Node.js و صدور گواهینامه آموزش

Edureka

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Node.js و صدور گواهینامه آموزش

Edureka

آموزش گواهی Node.js ما به شما کمک می کند برنامه های کاربردی با استفاده از اکسپرس را توسعه داده و آنها را به Heroku بسپارید. بدانید چگونه از EJS / Jade / Handlebars استفاده کنید، برنامه هایی را که توسط MongoDB پشتیبانی می شوند، ایجاد کنید، برنامه چت بیدرنگ با استفاده از Socket IO، Knowledge of Grunt و Gulp، تست با Mocha و Chai، دانستن Hapi و Meteor.

آموزش Node.js یک پلت فرم است که شرکت کنندگان را قادر می سازد تا با استفاده از جاوا اسکریپت، برنامه های کاربردی با کارایی بالا، رویداد، زمان واقعی و مقیاس پذیر را ایجاد کنند. آموزش Node.js Edureka شما را برای ساختن شبکه و برنامه های مبتنی بر وب آموزش می دهد که بسیار عالی تر و کارآمد تر از برنامه های ساخته شده در زبان های دیگر هستند.

اهداف درس

پس از اتمام آموزش Node.js در Edureka، شما قادر خواهید بود: 1. Understanding Node.js و چیزی که آن را بسیار محبوب می کند 2. ساخت برنامه های کاربردی با استفاده از اکسچنجار 3. کارشناسی ارشد استفاده از مدیریت بسته بندی نود (NPM) 4. برنامه ها را به Heroku 5 بفرستید. کار با موتورهای مختلف قالب مانند EJS، Jade و Handlebars 6. ایجاد برنامه های وب با اکسپرس با استفاده از MongoDB 7. یاد بگیرید چگونه از MongoDB میزبانی شده توسط MongoLab 8 استفاده کنید. رمزهای عبور هش با استفاده از bcrypt، احراز هویت و قابلیت خروج از سیستم 9. برنامه اکسپرس و MongoDB را به Heroku 10 بفرستید. دامنه سفارشی برای برنامه های کاربردی خود را توسط Heroku با خریداری دامنه سفارشی از GoDadddy 11 تنظیم کنید. برنامه چت بی درنگ با استفاده از Socket IO 12. یاد بگیرید چگونه از سیستم های ساختمانی مانند Grunt و Gulp 13 استفاده کنید. تست کد خود را با استفاده از Mocha و Chai 14. با Hapi و Meteor شروع کنید و درک کنید که چه موقع از یک دیگر استفاده کنید

چرا Node.js یاد بگیرند؟

Node.js از جاوا اسکریپت استفاده می کند - یک زبان شناخته شده به میلیون ها نفر از توسعه دهندگان در سراسر جهان - و به این ترتیب منحنی بسیار پایین تر یادگیری حتی برای مبتدیان کامل است. با استفاده از Node.js می توانید برنامه های خط فرمان ساده یا برنامه های کاربردی وب کم پیچیده سازمانی را با سهولت برابر کنید. Node.js یک پلتفرم توسعه ناهمگام با سرعت اجرای رعد و برق، مبتنی بر رویداد و سرور است. Node.js به شما کمک می کند که از ویژگی های پیچیده تر تنها چند خط کد استفاده کنید.

چه کسی باید برای این دوره است؟

این دوره برای حرفه ایانی طراحی شده است که مایل به توسعه دهندگان نرم افزار هستند و تخصص در ساخت برنامه های کاربردی در زمان واقعی، بسیار مقیاس پذیر را در Node.js ایجاد می کنند. حرفه ای های زیر می توانند برای این دوره بروید: 1. توسعه دهندگان وب 2. مدیران پروژه 3. معماران نرم افزار 4. آزمایشکنندگان حرفه ای

پیش نیازهای این دوره چیست؟

پیش نیازهای Node.js شامل دانش خوبی از جاوا اسکریپت و HTML / HTML 5 می باشد. در صورتی که میخواهید مهارتهای خود را بالا ببرید، Edureka به شما یک دوره پیش ثبت شده را به شما ارائه می کند: «جاوا اسکریپت برای Mastering Node.js».

روند صدور گواهینامه Edureka

  • هنگامی که شما با موفقیت از طریق پروژه (توسط یک متخصص edureka مرور شده)، شما با گواهی NodeJS Expert edureka اعطا می شود.
  • صدور گواهینامه edureka است به رسمیت شناختن صنعت و ما شریک آموزش ارجح برای بسیاری از شرکتهای چند ملیتی egCisco، فورد، Mphasis، نوکیا، ویپرو، اکسنچر، آی بی ام، فیلیپس، سیتی، فورد، Mindtree، BNYMellon و غیره لطفا مطمئن باشید.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی July 29, 2017
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
آگوست 2018
Duration
مدت زمان
پاره وقت
Price
قیمت
329 USD
Locations
هندوستان - India Online
تاریخ شروع : آگوست 2018
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
آگوست 2018
هندوستان - India Online
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات