دوره آنلاین: Aeroacoustics: استراتژی کاهش نویز برای سیستم های مکانیکی

TU Delft Open & Online Education

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دوره آنلاین: Aeroacoustics: استراتژی کاهش نویز برای سیستم های مکانیکی

TU Delft Open & Online Education

یاد بگیرید چگونه با استفاده از روش های ساده و موثر اطلاعاتی را در زمینه پیشرفته ترین تکنولوژی هواپیما به کار ببرید. پس از استفاده از این دوره، شما قادر خواهید بود به طور قابل اعتماد اندازه گیری نویز در انواع مختلف سیستم های مکانیکی و ایجاد استراتژی های کاهش سر و صدا برای بهبود طراحی و عملکرد آیرودینامیکی خود را.


در طول چند سال گذشته، زمینه هواشناسی به سرعت در پیدا کردن راه حل برای کاهش سر و صدا از هواپیما، موتورها، سیستم های تهویه و توربین های بادی توسعه یافته است. با این حال، پیدا کردن تعادل مناسب بین دستیابی به حداکثر عملکرد (از سیستم های مکانیکی مانند هواپیما، اتومبیل، هواپیماهای بدون سرنشین، و غیره) و کاهش صدای خروجی خود را مطابق با مقررات سر و صدا، و اطمینان از راحتی و سلامت مردم، یک کار پیچیده است.

بسیاری از شرکت ها در حال حاضر در جستجوی اطلاعات ترکیبی هواشناسی و آیرودینامیک هستند و برای بسیاری از مهندسان می توان تئوری های پیچیده هواشناسی را به برنامه های عملی طراحی تبدیل کرد. در این دوره، شما باید آخرین دانش و ابزارهایی را که می خواهید در این چارچوب و به طور مداوم در حال تحول، از جمله دستورالعمل های طراحی آیرودینامیکی برای حفظ یا بهبود عملکرد دستگاه کار کنید، به دست خواهید آورد.

شما برای سنجش صدا و بررسی اصول به منظور استفاده از محاسبات برای تخمین صدا تولید شده توسط انواع سیستم های مکانیکی ارزیابی خواهید شد. شما می توانید استراتژی های کاهش نویز را با استفاده از شبیه سازی ها برای درک چگونگی بهبود هوا شناسی طرح های بالقوه توسعه دهید.


مزایای شرکت

شرکت ها می توانند از تحولات جدید در این زمینه به روش های مختلف بهره مند شوند:

 • تولید کنندگان هواپیما و توربین های بادی در حال حاضر نیاز به انطباق با قوانین سختگیرانه ناشی از اهداف جدید برای سال 2050 دارند. سود آنها بستگی به این دارد که چگونه مهندسان مهارت، مانند شما، می توانند عملکرد آیرودینامیکی را در پارامترهای هواشناسی حفظ کنند.
 • قادر بودن به مقابله با طراحی چند متغیر و متقابل گفتاری بین رشته ها، دارایی مدیران آینده است. این دوره در مورد چگونگی ترجمه نظریه های پیچیده به قوانین عملی متمرکز می شود تا به شما اجازه می دهد تا نگرش حل مسئله ای را که لازم است به آن برسد، توسعه دهید.
 • شما در معرض تمرین های طراحی بتن قرار می گیرید، که تقلید R کوچک است


این دانش را به کار خود اعمال کنید

پس از آموختن مبانی منابع آکواریوم نویز، شما دانش مورد نیاز برای تمرینات عملی و صنعتی را اعمال خواهید کرد. در طی این دوره شما خواهید آموختید که چگونه عملکرد آیرودینامیکی سیستم مکانیکی انتخاب شما (پروانه هواپیما، توربین بادی، بال با فلپ و / یا جت در نزدیکی یک بال) را تغییر دهید تا بتوانید مورد نیاز آئروآکوستیک کارایی. علاوه بر این، ما اصول اولیه مقیاس سنجی هواپیما و تست را بررسی خواهیم کرد تا دستورالعمل های طراحی عملی شما را در آینده در اختیار شما قرار دهیم.

این دوره شامل سخنرانی های ویژه شرکت های پیشرو، از جمله زیمنس، میکروفون GRAS و ابزار ملی است که برنامه های صنعتی را پوشش می دهد و اشاره به الزامات مقررات فعلی را شامل می شود. شما همچنین می توانید به ابزار و منابع شبیه سازی آنلاین دسترسی پیدا کنید تا فرمول های خود را به موارد آزمایش تطبیق دهید و مشاوره و بازخورد شخصی از کارشناسان بین المللی در زمینه هواشناسی دریافت خواهید کرد.


پس از این دوره، شما قادر خواهید بود:

 • تجزیه و تحلیل مکانیزم های مختلف آیرودینامیک که سر و صدا تولید می کنند
 • برآورد، تحلیل و ارزیابی منابع سر و صدا در انواع مختلف سیستم های مکانیکی
 • ارزیابی مقررات آیرودینامیکی و هوای آکوستیک ES در سیستم مکانیکی
 • طراحی یک استراتژی برای کار در مقررات هواشناسی اتحادیه اروپا بدون آسیب رساندن عملکرد آیرودینامیکی
 • شناسایی مهمترین پارامترهای آیرودینامیکی که بر تولید نویز تاثیر می گذارند (از جمله سرعت و عملکرد سیستم و رژیم های عملیاتی)
 • تجزیه و تحلیل مقیاس پوسته پوسته شدن در برنامه های کاربردی تونل باد
 • طراحی بهینه را ارزیابی کنید و توصیه های پیشرفت در طراحی اولیه را توصیه کنید
 • روش های تجربی برای اندازه گیری های نویز، از جمله طراحی یک آزمایش ساده برای اندازه گیری نوسانات فشار، را اعمال کنید.


آیا این دوره برای شماست؟

این دوره، منافع حرفه ای را بر اساس زمینه و منافع حرفه ای شما ارائه می دهد:

 1. مهندسین حرفه ای با پس زمینه کاربردی (به عنوان مثال مکانیک، هوا فضا، برق، فیزیک کاربردی، ریاضیات).
  این که آیا کار در صنعت انرژی هوافضا / آیرودینامیک / باد و / یا در یک سیستم مکانیکی خاص برای طراحی آیرودینامیک و هواشناختی، این دوره به دلیل تمرکز روی طراحی چند منظوره، که برای عملکرد، راحتی و ریزش صدا کم است، سودمند خواهد بود . شما از یک ظرفیت بهبود یافته برای ایجاد طرح های سیستم بهینه بهره مند خواهید شد و در نهایت در تصمیم گیری در پروژه های چند رشته ای موثرتر خواهید شد.
 2. متخصصان جوان یا کارآفرینان علاقه مند به طراحی سیستم های مکانیکی با هدف صدور گواهینامه یا توسعه شخصی هستند. این دوره می تواند علاوه بر فوق العاده ای را که در زمینه مهندسی و مکانیک به وجود می آورد، اثبات کند، که در آن تکنولوژی باید چند رشته را برای تولید بهترین راه حل ها در نظر بگیرد.
 3. دانش آموزان در سطح کارشناسی ارشد / کارشناسی ارشد به منظور ورود به جهان از آیرودینامیک / هواشناسی تجربی یا عددی.
  اگر قصد دارید در صنعت انرژی هوا فضا / نیروی دریایی / باد کار کنید یا علاقه مند به دنبال مدرک کارشناسی ارشد مهندسی هوافضا باشید، این دوره می تواند فاصله بین آیرودینامیک و آکوستیک را با دیدگاه عملی در طراحی انواع مکانیکی سیستم های.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی


آخرین به روز رسانی September 1, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
ژانویه 15, 2019
Duration
مدت زمان
پاره وقت
Price
قیمت
695 EUR
Information
Deadline
ژانویه 8, 2019
Locations
هلند - Netherlands Online
تاریخ شروع : ژانویه 15, 2019
آخرین مهلت تقاضا ژانویه 8, 2019
تاریخ پایان فوریه 15, 2019
Dates
ژانویه 15, 2019
هلند - Netherlands Online
آخرین مهلت تقاضا ژانویه 8, 2019
تاریخ پایان فوریه 15, 2019