PG Dip مدیریت پروژه

عمومی

شرح برنامه

بررسی اجمالی

دیپلم کارشناسی ارشد ما در مدیریت پروژه بر روی دانش و تجربه موجود خود در حالی که درگیر فعالیت هایی است که شما را قادر می سازد تا تجربه خود را به ایده های معاصر و تمرین در یک زمینه جهانی متصل کنید. دادن مهارت ها و دانش به منظور پیشرفت حرفه ای خود را در انواع مختلف سازمان ها و صنایع.

این برنامه پیشرفته توسط متخصصان موضوع توسعه داده شده است، طیف وسیعی از موضوعات، اصول، نظریه ها و شیوه های چالش برانگیز در مدیریت پروژه را پوشش می دهد. گسترش تفکر فعلی خود را در مورد طیف وسیعی از مسائل مربوط به موضوع و ارائه اصول نظری و عملی عوامل موثر برای مدیریت پروژه موثر در محیط جهانی امروز و بسیار رقابتی است.

در این دوره، شما یاد خواهید گرفت که چگونه به طور موثر مدیریت و تجزیه و تحلیل پروژه هایی که شما را به موفقیت در سازمان خود و یا در بیشتر مناطق. شما همچنین دانش گسترده ای را در اقتصاد مدیریتی، عملیات پایدار و همچنین بسیاری از مهم ترین بخش های مدیریت جمع آوری خواهید کرد.

پس از تکمیل دیپلم کارشناسی ارشد، ما فرصت را برای شما برای پیشرفت تحصیلی برای کارشناسی ارشد کامل (که پس از 180 اعتبار اعطا می شود) ارائه می دهیم.

یادگیری و ارزیابی

معرفی

مطالعه در اینترنت به شما آزادی می دهد برای مطالعه زمانی و جایی که برای شما مناسب است - در خانه، در طول ناهار یا هر مکان دیگر که شما دسترسی به اینترنت دارید.

همه دوره های آنلاین ما یک دوره تحصیلی توصیفی است که راهنمای آن است که دوره شما برای تکمیل دوره چه مدت باشد. مدت زمان واقعی ممکن است بسته به سرعت مطالعه شما، انتخاب گزینه های تحصیلی و دسترسی به ماژول، طولانی تر یا کوتاه تر باشد. ممکن است مطالعات خود را سریعتر از دوره دوره توصیفی انجام دهید با دو برابر شدن در ماژول ها در زمان مشخص؛ با این حال، حداقل دوره تحصیلات اعمال می شود.

همه دوره های ما به طور منظم شروع می شود در طول سال. سال تحصیلی ما به ماژول ها، معمولا با یک یا دو هفته تعطیل بین ماژول ها و یک دوره سه هفته ای ساختاری برای دوره کریسمس سازماندهی شده است. دانش آموزان در طول فرآیند درخواست یک دوره زمانی آموزشی دریافت خواهند کرد.

روش های آموزشی و سبک

همانطور که ما یک دانشگاه آنلاین 100٪ هستیم، ما از یک محیط یادگیری مجازی به جای یک پردیس سنتی استفاده می کنیم. این سیستم فرایند یادگیری را در زمان واقعی پیگیری و مدیریت می کند و دسترسی سریع به مواد یادگیری شما را فراهم می کند.

این پلت فرم یادگیری اجازه می دهد تا هر دو دانش آموزان و معلمان به طور فعال در مکالمات در زمان واقعی شرکت کنند و شما می توانید به سخنرانی ها و سمینارهای زنده در اینترنت گوش دهید و مشاهده کنید. تمام دوره ها فقط به زبان انگلیسی ارائه می شوند.

شما در طول دوره خود توسط یک مشاور دانش آموز اختصاصی پشتیبانی می کنید و این فرصت را دارید تا به طور مرتب با دانش آموزان و معلم خود ارتباط برقرار کنید. برای حصول اطمینان از پشتیبانی مورد نیاز خود را از معلم خود دریافت می کنید، ما اندازه کلاس ها را در 20 دانش آموز محدود می کنیم.

ارزیابی

ما بر مبنای رویکرد مبتنی بر انتساب به ارزیابی به جای امتحانات اتخاذ میکنیم. ارزیابی دیپلم کارشناسی ارشد در مدیریت پروژه براساس ترکیبی از دوره کارشناسی نوشته شده است.

شما همیشه از شروع برنامه فعلی خود از مقدماتی فعلی مطلع هستید، به شما این امکان را می دهد که موفقیت روش های فعلی مطالعه خود را ارزیابی کرده و مناطق را بهبود بخشید. ما بر این باوریم که این شفافیت اطلاعاتی را که شما نیاز دارید تا بیشتر از دوره خود استفاده کنید، به شما ارائه می دهد. ما این کار را با:

  • نشان دادن علائم خود را به وضوح در gradebook خود، که می تواند مشاهده شود هر زمان که شما به سیستم وارد شوید به پلت فرم یادگیری
  • تغییر سریع کار برآورده شده برای اطمینان از اینکه فهرست رتبه بندی شما همیشه به روز است
  • ارزیابی کار خود را در سراسر ماژول به جای انتظار برای پایان سال امتحانات
  • اطمینان از داشتن تماس منظم با مشاور دانشجویی شما
  • سادگی و شفافیت در طراحی معیارهای ارزیابی ما

ما همچنین داریم که اطمینان حاصل کنیم که کار ارائه شده توسط دانش آموزان معتبر است. علاوه بر این واقعیت که اغلب کارها اغلب ارزیابی می شوند، از یک سیستم نظارت الکترونیک معتبر برای بررسی سرقت ادبی استفاده می کنیم.

چشم انداز شغلی

ما برای بهبود اشتغال در میان فارغ التحصیلان ما اختصاص داده ایم. دوره های آنلاین ما به شما فرصتی برای بهبود چشم انداز حرفه شما و به دست آوردن بالقوه با ترکیبی از مهارت های کلیدی است که به طور مستقیم قابل انتقال به محل کار است.

این دیپلم کارشناسی ارشد در مدیریت پروژه به کارفرمای فعلی و آینده نشان می دهد که شما هر دو اشتیاق و تعهد به مطالعه آنلاین و پیشرفت در حرفه خود را به عنوان یک مدیر است.

دانش مدیریت مدیریت پروژه شما از این برنامه به شما امکان می دهد تا در تعدادی از محیط های حرفه ای پیشرفت کنید، در حالی که مهارت های قابل انتقال (از جمله ارتباطات، تفکر انتقادی و تحقیق) شما را توسعه می دهد، اعتماد به نفس را برای پیشرفت در تقریبا هر صنعت یا بخش.

شرایط ورود

ما الزامات ورودی انعطاف پذیر را داریم که در هر دو تجربه تحصیلی و تحصیلی شما و همچنین انگیزه شما برای انجام این درس به کار می رود. دو مسیر ورود به برنامه مدیریت PG Dip ما وجود دارد:

1. مسیر ورود آکادمیک

برای برآورده شدن الزامات ورودی دانشگاهی برای برنامه مدیریت پروژه DIG ما باید حداقل شرایط زیر را داشته باشید:

  • یک مدرک کارشناسی از موسسه تایید شده به معنی افتخارات بریتانیایی یا یک مدرک حرفه ای مربوطه است.

اگر انگلیسی زبان اول شما نیست، IELTS (Academic) 6.5 یا معادل آن. اگر شما IELTS یا معادل آن را نپردازید، ما نیاز به دانش آموزان برای آزادی آزمون آنلاین آنلاین انگلیسی.

شما ملزم نیستید که دانش خود را از زبان انگلیسی اثبات کنید یا اگر یک مدرک تحصیلی معادل درجه بالایی از انگلیس در هر یک از این کشورها داشته باشید.

2. مسیر ورود را باز کنید

ما متوجه می شویم که شما می توانید مهارت های مختلف را به دست آورید و عملکرد پیشین علمی نه تنها نشان دهنده توانایی متقاضیان نیست. بنابراین، اگر حداقل حداقل استانداردهای علمی بالا را رعایت نکنید، هنوز ممکن است واجد شرایط ثبت نام از طریق مسیر ورود مجدد شما باشد.

برای رعایت الزامات مسیر ورود باز برای برنامه مدیریت پروژه DIG ما باید حداقل معیارهای زیر را داشته باشید:

  • حداقل 5 سال تجربه کار در سطح بالا.
  • مهارت زبان انگلیسی باید در سطح معادل IELTS (Academic) 6.5 باشد.

درخواست شما به صورت فردی در نظر گرفته می شود و با توجه به انگیزه شما برای انجام این دوره، تجربه کاری قبلی و سایر مدارک مربوطه که توانایی شما برای موفقیت برنامه کامل را نشان می دهد، در نظر گرفته می شود.

تضمین بازگشت پول 21 روزه

اگر شما در برنامه مدیریت PG Dip ثبت نام کردید اما تصمیم گرفتید که یادگیری آنلاین برای شما نیست، ما به شما اجازه می دهیم تا ظرف 21 روز از تاریخ شروع اعلام شده در نامه پیشنهاد خود را بیرون بیاورید. اگر سپرده اولیه را قبل از پرداخت هزینه کرده اید، یک بازپرداخت کامل دریافت خواهید کرد.

آخرین به روز رسانی اوت 2018

درباره این دانشگاه

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenie ... اطلاعات بیشتر

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenient and flexible ways to do it. Enhance both your education and your career regardless of geographical location, work or personal commitments. By studying a University of Essex Online course, you will receive your qualification from a... اطلاعات محدود
کلشستر , UK آنلاین + 1 بیشتر کمتر