مدارک لیسانس 3 ساله زیر است: مدرک 3 ساله B.Com ، مدرک 3 ساله B.Sc و مدرک 3 ساله BBA. متقاضیان هندی با مدارک 3 ساله می توانند سال اضافی مدرک کارشناسی ارشد یا یک سال دیپلم تحصیلات تکمیلی را از یک دانشگاه شناخته شده ارائه دهند تا برای پذیرش در نظر گرفته شوند.
برنامه آموزش در:
 • انگلیسی
آخرین به روز رسانی اکتبر 9, 2019
این دوره آنلاین
Start Date
ژانویه 15, 2020
Duration
تمام وقت
Price
28,200 USD
کل هزینه تحصیل
Deadline
نوامبر 15, 2019
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
ژانویه 15, 2020
End Date
ژانویه 2022
آخرین مهلت تقاضا
نوامبر 15, 2019

ژانویه 15, 2020

Location
آخرین مهلت تقاضا
نوامبر 15, 2019
End Date
ژانویه 2022

Environmental Engineering, M.S.