Nanocertificate در کارآفرینی انتگرال

عمومی

شرح برنامه

  • دانشکده: چاک شرینر ، دکتری ، MBA
  • نانو دوره ها - 9 قسمت سری
  • 3 ساعت در هفته ، 9 هفته

با این خرید واحد ، شما قادر خواهید بود که تمام نه سریال نه بخشی ما را در کارآفرینی انتگرال که توسط چاک اشرینر ، دکتری ، MBA تدریس می شود ، بگیرید. این مجموعه شما را با روشی جدایی ناپذیر برای مشاهده کارآفرینی آشنا می کند و به شما ابزاری را می دهد تا بتوانید سریعاً آینده خود را آغاز کنید. یک محیط کاملاً پیچیده و مختلط نیاز به روشی جدید برای فکر کردن درباره چگونگی نزدیک شدن به شروع مشاغل کوچک دارد. شما باید یک تمرکز روشن بر روی قلب خود داشته باشید و همچنین مهارت های شغلی خود را بهبود بخشید.

پس از اتمام ، شما یک نانوساختار صادر می کنید که می توانید با همسالان و همکاران خود به اشتراک بگذارید و در پروفایل های رسانه های اجتماعی خود پست کنید. اگر در مورد سریال سؤالی دارید ، لطفاً ما را به ما اطلاع دهید. در زیر ، توضیحات مربوط به هر فناوری نانو موجود در این سری را پیدا کنید.

کارآفرینی یکپارچه قسمت اول - مقدمه

توضیحات نانوسیم:

این nanocourse تئوری انتگرال کن Wilber را معرفی می کند زیرا مربوط به کارآفرینی موفق در قرن بیست و یکم است. کن ویلبر نویسنده پرکاری است که تأثیر آن بر رهبران فکر در حال رشد است. دانش آموزان درمورد برخی از ایده های اصلی ویلبر ، بینشی به ماهیت تهدیدات همگرا برای بشریت ناشی از قرن بیست و یکم و الگویی از نحوه موفقیت کارآفرینان ضمن کمک به راه حل رفاه جمعی ما ، به دست خواهند آورد.

کارآفرینی انتگرال بخش دوم - تصمیم گیری های کلیدی: ماموریت و استراتژی

توضیحات نانوسیم:

ارائه خلاصه ای از اولین مواردی که یک کارآفرین در شروع یک تجارت به منظور افزایش احتمال زنده ماندن در نظر می گیرد: ماموریت ، ارزیابی بازار ، دامنه و ماهیت ارائه اولیه ، شایستگی های کلیدی مورد نیاز ، نیازهای سرمایه و نقاط عطف اولیه تحت پوشش قرار می گیرد و سپس متناسب با ضروریات قرن بیست و یکم.

کارآفرینی انتگرال بخش سوم - عملیات: شروع کار

توضیحات نانوسیم:

این چارچوبی را برای ایجاد و اجرای اولین نقاط عطف مهم فراهم می کند. تأکید بر تمرکز بازار به عنوان رانندگی در نحوه طراحی و تنظیم یک پیشنهاد. توجه جدی به ایجاد تمرکز و اولویت بندی دارد بنابراین کارآفرین تمرکز خود را بر روی مهمترین چیزها در کوتاه مدت ترتیب می دهد.

کارآفرینی انتگرال بخش چهارم - توسعه رهبری انتگرال

توضیحات نانوسیم:

تمرکز بر رهبری - عملکرد مطلوب ، توسعه ظرفیت تأثیرگذاری و حفظ انرژی و خوش بینی از طریق تلاطم اجتناب ناپذیر در شروع یک تجارت. معرفی شیوه های رشد اساسی برای تعمیق آگاهی معنوی و رشد رفتارهای روانی و اخلاقی بالغ.

کارآفرینی انتگرال بخش پنجم - مبانی اقتصاد بازرگانی

توضیحات نانوسیم:

پشتیبانی از ارزیابی نیاز سرمایه - چه میزان سرمایه برای دستیابی به نقاط عطف بحرانی نیاز دارد؟ سه صورت اصلی مالی را برای تأمین و برقراری ارتباط با سرمایه گذاران آینده نگر با تأکید بر ارزیابی عملی از الزامات جریان نقدی در مرحله اولیه تجارت ، معرفی می کند. مبانی جستجوی سرمایه گذاری را معرفی می کند.

کارآفرینی یکپارچه قسمت ششم - برنامه ریزی تجاری برای سرمایه و اقدام

توضیحات نانوسیم:

نوشتن یک برنامه تجاری که می تواند همزمان برای هدایت اقدامات و افزایش سرمایه مورد استفاده قرار گیرد ، معرفی می کند. کلیه اقدامات اساسی را که تجارت باید انجام دهد ، وابستگی ها ، زمان بندی و گردش پول را در نظر می گیرد. هدف این است که کارآفرین بتواند خلاصه اجرایی منسجم و متمرکز این طرح را تولید کند.

کارآفرینی انتگرال بخش هفتم - راه اندازی مشاغل

توضیحات نانوسیم:

با انجام اقدامات مشخص پس از اجرای طرح - از افزایش سرمایه تا تولید تا بازاریابی اولیه ، فروش و توزیع - تحقیق می کند.

کارآفرینی انتگرال بخش هشتم - ایجاد فرهنگ سازمانی و آب و هوا برای قرن 21

توضیحات نانوسیم:

فرهنگ و آب و هوا را تعریف و متمایز می کند و کلیدهایی برای توسعه محیط های سالم است. ایده فرهنگ و جو را در ورای سازمان داخلی گسترش می دهد و بر ایجاد فرهنگ و جوی مثبت در بین کلیه ذینفعان کلیدی که کسب و کار در آن رفتار اخلاقی و عملکرد مالی را در اختیار دارد تمرکز دارد.

کارآفرینی انتگرال بخش نهم - توسعه معنوی و اخلاقی و تأثیرپذیری قرن بیست و یکم

توضیحات نانوسیم:

گسترش معرفی رهبری را گسترش می دهد. رهبر تجارت قرن بیست و یکم با چالش های خارق العاده ای روبرو است که رشد ظرفیت ما برای لذت بردن ، انجام و رهبری را تشویق می کند. ادغام زندگی درونی و فردی ما با زندگی تجاری ما به گونه ای است که ما با وضوح اخلاقی زندگی می کنیم ، کار می کنیم و رهبری می کنیم و همچنین توانمندی مالی امکان پذیر است. این رهبری مورد نیاز قرن بیست و یکم است.

دانشکده: دکترا چاک شرینر ، MBA

2002-2016 مدیر عامل ، بنیانگذار شبکه آموزش KarmYog ، دفتر مرکزی Pvt Ltd. ، کلکته هند. شبکه آموزش KarmYog از بسترهای رسانه ای / فناوری و محتوا برای ارائه برنامه های آموزش در مقیاس گسترده برای مخاطبان ، به ویژه در هند - از بیماران مبتلا به سرطان سینه گرفته تا خوانندگان مشتاق ، از رانندگان تاکسی گرفته تا کشاورزان استفاده می کند. برنامه های ما سه مؤلفه اصلی داشت: استفاده از رسانه و فناوری برای هر دو یادگیری فردی ، خود هدایت و همچنین یادگیری مشارکتی گروهی. محتوائی که ذهن ، بدن و روح را در فرایند یادگیری گنجانیده است تا مشارکت لازم را از کسانی دریافت کند که آموزش رسمی آنها برای تغییر رفتار کافی بوده است. و راه حل های توزیع بر اساس بازار و مخاطبان (اغلب بدون دسترسی به اینترنت). نقش اصلی من طراحی و پیاده سازی جنبه های مالی ، استراتژیک و بازاریابی در تجارت بود در حالی که شریک زندگی من جنبه های خلاقانه (فناوری ، تعلیم و تربیت و محتوا) را هدایت می کرد.

1996-2002 مشاور مدیریت. کار مشاوره من دو مرحله داشت. مرحله اول (1995-1998) با یک شرکت مشاوره رفتاری بوتیک ، Spencer / Shenk / Capers بود. من روی توسعه رهبری و فرهنگ سازی سازمانی تمرکز کردم. مرحله دوم (1997-2002) با مشاوره Deloitte به عنوان مدیر ارشد تغییر رهبری ، همکاری با Fortune 1000 مشتری (SC Johnson ، ARCO ، ایالت کالیفرنیا ، و غیره) که مجدداً مهندسی مشاغل خود را انجام داده و راه حل های ERP را اجرا کردند. نقش من حمایت از رهبران مشاغل بود زیرا آنها دوباره به کل کار خود پیوستند و تلاشهای زیادی را برای آموزش مجدد انجام دادند.

روانشناسی در تمرین خصوصی. تمرین من روی بچه ها و بنابراین پویایی خانواده متمرکز بود. من نویسنده برنامه آموزش تعاملی اولیه مبتنی بر CD-Rom بود که مهارتهای والدین را آموزش می داد. موضوع مهم زندگی حرفه ای من استفاده از رویکردهای جامع برای کمک به افراد و سازمان ها در بالغ شدن و پیشرفت است.

علایق شخصی:

1975 - مربی فعلی مراقبه و فرآیندهای رشد منظم برای ذهن ، بدن و روح. هنگامی که شما این نوع کارها را در طی یک دوره طولانی تمرین می کنید ، اتفاقات خوب رخ می دهد و من احساس شادی را در زندگی به دست می آورم که برای آنها بسیار سپاسگزارم. من سعی می کنم آنچه را که آموخته ام در هر زمان که می توانم به اشتراک بگذارم و معتقدم که بسیار مهم است که ما مجدداً رشد اخلاقی و معنوی را در شخصیت های عمومی خود ادغام کنیم. من بسیاری از کارآفرینان مشتاق در هند و ایالات متحده را مورد توجه قرار داده ام. اشتیاق پایدار برای کارآفرینان دارم و معتقدم که آنها یکی از کلیدهای اصلی چگونگی حل کردن ما به عنوان بشریت بحران های همگرا در قرن بیست و یکم را دارند. در این آخرین مرحله از زندگی عمومی من ، قصد دارم کاری را که می توانم انجام دهم تا به کارآفرینان مشتاق کمک شایانی در رفاه جمعی ما انجام دهند. قرن بیست و یکم به شکلی که بشریت هرگز با آن روبرو نبوده ، چالش برانگیز است و من می خواهم به جوانان کمک کنم تا به عنوان رهبران قدرتمند عقل و هدف رشد کنند.

اطلاعات تماس با Nanocourse

نانورس ها برای راحتی شما کاملاً تقاضا هستند. اگر سؤال دارید یا به کمک بیشتری نیاز دارید با ما تماس بگیرید و میز کمک ما در اسرع وقت به شما کمک می کند.

نانو دوره های مجرد واجد شرایط اعتبار دانشگاهی نیستند. با این حال ، دانشجویان ثبت نام شده می توانند دوازده دوره نانو را به هم اضافه کنند ، یک گزینه تبدیل اعتبار اعتباری Nanocourse را خریداری کنند ، تفاوت بین هزینه نانو دوره ها و یک دوره سه ماهه معمولی را در سطح مدرک خود بپردازند و یک کارت خلاق نهایی را برای درجه بندی ارسال کنند. لطفا برای اطلاعات بیشتر با ثبت نام ما تماس بگیرید

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

How you personally develop, what gifts you bring into the world, and how effectively you bring these gifts to your community, are all critical to how our collective future will unfold. If you know you ... اطلاعات بیشتر

How you personally develop, what gifts you bring into the world, and how effectively you bring these gifts to your community, are all critical to how our collective future will unfold. If you know you are here to help bring forth a new world, if you are drawn to cultivating your gifts within an open-minded, diverse learning community, if you are motivated by a question-led life and an exploration of mystery, then Ubiquity might be the right fit for you. اطلاعات محدود
ایالات متحده آنلاین , Chartres + 1 بیشتر کمتر