دوره بازرگانی مبتدی جدید

Bizintra

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دوره بازرگانی مبتدی جدید

Bizintra

برای معامله گران با نام تجاری جدید که می خواهند راه درست را شروع کنند

ما می دانیم چقدر چالشی برای نشستن و تجارت برای اولین بار ممکن است به نظر برسد. شما نمی خواهید پول را از دست بدهید، قبل از اینکه تجارت را تجزیه و تحلیل کنید، اگر می توانم به فروش و فروش آن بپردازم، چه می توانم انجام دهم؟ همه اینها سوالات عادی است که قبل از اینکه در بازارهای مالی قرار گیرند، اما همه ی مواردی که نیاز دارید هدایت و آماده سازی مناسب است. این دوره بازرگانی مبتکر فقط به این دلیل توسعه یافته است تا شما را برای تجارت بازارهای مالی آماده کند. استراتژی های تجاری که ما استفاده می کنیم نیاز به برخی از دانش از بازار، مدیریت ریسک و درک فنی از نحوه قرار دادن معاملات است. ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم، فقط ببینید آنچه که ما برای شما برنامه ریزی کرده ایم.

4 فیلم آموزش تجارت

این 4 فیلم ساخته شده است تا نوآر کامل را در درک آنچه که تجارت در بازار است، به ارمغان بیاورد. ما راهبرد مناسب مدیریت ریسک را برای موفقیت درازمدت، چگونگی توسعه ذهنیت مناسب برای تجارت و چگونگی پیدا کردن یک تجارت سودآور با تجزیه و تحلیل فنی مشخص می کنیم. هدف ما ارائه این اطلاعات در فرمت آسان به هضم قبل از اینکه در واقع در محیط زندگی خود را برای خود اجرا کنید. ما می خواهیم دانش خود را از تجارت افزایش دهیم و اعتماد به نفس خود را برای توسعه بیشتر مهارت های خود و تفکر تجاری به شما تحمیل کنیم.

10 فیلم کوتاه تجاری

این مینی فیلم ها فیلم های متحرک کوتاه است که از موضوعاتی مانند همبستگی، حاشیه و اهرم و بسیاری موارد دیگر می باشد. هدف آنها این است که جزئیات بیشتری را توضیح دهیم و موضوع را دوباره مطرح کنیم که در ویدیوهای آموزشی مورد بررسی قرار می گیرد. این به شما یک منبع برای شما خواهد شد که شما را از طریق دوره شروع تجارت خود شروع می کنید و به طور مرتب به روز می شود تا شما را در ارتباط با تمام مهارت ها و اطلاعات اساسی که به شما یک معامله گر بهتر تبدیل شود کمک می کند.

شبکه معامله گران داخلی

شبکه داخلی معامله گران ما این است که چگونه کارشناسان تجارت ما با دانش آموزان ما روز به روز ارتباط برقرار می کنند. ما تمام سیگنال های معاملاتی ما و تجزیه و تحلیل بازار روزانه را از طریق شبکه داخلی معامله گران و به عنوان یک دانش آموز مبتدی به شما می رسانیم. ما زندگی می کنیم Q

مقدمه ای بر بازخوردهای تجاری

ما از کلاسهای بازاریابی و بازاریابی زنده استفاده می کنیم تا دانش آموزان ما را درک کنند که چگونه ما تجارت می کنیم. کارشناسان ما از طریق سالها تجربه خود را به دست آورده اند و با ارائه تجزیه و تحلیل زنده به طور منظم در بازار، ما امیدواریم بتوانیم به شما نشان دهیم که چطور می توان فرایندهای خود را تکثیر کرد. این کار از طریق کلاسهای بازبینی بازرگانی انجام می شود که تجزیه و تحلیل زنده بازارهای انجام شده چندین بار در هفته انجام می شود. در دوره بازاریابی مبتدی شما، یک آموزش دریافت خواهید کرد که نشان می دهد که چگونه بهترین استفاده از این کلاس ها برای انجام معاملات سودآور برای خودتان.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی October 1, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
زمان ثبت نام باز است
Duration
مدت زمان
پاره وقت
تمام وقت
Price
قیمت
99 GBP
یا میتوانید برای یکی از مکانهای حمایت شده محدود خود (بدون هزینه، بدون قرارداد) درخواست کنید
Locations
ایرلند - Dublin, County Dublin
تاریخ شروع : زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
زمان ثبت نام باز است
ایرلند - Dublin, County Dublin
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات