PG Dip Business با بازاریابی

عمومی

2 مکان موجود

شرح برنامه

بررسی اجمالی

دیپلم کارشناسی ارشد در کسب و کار با بازاریابی شما مهارت و دانش را برای پیشرفت حرفه خود در انواع مختلف سازمان ها و صنایع فراهم می کند.

این برنامه پیشرفته که توسط متخصصان موضوع توسعه داده شده، دامنه ای از موضوعات کسب و کار چالش برانگیز را شامل می شود از جمله: رهبری در عمل، مدیریت: اصول

این برنامه همچنین به شما اجازه می دهد تا بر روی زمینه های کسب و کار یا بازاریابی متمرکز شوید که به شما علاقه مند است و یا می تواند به نفع حرفه شما باشد، با طیف گسترده ای از ماژول های اختیاری از جمله مدیریت منابع انسانی، تصمیم گیری مالی و مدیریت مالی.

پس از تکمیل دیپلم کارشناسی ارشد، ما فرصت را برای شما برای پیشرفت تحصیلی برای کارشناسی ارشد کامل (که پس از 180 اعتبار اعطا می شود) ارائه می دهیم.

یادگیری و ارزیابی

معرفی

مطالعه در اینترنت به شما آزادی می دهد برای مطالعه زمانی و جایی که برای شما مناسب است - در خانه، در طول ناهار یا هر مکان دیگر که شما دسترسی به اینترنت دارید.

همه دوره های آنلاین ما یک دوره تحصیلی توصیفی است که راهنمای آن است که دوره شما برای تکمیل دوره چه مدت باشد. مدت زمان واقعی ممکن است بسته به سرعت مطالعه شما، انتخاب گزینه های تحصیلی و دسترسی به ماژول، طولانی تر یا کوتاه تر باشد. ممکن است مطالعات خود را سریعتر از دوره دوره توصیفی انجام دهید با دو برابر شدن در ماژول ها در زمان مشخص؛ با این حال، حداقل دوره تحصیلات اعمال می شود.

همه دوره های ما به طور منظم شروع می شود در طول سال. سال تحصیلی ما به ماژول ها، معمولا با یک یا دو هفته تعطیل بین ماژول ها و یک دوره سه هفته ای ساختاری برای دوره کریسمس سازماندهی شده است. دانش آموزان در طول فرآیند درخواست یک دوره زمانی آموزشی دریافت خواهند کرد.

روش های آموزشی و سبک

همانطور که ما یک دانشگاه آنلاین 100٪ هستیم، ما از یک محیط یادگیری مجازی به جای یک پردیس سنتی استفاده می کنیم. این سیستم فرایند یادگیری را در زمان واقعی پیگیری و مدیریت می کند و دسترسی سریع به مواد یادگیری شما را فراهم می کند.

این پلت فرم یادگیری اجازه می دهد تا هر دو دانش آموزان و معلمان به طور فعال در مکالمات در زمان واقعی شرکت کنند و شما می توانید به سخنرانی ها و سمینارهای زنده در اینترنت گوش دهید و مشاهده کنید. تمام دوره ها فقط به زبان انگلیسی ارائه می شوند.

شما در طول دوره خود توسط یک مشاور دانش آموز اختصاصی پشتیبانی می کنید و این فرصت را دارید تا به طور مرتب با دانش آموزان و معلم خود ارتباط برقرار کنید. برای حصول اطمینان از پشتیبانی مورد نیاز خود را از معلم خود دریافت می کنید، ما اندازه کلاس ها را در 20 دانش آموز محدود می کنیم.

ارزیابی

ما بر مبنای رویکرد مبتنی بر انتساب به ارزیابی به جای امتحانات اتخاذ میکنیم. ارزیابی دیپلم کارشناسی ارشد در کسب و کار با بازاریابی براساس ترکیبی از دوره های آموزشی نوشته شده است.

شما همیشه از شروع برنامه فعلی خود از مقدماتی فعلی مطلع هستید، به شما این امکان را می دهد که موفقیت روش های فعلی مطالعه خود را ارزیابی کرده و مناطق را بهبود بخشید. ما بر این باوریم که این شفافیت اطلاعاتی را که شما نیاز دارید تا بیشتر از دوره خود استفاده کنید، به شما ارائه می دهد. ما این کار را با:

  • نشان دادن علائم خود را به وضوح در کتاب درجه خود را، که می تواند مشاهده شود هر زمان که شما به سیستم وارد شوید
  • چرخش سریع کار برآورده شده برای اطمینان از اینکه کتاب درجه شما همیشه به روز است
  • ارزیابی کار خود را در سراسر ماژول به جای انتظار برای پایان سال امتحانات
  • اطمینان از داشتن تماس منظم با مشاور دانشجویی شما
  • سادگی و شفافیت در طراحی معیارهای ارزیابی ما

ما همچنین داریم که اطمینان حاصل کنیم که کار ارائه شده توسط دانش آموزان معتبر است. علاوه بر این واقعیت که اغلب کارها اغلب ارزیابی می شوند، از یک سیستم نظارت الکترونیک معتبر برای بررسی سرقت ادبی استفاده می کنیم.

چشم انداز شغلی

ما برای بهبود اشتغال در میان فارغ التحصیلان ما اختصاص داده ایم. دوره های آنلاین ما به شما فرصتی برای بهبود چشم انداز حرفه شما و به دست آوردن بالقوه با ترکیبی از مهارت های کلیدی است که به طور مستقیم قابل انتقال به محل کار است.

این دیپلم کارشناسی ارشد در کسب و کار با بازاریابی به کارفرمایان فعلی و آینده نشان می دهد که شما دارای اشتیاق و تعهد برای مطالعه آنلاین و نیمه وقت هستید.

دانش کسب و کار و بازاریابی که از برنامه به دست خواهد آورد، به شما امکان می دهد تا در تعدادی از محیط های حرفه ای پیشرفت کنید، در حالی که مهارت های قابل انتقال (از جمله ارتباطات، تفکر انتقادی و تحقیق) شما را توسعه می دهد، اعتماد به نفس را برای پیشرفت در تقریبا هر صنعت یا بخش.

شرایط ورود

شرایط ورود

ما الزامات ورودی انعطاف پذیر را داریم که در هر دو تجربه تحصیلی و تحصیلی شما و همچنین انگیزه شما برای انجام این درس به کار می رود. دو راه ورود به PG Dip Business با برنامه بازاریابی وجود دارد:

1. مسیر ورود آکادمیک

برای برآورده ساختن الزامات ورودی Academic Entry برای PG Dip Business با برنامه بازاریابی، باید حداقل شرایط زیر را داشته باشید:

  • یک مدرک کارشناسی از موسسه تایید شده به معنی افتخارات بریتانیایی یا یک مدرک حرفه ای مربوطه است.

اگر انگلیسی زبان اول شما نیست، IELTS (Academic) 6.5 یا معادل آن. اگر شما IELTS یا معادل آن را نپردازید، ما نیاز به دانش آموزان برای آزادی آزمون آنلاین آنلاین انگلیسی.

شما ملزم نیستید که دانش خود را از زبان انگلیسی اثبات کنید یا اگر یک مدرک تحصیلی معادل درجه بالایی از انگلیس در هر یک از این کشورها داشته باشید.

2. مسیر ورود را باز کنید

ما متوجه می شویم که شما می توانید مهارت های مختلفی را بدست آورید و عملکرد پیشین علمی نه تنها نشان دهنده توانایی متقاضیان نیست. بنابراین، اگر حداقل حداقل استانداردهای علمی بالا را رعایت نکنید، هنوز ممکن است واجد شرایط ثبت نام از طریق مسیر ورود مجدد شما باشد.

برای رفع نیازهای ورودی باز برای PG Dip Business با برنامه بازاریابی شما باید معیارهای زیر را به حداقل برسانید:

  • حداقل 5 سال تجربه کار در سطح بالا.
  • مهارت زبان انگلیسی باید در سطح معادل IELTS (Academic) 6.5 باشد.
  • اگر شما IELTS یا معادل آن را نپردازید، ما نیاز به دانش آموزان برای آزادی آزمون آنلاین آنلاین انگلیسی.

شما ملزم نیستید که دانش خود را از زبان انگلیسی اثبات کنید یا اگر یک مدرک تحصیلی معادل درجه بالایی از انگلیس در هر یک از این کشورها داشته باشید.

درخواست شما به صورت فردی در نظر گرفته می شود و با توجه به انگیزه شما برای انجام این دوره، تجربه کاری قبلی و سایر مدارک مربوطه که توانایی شما برای موفقیت برنامه کامل را نشان می دهد، در نظر گرفته می شود.

تضمین بازگشت پول 21 روزه

اگر در PG Dip Business با برنامه بازاریابی ثبت نام کرده اید، اما تصمیم بگیرید که یادگیری آنلاین برای شما نیست، ما به شما اجازه می دهیم تا در 21 روز از تاریخ شروع اعلام شده در نامه پیشنهاد خود، اخذ کنید. اگر سپرده اولیه را قبل از پرداخت هزینه کرده اید، یک بازپرداخت کامل دریافت خواهید کرد.

آخرین به روز رسانی ژانویه 2018

درباره این دانشگاه

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenie ... اطلاعات بیشتر

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenient and flexible ways to do it. Enhance both your education and your career regardless of geographical location, work or personal commitments. By studying a University of Essex Online course, you will receive your qualification from a... اطلاعات محدود
کلشستر , UK آنلاین + 1 بیشتر کمتر