MS در مدیریت سیستم های اطلاعاتی

Florida State University, The College of Business

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

MS در مدیریت سیستم های اطلاعاتی

Florida State University, The College of Business

ما دوباره 'آموزش دانش آموزان ما برای توزیع مهارت های مدیریت IT خود را در سراسر جهان

به عنوان یک حرفه ای IT، شما در یک سرعت گام، محیط کسب و کار پویا کار می کنند. شما 'ام احتمالا در حال حاضر تجربه این احساس که مهارت های فن آوری که یک بار شما را جدا از دیگر کسب و کار حرفه ای مجموعه ای دیگر منحصر به فرد. آنها حتی ممکن است منسوخ شود.

یا، شاید شما 'ام صعود از نردبان شغلی فنی و در حال حاضر مدیریت تیم های حرفه ای IT. زمینه های فنی خود را به شما اجازه می دهد به طور مستقیم و منجر این تیم، اما ناظران خود انتظار دارند توجیه کسب و کار گرا بیشتری برای تصمیم گیری کنید. تجزیه و تحلیل، طراحی و پیاده سازی مهارت های خود را کمک کمی در آماده سازی یک ارائه به هیئت اجرایی سازمان شما می باشد.

طراحی شده با ورودی حرفه ای IT مانند شما، MS آنلاین در MIS خواهد مهارت های خود را و دانش کسب و کار به روز رسانی.همه دانش آموزان تکمیل هفت دوره "MIS هسته " که مدیریت پروژه، مدیریت تکنولوژی، مدیریت دانش و هوش کسب و کار، کسب و کار الکترونیکی، و مسائل اجتماعی و سازمانی مربوط به سیستم های اطلاعاتی را پوشش می دهد. اگر شما نیاز به به روز رسانی مهارت های مدیریت عمومی شما، شما ممکن است به چهار دوره از طریق FSU 'ثانیه برنامه درسی MBA آنلاین طول بکشد. اگر شما یک متخصص فن آوری، شما دوره های پیشرفته ما در تجزیه و تحلیل سیستم، طراحی پایگاه داده و ارتباط از راه دور را.

و در اینجا 'ثانیه خبر خوب: شما این دوره ها بدون ترک شغل خود را و یا نقل مکان به تالاهاسی کنند. بر خلاف دیگر برنامه های آنلاین، شما همان مواد از اساتید همان آموزش در دانشگاه دوره دریافت خواهید کرد. شما انجام همان کار. درجه شما دقیقا همان درجه در محوطه دانشگاه. شما می توانید درجه در دو سال تقویم با در نظر گرفتن دو دوره در هر ترم کامل است.

غلظت برنامه

دو راه برای تکمیل MS آنلاین در برنامه MIS وجود دارد. همه دانش آموزان مجموعه ای از هفت دوره هسته کامل، همراه با دوره غلظت خاص. دو غلظت به شرح زیر است:

  • غلظت فن آوری های پیشرفته
  • غلظت مدیریتی
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
پاره وقت
Locations
آمریکا - Tallahassee, Florida
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
آمریکا - Tallahassee, Florida
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات