MS در آموزش و پرورش، آموزش و یادگیری آنلاین

California State University East Bay

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

MS در آموزش و پرورش، آموزش و یادگیری آنلاین

California State University East Bay

MS در آموزش و پرورش، آموزش آنلاین و آموزش

دانشگاه ایالتی کالیفرنیا، شرق خلیج کارشناسی ارشد در آموزش و پرورش، گزینه در آنلاین آموزش و یادگیری (MS-OTL) پاسخگوی نیازهای علمی دانشگاه کالج و، K-12 معلمان، مربیان شرکت ها و نظامی، مدیران آموزشی، طراحان برنامه درسی، فنی کارکنان پشتیبانی، و دیگران که طراحی، پیاده سازی و آموزش دوره های آنلاین.

معتبر توسط انجمن غربی از مدارس و کالج (WASC)، برنامه یکی از جامع ترین آموزش آنلاین است و یادگیری برنامه های آموزشی ارائه شده در جهان و دانش آموزانی که امکان استفاده از آن را تبدیل به کارشناسان در آموزش آموزش آنلاین. دانش آموزانی که برای برنامه گواهی انتخاب کردن می توانید آن دوره نسبت به برنامه های کارشناسی ارشد 'ثانیه اعمال می شود. هر دو آنلاین ارائه می گردد.

فقط آنلاین فرمت باعث می شود برنامه مناسب برای هر کسی در جهان، نه فقط کسانی که زندگی و یا کار در سان فرانسیسکو شرق منطقه خلیج. دانش آموزان می توانند به جلو به دست، برنامه درسی سخت است که در آن هر دو استادان و دانشجویان ارائه بازخورد دقیق در مورد هر پروژه و باید انتظار به صرف 10-12 ساعت یا بیشتر در هر هفته در هر کلاس است. ایمیل، تلفن، ساعات اداری اتاق چت، و / یا ویدئو کنفرانس: آنها می توانند با مدرسان و مشاوران خود را در راه های مختلفی ارتباط برقرار کنند. اتصال به اینترنت با سرعت بالا است که به شدت توصیه می شود.


اهداف برنامه

  • برای دادن فارغ التحصیلان دانش کامل از آموزش آموزش آنلاین و یادگیری، از همزمان در مقابل یادگیری و طراحی آموزشی برای دانش آموزان معلول به انواع ابزار های فن آوری است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد.
  • برای آماده سازی فارغ التحصیلان برای ایجاد دوره به طور کامل آنلاین، همه در ساخته شده است تا به روز بهترین شیوه ها در OTL، از هر آموزش یا آموزش مواد در حال حاضر آنها در حال حاضر استفاده کنید.
  • برای دادن اعتماد به نفس و فارغ التحصیلان تا به روز دانش لازم برای طراحی، اجرا و آموزش دوره های آنلاین موثر است.


چه کسی باید شرکت

  • دانشگاه و دانشکده کالج، K-12 معلمان، شرکت های بزرگ و نظامی مربیان، مدیران آموزشی، طراحان برنامه درسی، کارکنان پشتیبانی فنی و دیگران که می خواهند به یاد بگیرند که چگونه برای تبدیل آموزش یا آموزش مواد در حال حاضر چهره به چهره را به تحویل یک دوره به طور کامل و یا آنلاین برنامه و به دنبال آموزش کامل ترین در دسترس است.
  • مربیان و مربیان که در حال حاضر طراحی، پیاده سازی، و یا تدریس دوره های آنلاین که به دنبال به روز رسانی مهارت ها و دانش در حال تکامل بهترین شیوه ها در آموزش آنلاین و تمایل دارد به یک تمایز و سطح تخصص است که می تواند به آنها کمک کند در حرفه خود پیشرفت.


نکات برجسته برنامه


نوع مدرک اعطا: کارشناسی ارشد رشته علوم
تعداد دوره: 10 دوره
طول برنامه: 15 ماه
شهریه جاری: 1،327 $.50 البته
(شهریه در معرض تغییر در هر زمان بدون اعلام)

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2018
Duration
مدت زمان
15 
پاره وقت
Price
قیمت
1,328 USD
در هر دوره
Locations
آمریکا - Hayward, California
تاریخ شروع : سپتامبر 2018
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2018
آمریکا - Hayward, California
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات