PG Dip آموزش و پرورش

عمومی

شرح برنامه

بررسی اجمالی

حرفه و دانش خود را با آموزش PG Dip خود بسازید، مخصوصا برای افرادی که در تعلیم و تربیه مشغول به کار هستند.

این درس با استفاده از دانش ما در برنامه PG Cert ما به دست می آید، این دوره به شما امکان می دهد مهارت ها و دانش را برای درگیر شدن در طیف وسیعی از شیوه ها برای اطمینان از پیشرفت حرفه ای شامل انعکاس بحرانی، تحقیق و تحقیق و مشارکت در گفتمان با جوامع مربوطه تمرین .

در طول برنامه شما در کنار حرفه ای های دیگر برای توسعه مهارت ها و مهارت های لازم برای انتقاد از ادبیات آکادمیک و استفاده از یافته ها برای تمرین، افزایش تدریس و یادگیری خود کار می کنند.

شما همچنین مهارت های عملی اصلی را شامل می شود که شامل توانایی استفاده از روش هایی است که تسهیل و ترویج مشارکت در آموزش و برابری فرصت ها برای فراگیران را در بر می گیرد و در عین حال، مسائل کلیدی و مهارت های کلیدی مورد نیاز برای انجام نقش غیر تخصصی تخصصی را توصیف می کند.

پس از تکمیل دیپلم کارشناسی ارشد، ما فرصت را برای شما برای پیشرفت تحصیلی برای کارشناسی ارشد کامل (که پس از 180 اعتبار اعطا می شود) ارائه می دهیم.

یادگیری و ارزیابی

معرفی

مطالعه در اینترنت به شما آزادی می دهد برای مطالعه زمانی و جایی که برای شما مناسب است - در خانه، در طول ناهار یا هر مکان دیگر که شما دسترسی به اینترنت دارید.

همه دوره های آنلاین ما یک دوره تحصیلی توصیفی است که راهنمای آن است که دوره شما برای تکمیل دوره چه مدت باشد. مدت زمان واقعی ممکن است بسته به سرعت مطالعه شما، انتخاب گزینه های تحصیلی و دسترسی به ماژول، طولانی تر یا کوتاه تر باشد. ممکن است مطالعات خود را سریعتر از دوره دوره توصیفی انجام دهید با دو برابر شدن در ماژول ها در زمان مشخص؛ با این حال، حداقل دوره تحصیلات اعمال می شود.

همه دوره های ما به طور منظم شروع می شود در طول سال. سال تحصیلی ما به ماژول ها، معمولا با یک یا دو هفته تعطیل بین ماژول ها و یک دوره سه هفته ای ساختاری برای دوره کریسمس سازماندهی شده است. دانش آموزان در طول فرآیند درخواست یک دوره زمانی آموزشی دریافت خواهند کرد.

روش های آموزشی و سبک

همانطور که ما یک دانشگاه آنلاین 100٪ هستیم، ما از یک محیط یادگیری مجازی به جای یک پردیس سنتی استفاده می کنیم. این سیستم فرایند یادگیری را در زمان واقعی پیگیری و مدیریت می کند و دسترسی سریع به مواد یادگیری شما را فراهم می کند.

این پلت فرم یادگیری اجازه می دهد تا هر دو دانش آموزان و معلمان به طور فعال در مکالمات در زمان واقعی شرکت کنند و شما می توانید به سخنرانی ها و سمینارهای زنده در اینترنت گوش دهید و مشاهده کنید. تمام دوره ها فقط به زبان انگلیسی ارائه می شوند.

شما در طول دوره خود توسط یک مشاور دانش آموز اختصاصی پشتیبانی می کنید و این فرصت را دارید تا به طور مرتب با دانش آموزان و معلم خود ارتباط برقرار کنید. برای حصول اطمینان از پشتیبانی مورد نیاز خود را از معلم خود دریافت می کنید، ما اندازه کلاس ها را در 20 دانش آموز محدود می کنیم.

ارزیابی

ما بر مبنای رویکرد مبتنی بر انتساب به ارزیابی به جای امتحانات اتخاذ میکنیم. ارزیابی PG Dip Education بر مبنای ترکیبی از درسهای نوشته شده، سوالات یادگیری مشارکتی، سخنرانی ها و مشارکت در یک مجموعه الکترونیکی است.

شما همیشه از شروع برنامه فعلی خود از مقدماتی فعلی مطلع هستید، به شما این امکان را می دهد که موفقیت روش های فعلی مطالعه خود را ارزیابی کرده و مناطق را بهبود بخشید. ما بر این باوریم که این شفافیت اطلاعاتی را که شما نیاز دارید تا بیشتر از دوره خود استفاده کنید، به شما ارائه می دهد. ما این کار را با:

  • نشان دادن علائم خود را به وضوح در gradebook خود، که می تواند مشاهده شود هر زمان که شما به سیستم وارد شوید به پلت فرم یادگیری
  • تغییر سریع کار برآورده شده برای اطمینان از اینکه فهرست رتبه بندی شما همیشه به روز است
  • ارزیابی کار خود را در سراسر ماژول به جای انتظار برای پایان سال امتحانات
  • اطمینان از داشتن تماس منظم با مشاور دانشجویی شما
  • سادگی و شفافیت در طراحی معیارهای ارزیابی ما

ما همچنین داریم که اطمینان حاصل کنیم که کار ارائه شده توسط دانش آموزان معتبر است. علاوه بر این واقعیت که اغلب کارها اغلب ارزیابی می شوند، از یک سیستم نظارت الکترونیک معتبر برای بررسی سرقت ادبی استفاده می کنیم.

چشم انداز شغلی

ما برای بهبود اشتغال در میان فارغ التحصیلان ما اختصاص داده ایم. دوره های آنلاین ما به شما فرصتی برای بهبود چشم انداز حرفه شما و به دست آوردن بالقوه با ترکیبی از مهارت های کلیدی است که به طور مستقیم قابل انتقال به محل کار است.

دنیای آموزش و پرورش همیشه در حال تغییر است و این برنامه به شما اجازه می دهد تا با آخرین تحولات و نظریه ها به روز باشید. شبکه و برقراری ارتباط با همکاران و همسالان شما، این دوره به شما اجازه می دهد که نقش خود را توسعه داده و در توسعه حرفه ای شرکت کنید.

شما همچنین می توانید نحوه انتخاب و استفاده از طیف گسترده ای از تکنیک ها و منابع، از جمله فن آوری، برای حفظ تعامل یادگیرنده و ترویج استقلال یادگیرنده را بیابید.

شرایط ورود

محتوا از این برنامه مستلزم آن است که در مورد تجارب آموزشی خود تجدید نظر کنید؛ بنابراین، شما باید در حال حاضر در نقش آموزشی تدریس شود یا تجربه تحصیلی در زمینه تحصیلی پس از اجباری داشته باشید یا در طول تحصیلات خود به طور منظم دسترسی به ظرفیت آموزشی برای محل کار یا سازمان آموزشی داشته باشید.

با این حال، این متقاضیان تنها کسانی را که فقط در یک مدرسه، کالج یا دانشگاه کار می کنند محدود نمی کند برنامه های کاربردی نیز بر اساس یک مورد بر اساس دانش آموزانی که در سازمان های جایگزین که در آن یک برنامه آموزشی سازماندهی شده به دست می آیند، به عنوان مثال گالری ها، موزه ها، سازمان های غیر دولتی یا سایر بخش های مربوط به آموزش، مورد توجه قرار می گیرند.

ما الزامات ورودی انعطاف پذیر را داریم که در هر دو تجربه تحصیلی و تحصیلی شما و همچنین انگیزه شما برای انجام این درس به کار می رود. دو مسیر ورود به برنامه آموزشی PG Dip ما وجود دارد:

1. مسیر ورود آکادمیک

برای رعایت الزامات ورودی تحصیلی برای برنامه آموزشی PG Dip شما باید حداقل دارای شرایط ذیل باشد:

  • یک مدرک کارشناسی از موسسه تایید شده به معنی افتخارات بریتانیایی یا یک مدرک حرفه ای مربوطه است.

اگر انگلیسی زبان اول شما نیست، IELTS (Academic) 6.5 یا معادل آن. اگر شما IELTS یا معادل آن را نپردازید، ما نیاز به دانش آموزان برای آزادی آزمون آنلاین آنلاین انگلیسی.

شما ملزم نیستید که دانش خود را از زبان انگلیسی اثبات کنید یا اگر یک مدرک تحصیلی معادل درجه بالایی از انگلیس در هر یک از این کشورها داشته باشید.

2. مسیر ورود را باز کنید

ما متوجه می شویم که شما می توانید مهارت های مختلف را به دست آورید و عملکرد پیشین علمی نه تنها نشان دهنده توانایی متقاضیان نیست. بنابراین، اگر حداقل حداقل استانداردهای علمی بالا را رعایت نکنید، هنوز ممکن است واجد شرایط ثبت نام از طریق مسیر ورود مجدد شما باشد.

برای برآورده شدن الزامات مسیر ورود باز برای برنامه آموزشی PG Dip شما باید حداقل معیارهای زیر را داشته باشید:

  • حداقل دو سال تجربه تدریس در محیط آموزشی پس از اجباری.
  • مهارت زبان انگلیسی باید در سطح معادل IELTS (Academic) 6.5 باشد.
  • اگر شما IELTS یا معادل آن را نپردازید، ما نیاز به دانش آموزان برای آزادی آزمون آنلاین آنلاین انگلیسی.

شما ملزم نیستید که دانش خود را از زبان انگلیسی اثبات کنید یا اگر یک مدرک تحصیلی معادل درجه بالایی از انگلیس در هر یک از این کشورها داشته باشید.

درخواست شما به صورت فردی در نظر گرفته می شود و با توجه به انگیزه شما برای انجام این دوره، تجربه کاری قبلی و سایر مدارک مربوطه که توانایی شما برای موفقیت برنامه کامل را نشان می دهد، در نظر گرفته می شود.

تضمین بازگشت پول 21 روزه

اگر شما در برنامه آموزشی PG Dip شما ثبت نام کرده اید، اما تصمیم بگیرید که یادگیری آنلاین برای شما نیست، ما به شما اجازه می دهیم تا ظرف 21 روز از تاریخ شروع اعلامیه در نامه خودتان، اخطار دهید. اگر سپرده اولیه را قبل از پرداخت هزینه کرده اید، یک بازپرداخت کامل دریافت خواهید کرد.

آخرین به روز رسانی ژوئیه 2018

درباره این دانشگاه

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenie ... اطلاعات بیشتر

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenient and flexible ways to do it. Enhance both your education and your career regardless of geographical location, work or personal commitments. By studying a University of Essex Online course, you will receive your qualification from a... اطلاعات محدود
کلشستر , UK آنلاین + 1 بیشتر کمتر