Nordic Personal Trainer Certification (NPTC)

Keilir Academy in Iceland

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Nordic Personal Trainer Certification (NPTC)

Keilir Academy in Iceland

Keilir در سال 2009 از طریق برنامه مربی شخصی IAK، مربیان شخصی را در ایسلند آموزش داده است. این برنامه گسترده ترین برنامه آموزش شخصی در کشور است. آموزش تناسب اندام شمال اروپا مدرسه آموزش آنلاین Keilir است. برنامه آموزش شخصی آنلاین NPTC به استانداردهای حرفه ای اروپایی و مزایای استفاده از تجربه ما در تدریس برنامه IAK ساخته شده است. در پایان دوره، دانش آموزان به طور کامل آماده برای کار با مشتریان در باشگاه های سلامت و تناسب اندام خواهند بود و همچنین می توانند مهارت های کارآفرینی خود را که در برنامه توسعه یافته است، به کار ببرند. گواهینامه مربی شخصی شخصی Nordic است:

  • یک برنامه آنلاین انعطاف پذیر که در آن شما می توانید مرحله ای از مطالعه را که مطابق برنامه شما است، برنامه ریزی کنید.
  • در یک دهه تجربه، ارائه آموزش شخصی در ایسلند ساخته شده است
  • آموزش و پرورش که در آن آخرین تحقیقات توسط معلمان برجسته آموزش دیده است که همه دارای مدرک دانشگاهی در زمینه تخصص و ده ها سال تجربه خود را.
  • باز به کسانی که مایل به شروع یک حرفه ای پاداش در صنعت در حال رشد است. *

* برای واجد شرایط ثبت نام در برنامه صدور گواهینامه شخصی در Nordic، شما باید حداقل 19 سال سن داشته باشید و تحصیلات عالی دبیرستان داشته باشید. شروع کار حرفه ای خود را شخصی آیا تا به حال احساس شادی از تغییر شخصی و اتخاذ شیوه زندگی سالم را از طریق ورزش منظم ورزشی، تغذیه بهبود یافته و چشم انداز مثبت تر در زندگی داشته اید؟ اگر می خواهید به دیگران کمک کنید تا چنین تغییری را در زندگی خود ایجاد کنند، ممکن است بخواهید کار خود را به عنوان یک مربی شخصی آغاز کنید. فارغ التحصیلان ما به هزاران نفر کمک کرده اند تا تغییرات مثبتی را ایجاد کنند که زندگی سالم و سلامت را افزایش دهند. علاوه بر این، این نه تنها مشتری است که از آموزش شخصی بهره مند است. مربیان شخصی همان مزایای سلامت و تحقق را تجربه می کنند و همچنین در حال پیشرفت حرفه های خود در زمینه سلامت و تناسب اندام هستند. شروع تمرین در تمرین شخصی راحت تر از فکر شماست. NPTC دارای تمام ابزارهایی است برای ایجاد بنیاد برای حرفه شما در صنعت بهداشت و سلامت. سبک و مواد آموزشی برای هر کسی مهم نیست که در آن شما می خواهید در آینده کار کنید. برنامه دوره برنامه درسی شخصی به زبان انگلیسی برابر با 60 واحد اعتبار است که طبق چارچوب صلاحیت ایسلندی که توسط وزارت آموزش و پرورش، علم و فرهنگ تعیین شده است. این برنامه برای ایجاد مربیان شخصی عالی با دانش گسترده در مورد سلامت بدن و تناسب اندام و ایجاد برنامه های تمرینی فردی طراحی شده است. سال به 6 مدول (ترم) تقسیم می شود که هر کدام 7 هفته طول می کشد. دانش آموزان می توانند مطالعات خود را در ابتدای هر یک از 6 ماژول شروع کنند. شما می توانید به عنوان بسیاری از دوره های خود را به عنوان شما را در هر یک از ماژول را تکمیل و پایان دادن به برنامه در قاب زمانی که مناسب شما. انعطاف پذیری یادگیری در زمانبندی خود انعطاف پذیری یادگیری آنلاین فرصتی برای کنترل سفر یادگیری شما را فراهم می کند. دانش آموز می تواند دوره را با توجه به زمان بندی خود تنظیم کند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی February 10, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
زمان ثبت نام باز است
Duration
مدت زمان
8 - 18 
پاره وقت
تمام وقت
Price
قیمت
3,280 EUR
Locations
ایسلند - Reykjavík
تاریخ شروع : زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
زمان ثبت نام باز است
ایسلند - Reykjavík
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
ویدئو ها

Sample of NPTC online learning