PG Dip In Law (DL)

Leeds Beckett University

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

PG Dip In Law (DL)

Leeds Beckett University

جزئیات دوره

این دوره به شما این امکان را می دهد که اگر مدرک لیسانس را در مقطع لیسانس دریافت نکنید، به حرفه قانونی خود وارد شوید. از طریق محیط یادگیری مجازی ما، این مدرک تحصیلی و مدرک لیسانس LLM ما شامل موارد پایه ای مورد نیاز برای تکمیل مرحله تحصیلی آموزش شما برای تبدیل شدن به یک وکیل یا وکلای دادگستری می باشد که طبق احکام قانونی حرفه ای اصلی مورد نیاز است.

تغییرات در آموزش و پرورش قانونی

آموزش و پرورش و آموزش قانونی در حال حاضر تحت بررسی دقیق توسط تنظیم کننده های حرفه ای در بخش قانونی است. این بررسی مسیرهایی را که در حال حاضر باز هستند و شرایط لازم برای تبدیل شدن به یک وکیل یا وکلای دادرسی را مورد بررسی قرار می دهد، شامل بازتابی در مورد تغییر و حذف مسیرهای موجود و همچنین امکان ایجاد امکانات جدید می شود.

در حال حاضر، دانشجویان می توانند حقوق مقدماتی، قانون دیپلم فارغ التحصیل (GDL) و سپس دوره آموزش تمرین نوار (BPTC) را به عنوان مدافع دادخواهی کامل کنند، این مسیر تا تابستان 2017 بدون تغییر باقی خواهد ماند. مسیر صلاحیت قانونی یا GDL، و سپس دوره کارآموزی حقوقی برای واجد شرایط بودن به عنوان وکیل، تا تابستان 2019 باقی خواهد ماند.

هیئت نظارت بر وکلا (SRA) و هیئت استانداردهای نوار (BSB) یافته های خود را در پایان سال 2016 اعلام خواهند کرد و تصمیمات آنها بر روی مسیرهای موجود به عنوان وکیل یا وکیل محوله موثر خواهد بود.

مزایای دوره

شما با استفاده از محیط یادگیری مجازی ما، با پشتیبانی توسط کارکنان دانشگاهی با آموزش گسترده و تجربه قانونی، یاد خواهید گرفت. انتخاب مطالعه این دوره یادگیری از راه دور انعطاف پذیر شما را قادر می سازد تا یادگیری خود را در اطراف شیوه زندگی و تعهدات فعلی خود قرار دهید.

دانشکده حقوق لیدز به طور منظم سخنرانان مهمان در موقعیتهای برجسته قانونی را ملاقات می کند و اگر قادر به حضور در محوطه دانشگاه نباشید، می توانید به سخنرانی های خود در دیجیتال دسترسی پیدا کنید. شما قادر خواهید بود از کارشناسان نظیر کاترین دیکسون، مدیر اجرایی انجمن حقوقی انگلستان و ولز، از آنچه که ممکن است در آینده برای وکالت استفاده شود، صحبت کنید. حرفه

خدمات حرفه ای ما در دست شماست تا شما را با تمام جنبه های برنامه ریزی حرفه ای خود، از جمله نوشتن CV، برنامه های شغلی و چگونگی استفاده بیشتر از نمایشگاه های صنعت و فارغ التحصیل، حمایت کنید.

شرایط ورود

متقاضیان باید حداقل مدرک درجه دوم را کسب کنند یا تجربه یا آموزش معادل آن را به طور معمول از داخل محیط کار داشته باشند.

تمام برنامه های کاربردی باید توسط مرجع، یا دانشگاهی یا حرفه ای پشتیبانی می شود؛ لطفا توجه داشته باشید که ارجاعات باید با پوشش نامه ای در سر مقاله یا به طور مستقیم توسط داور ارسال شود.

همه متقاضیان باید شرایط دانشگاه زبان انگلیسی ما را برآورده کنند.

الزامات زبان انگلیسی: IELTS 6.5 با مهارت های زیر کمتر از 6.0 یا معادل آن. این دانشگاه پشتیبانی عالی برای هر متقاضی دارد که ممکن است نیاز به انجام دوره های اضافی زبان انگلیسی داشته باشد.

متقاضیان بالغ

دانشگاه ما از متقاضیان بالغ که برنامه های بالقوه تحصیلی را نشان می دهند، تقاضا می کند. ما معمولا به شواهدی از تحصیلات اخیر دانشگاهی نیاز داریم، به عنوان مثال، تکمیل یک دوره دسترسی، با این حال ممکن است که تجارب مربوط به کار مربوطه نیز در نظر گرفته شود. لطفا توجه داشته باشید که برای برخی از دوره های حرفه ای ما همه متقاضیان باید به شرایط ورودی مورد نیاز برسند و در این موارد کار تجربه را نمی توان جایگزین کرد.

اگر می خواهید از طریق این مسیر درخواست کنید، باید به شناخت دانشگاه از سیاست آموزش قبلی توجه کنید.

لطفا توجه داشته باشید که همه متقاضیان دانشگاه باید شرایط لازم برای زبان انگلیسی استاندارد GCSE C یا معادل آن را داشته باشند، تغییرات در این مورد در مورد شرایط ورود به دوره فردی ذکر شده است.

دورنمای شغل

پس از اتمام موفقیت آمیز این دوره، شما می توانید به مرحله بعدی آموزش قانونی بروید. اگر می خواهید به عنوان وکیل مدافع شوید، می توانید دوره ی حقوقی را شروع کنید. اگر قصد دارید به یک وکیل مدافع بپیوندید، می توانید برای یک محل در دوره آموزش حرفه ای بار درخواست بدهید. با تکمیل پایان نامه، می توانید یک مدرس حرفه ای در زمینه حقوق دریافت کنید.

 • وکیل
 • مشاور قانونی
 • وکیل

مشاوره شغلی

تیم مشغول و کار حرفه ای ما مشاوره متخصص و منابع زیادی را برای کمک به شما در انتخاب و کسب اشتغال ارائه می دهد. این که آیا شما در اولین یا آخرین سال خود هستید، می توانید با اعضای کارکنان دفتر حرفه ای ما صحبت کنید که می توانند از طریق نوشتن یک رزومه برای جستجوی شغل توصیه های خود را ارائه دهند.

ماژول ها

ماژول هسته

 • موسسات قانون
 • مبانی قانون عمومی
 • مبانی حقوق کیفری
 • مبانی قانون قرارداد
 • مبانی قانون جرایم
 • مبانی حقوق مالکیت
 • پروژه تحقیق مستقل مستقل
 • مبانی اراضی
 • مبانی قانون اتحادیه اروپا

هزینه ها

انگلستان

هزینه تحصیل برای سال برای دانش آموزانی که در سال 2018/19 وارد می شوند 5250 پوند است. مبلغی که پرداخت می کنید هر ساله می تواند تاثیرات تورم را در نظر بگیرد.

بین المللی 2018/19

هزینه تحصیل برای سال برای دانش آموزانی که در سال 2018/19 وارد می شوند 5250 پوند است. مبلغی که پرداخت می کنید در هر سال از دوره خود در این سطح ثابت می شود.

امکانات

محیط یادگیری مجازی

VLE به مواد دوره ای مانند فیلم ها، کتاب های الکترونیک و سایر اسناد دسترسی پیدا می کند. شما همچنین از آن برای ارسال تکالیف خود و دریافت بازخورد استفاده کنید.

کتابخانه و منابع آنلاین

کتابخانه ما 24 ساعت شبانه روز، هفت روز هفته، هر روز سال باز است و به شما امکان دسترسی به کتابهای تخصصی و مجلات، فضاهای یادگیری، کامپیوترها، امکانات چند رسانه ای و استخدام تجهیزات رسانه ای را می دهد. دهها هزار نفر از منابع دیجیتالی کتابخانه ما، از جمله کتاب های الکترونیکی، مجلات الکترونیکی و پایگاه های داده، می توانند به صورت آنلاین و در هر زمان و مکانی قابل دسترسی باشند.

تیم پشتیبانی اختصاصی

فقط به این دلیل که شما در محوطه دانشگاه نیستید، به معنای این نیست که شما باید خودتان را کنار بگذارید - شما باید از یک معلم شخصی همراه با مرکز دانشجویی و مرکز سلامت دانشگاه حمایت کنید. آنها در اختیار شما قرار می دهند تا شما را از مسائل علمی به استرس و اضطراب در مورد همه چیز راهنمایی کنند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی


آخرین به روز رسانی February 11, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 3, 2018
Duration
مدت زمان
پاره وقت
تمام وقت
Price
قیمت
5,250 GBP
Locations
بریتانیا - Leeds, England
تاریخ شروع : سپتامبر 3, 2018
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 3, 2018
بریتانیا - Leeds, England
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات