توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Keilir در سال 2009 از طریق برنامه مربی شخصی IAK، مربیان شخصی را در ایسلند آموزش داده است. این برنامه گسترده ترین برنامه آموزش شخصی در کشور است. آموزش تناسب اندام شمالی در مدرسه راهنمایی آنلاین Keilir است. برنامه آموزش شخصی آنلاین NPTC به استانداردهای حرفه ای اروپایی و مزایای استفاده از تجربه ما در تدریس برنامه IAK ساخته شده است. در پایان دوره، دانش آموزان واجد شرایط آموزش 4 سطح شخصی خواهند بود و آماده خواهند بود تا با مشتریان در باشگاه های سلامت و تناسب اندام کار کنند و همچنین بتوانند به مهارت های کسب و کار خود که در برنامه برای کار به عنوان خود -به کار گرفته شده. گواهینامه مربی شخصی شخصی Nordic است:

  • یک برنامه آنلاین انعطاف پذیر که در آن شما می توانید مرحله ای از مطالعه را که مطابق برنامه شما است، برنامه ریزی کنید.
  • در یک دهه تجربه، ارائه آموزش شخصی در ایسلند ساخته شده است
  • آموزش و پرورش که در آن آخرین تحقیقات توسط معلمان برجسته آموزش دیده است که همه دارای مدرک دانشگاهی در زمینه تخصص و ده ها سال تجربه خود را.
  • باز به کسانی که مایل به شروع یک حرفه ای پاداش در صنعت در حال رشد است. *

* برای واجد شرایط ثبت نام در برنامه صدور گواهینامه شخصی در Nordic، شما باید حداقل 19 سال سن داشته باشید، تحصیلات دبیرستان را امتحان کنید و مایل باشید و قادر به تحصیل در دوره کامل زبان انگلیسی خواهید بود.

شروع کار حرفه ای خود را شخصی آیا تا به حال احساس شادی از تغییر شخصی و اتخاذ شیوه زندگی سالم را از طریق ورزش منظم ورزشی، تغذیه بهبود یافته و چشم انداز مثبت تر در زندگی داشته اید؟ اگر می خواهید به دیگران کمک کنید تا چنین تغییری را در زندگی خود ایجاد کنند، ممکن است بخواهید کار خود را به عنوان یک مربی شخصی آغاز کنید. فارغ التحصیلان ما به هزاران نفر کمک کرده اند تا تغییرات مثبتی را ایجاد کنند که زندگی سالم و سلامت را افزایش دهند. علاوه بر این، این نه تنها مشتری است که از آموزش شخصی بهره مند است. مربیان شخصی همان مزایای سلامت و تحقق را تجربه می کنند و همچنین در حال پیشرفت حرفه های خود در زمینه سلامت و تناسب اندام هستند. شروع تمرین در تمرین شخصی راحت تر از فکر شماست. NPTC دارای تمام ابزارهایی است برای ایجاد بنیاد برای حرفه شما در صنعت بهداشت و سلامت. سبک و مواد آموزشی برای هر کسی مهم نیست که در آن شما می خواهید در آینده کار کنید.

برنامه دوره برنامه مربی شخصی مطابق با تمام استانداردهای حرفه ای مورد نیاز است که توسط سازمان تنظیم مقررات، Europe Active و به طور کامل در سطح 4 تأیید شده است. این برنامه برای ایجاد مربیان شخصی عالی با دانش گسترده در مورد سلامت و تناسب اندام انسان است که می تواند ایجاد کند برنامه های تمرینی شخصی برای مشتریان خود. سال به 6 اصطلاح تقسیم شده است، هر کدام 7 هفته طول می کشد. دانش آموزان می توانند مطالعات خود را در ابتدای هر یک از 6 اصطلاح شروع کنند. شما گزینه ای برای تکمیل 1 یا 2 ماژول در هر دوره دارید و برنامه را در چارچوب زمانی که برای شما مناسب است، به پایان برسانید.

انعطاف پذیری یادگیری در زمان بندی خود انعطاف پذیری آموزش آنلاین فرصت می دهد تا سفر یادگیری خود را کنترل کند. دانش آموز می تواند دوره را با توجه به زمان بندی خود تنظیم کند.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
آخرین به روز رسانی November 11, 2018
این دوره Online
Start Date
زمان ثبت نام باز است
Duration
8 - 18 
پاره وقت
تمام وقت
Price
3,280 EUR
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا

زمان ثبت نام باز است

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date

Sample of NPTC online learning